0

@Eklerek Nie mówię, że stał z przodu jak Lewy, ale zestawiając go z Yamalem to jego wpływ nie był większy niż naszego wychowanka.

5

Naprawdę uważacie, że Dembele grał lepiej od Yamala w zeszłym sezonie? Według mnie Yamal to był zawodnik, który miał największy wpływ na mecze, w których grał. To był prawdziwy kreator, Pedri również był gościem od robienia gry. Dembele został przesunięty na ŚN i myślę, że nie grał lepiej niż Yamal. Nie miał przynajmniej takiego wpływu na drużynę.

13

@Kgorecki2500 Co za cymbały. Zaorać TVP i pozwalniać tych „dziennikarzy”. Im nie jest wstyd takie gówno odwalać?

0

@Faro Rozmowy się toczą, tak samo z Kounde. Barca ma dużo na głowie.

8

@MichuZ44 Wszystkie te środowiska kiboli to niezła patola. Jedyne co lubię to doping na trybunach ultrasów, ale poza tym to patolnia.

9

Przynajmniej nie pieprzy, że Arabia to ekscytujące wyzwanie i projekt. Każdy wie o co tam naprawdę chodzi.

11

To nie jest podobna sytuacja jak u Ter Stegena. Donnarumma jest tylko 2 lata starszy od Chevaliera. Jest od niego również lepszy. My kupiliśmy młodego gracza, który ma duży talent za gracza, który jest bliżej końca kariery łapiącego kontuzję za kontuzją i mającego prawdopodobnie słabiutką formę piłkarską.

0

Nie ma dotychczas żadnej alternatywy dla strumyka?

0

@Guillegavira To też nie do końca prawda. Przypomnę choćby rozmiar buta Lewego 60 w meczu z Sociedad podczas gorszego okresu.

10

Nie oszukujmy się. Laporta chce tego meczu bo liczy każde euro. To jest durnowaty pomysł. Dobry tylko dla tych, którzy zarobią jak prezes Villarreal i prezydent Laporta. Pewnie oficjele w Hiszpanii również dostaną dobrą kasę. To jest farsa.

0

Faworytem będzie Real Madryt. W zeszłym sezonie byliśmy dużo, dużo lepsi od Realu, ale przez sędziów do samego końca była walka o mistrzostwo, w zasadzie to do ostatniego El Clasico, które chcieli przekręcić jawnym oszustwem. Nie ma co się łudzić, że nowy sezon będzie inny. Real ma co roku wsparcie sędziów i teraz gdy przegrali ligę i się wzmocnili będą chcieli to wsparcie wykorzystać.

1

@Kismeth Nie uważasz, że stwierdził, że nagroda FIFA jest bardziej fair niż Złota Piłka tylko dlatego bo ją akurat wygrał?

1

@Coveta Wiesz co. Przypomniałeś o czymś i faktycznie mogła być pewnego rodzaju promocja tego przez PSG wspierane przez Ferre. Nadal Messi mógł wygrać zasłużenie, ale nie wiemy jak taki marketing realnie wpłynął i byłaby realna szansa dla Lewego wówczas. Mea culpa i zwracam ci honor.

2

@Coveta Po latach gówno wiesz. Gdzie ta korupcja była?

6

Gdy zaczął mówić o Złotej Piłce i nagrodzie FIFA to zapachniało Ronaldo.

5

Toni Fernandez ma to coś co może mu pozwolić zaistnieć. Ma ikrę jak Casado czy Gavi.

0

@BorzyKrzys A dlaczego nie? Będą ekranizować „Siostrzeniec Czarodzieja” więc to nigdy nie zostało zekranizowane.

0

@VeB 1899 Jedyna strata to brak Rashforda bo to niedopatrzenie zarządu i przydałby się podwójnie zwłaszcza gdy nie ma Lewego, ale Joan Garcia myślę, że będzie dostępny za Ter Stegena. Na kontuzje Lewego i Olmo nie mamy wpływu a nie ma co histeryzować bo jest komu ich zastąpić.

3

@PatrychoO Do tego 2 polki w żeńskiej sekcji. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że nasi Polacy tutaj robią świetne wrażenie i tylko promują nas w bardzo pozytywny sposób. Lewandowski bardzo mi zaimponował jak się zżył z tym klubem i graczami.

2

Wyliżmy tyłek Tebasowi by łaskawie pozwalał nam rejestrować graczy. Jak ta liga się stoczyła za tego knura. Trzeba ten mecz zablokować, bo to będzie dopiero początek tego szajsu.

0

@Cule1234 Donnarumma jest topowy, ale Enrique chyba aż zbyt bardzo przeszkadza jego słaba gra nogami. Ostatnie lata i tak pokazały, że jednak bramkarz ma przede wszystkim bronić. Żeby Enrique nie przedobrzył tak lekko z niego rezygnując.

3

@Herato Mam nadzieję, że to bait, bo od tak dawna głosowanie jest klarowne a Ty wyjeżdżasz z kaprysem o Ter Stegenie xd

0

To jest jakaś komedia, że wstrzymujemy się ze sprzedażą zbędnego gracza, który w sparingach grał mniej niż Diego Kochen bo może być potrzebny przez ewentualny brak rejestracji.

60

@draxidox To jest dno.

14

Ferran miałby opuszczać Barcę by być zmiennikiem dla Ronaldo xd Niezłe jaja.

1

@Adran360 Ale Duran w Al Nassr rozegrał 18 spotkań i zdobył 12 bramek.

14

Marciniak nas przekręcił i to jest jasne.

0

Jeśli w Hiszpanii 14 milionów brutto to 7 netto to te 10 milionów Netto w Arabii wcale nie jest wielką przebitką.

1

@APTAPT Też możliwe, że Kochen bo Pena nawet minuty nie dostał podczas tournée. O ile oczywiście taki Kochen może grać…

2

@adi7adi8 Od wczoraj chyba kibicujesz temu klubowi. Tutaj jest robione wszystko na wariata, więc dopóki liga się nie zaczęła to mają szanse go zarejestrować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?