Kuchar
Dołączył/a: listopad 2025
Cieszyn
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pozamiatane. Deportivo noc nie gra a Griezmann właśnie strzelił na 2-0.
1
Tego Yannicka Carrasco bym widział w Barcelonie. Młody zawodnik, przebojowy i dobry technicznie. Bardziej do Neymara podobny niż do Messiego. Problemem byłoby jedynie pogodzenie ilości spędzonego czasu przez całą czwórkę. Na pewno lepszy wybór niż forsowany trochę na siłę Nolito.
0
Ehh, Atletico już prowadzi 1-0 z Deportivo. Po cichu liczyłem na remis i stratę punktów przez Atleti.
14
Challenger, szacunek za słowa o Rakiecie i Keicie. Obecnie rzadko kto zauważa tytaniczną pracę Chorwata na rzecz drużyny, większość niestety widzi tylko asysty i bramki, nie zauważając pracy "ludzi z cienia". O ile Busquets etap pomijania ma już za sobą (zapanowała wręcz "moda" na wychwalanie poniewczasie jego zasług) o tyle Rakitić dalej jest oceniany przez pryzmat jego gry w Sevilli. Tam był główną postacią w pomocy, tutaj jest wiecznie w cieniu. Chwała mu za to, że potrafi się do tego dostosować i walczyć z całych sił przez cały mecz. Wystarczy popatrzeć na jak wyczerpane wygląda kiedy schodzi z boiska lub kończy się mecz.
26
Hmm, Munir dość dobrze gra dzisiaj. Kiwnie, zagra z klepki, łeb dostawi, generalnie nie jest źle.
0
No Munir headshota zarobił, ale bramkę strzelił.
0
Co jest z tymi karnymi?!
0
Ładny strzał Banegi. Chociaż sam mecz baaardzo słaby.
0
Zależy jak dla kogo. Jeszcze jakieś 2-3 lata temu się tym przejmowałem, teraz tylko się z tego śmieję. Szkoda nerwów - to jest tragedia, zwłaszcza jak się ogląda najpierw angielską, potem hiszpańską i przełączy na to polskie piekiełko.
7
O w mordę :D Komentarz na Eleven: "Vitolo padł z głodu" :D
21
Polska Ekstraklasa...
0
Brak karnego, żółta z dupy... Zaczyna się "sędziowanie".
1
Przy okazji dzisiejszego meczu, w Hiszpanii, w "zimie" nie gra się żółtą piłką?
0
Caballero kocur :D
0
Jeden z lepszych meczy z ostatnich lat! Co tam się w karnych dzieje...
3
L'pool - City to nie mecz ligowy...
0
To chyba nie pamiętasz początków Victora w Barcy. Kiedy piłka szła do Valdesa to połowa Katalonii dostawała palpitacji.
0
Taki klimat. Sterling poza szybkością jest przeciętnym zawodnikiem.
0
Pół na pół. Obrońca zostawił nogę, ale Aguero specjalnie na nią wbiegł. Kontakt był na pewno, ale bardziej wymuszony przez Aguero - było widać że szedł na karnego. Według mnie słuszna decyzja sędziego.
0
Coś czuję że Liverpool wyrówna.
0
O w mordę. Większej głupoty w tym roku nie słyszałem chyba. 35 milionów euro. Za 17-latka. Za 17-letniego BRAMKARZA. Z Serie A. To już rywalizacja ter Stegena z Bravo nie wystarcza?
0
A nie chodzi czasem o to, żeby Barca wygrała mistrza?
0
Dlatego ciągle czuję przed nimi respekt. Jeśli dzisiaj wygrają będą stanowić realne (hehe :)) zagrożenie dla Barcy. Remis lub wygrana Realu jest po prostu korzystniejsza. Poza tym trzeba pamiętać, że z Atletico już graliśmy. A z Realem mamy jeszcze w kwietniu mecz i możemy im zabrać punkty.
0
Oczywiście remis dla nas jest idealnym wynikiem. Jeśli jednak nie padnie, wolałbym zwycięstwo Realu. Przy takim scenariuszu zwiększamy dystans do drugiego miejsca (nieważne czy to Real czy Atletico). 9 punktów przewagi daje nam względny spokój w lidze i będziemy w 100% zależni od siebie. Na spokojnie wtedy trzeba dograć sezon do końca. Gdzieś w połowie sezonu myślałem ,że Atletico "spuchnie" ale dalej radzą sobie bardzo dobrze i boję się czy na końcówkę sezonu się nie zepną. Dlatego nie obchodzi mnie kto ma drugie miejsce - ważna jest przewaga punktowa nad wiceliderem.
0
W ten weekend mamy dwa najważniejsze mecze w lidze, które mogą rozstrzygnąć walkę o mistrzostwo kraju. Zakładając najlepszy dla nas scenariusz (zwycięstwo nad Sevillą oraz remis w derbach) Barca będzie miała 10 punktów przewagi nad Atletico i 11 nad Realem. Do rozegrania pozostanie 12 kolejek i tylko 3 ciężkie mecze (Villareal, Real i Valencia) z czego tylko 1 na wyjeździe. Ech, gdyby się to spełniło to sytuację w lidze mielibyśmy na tyle spokojną, że można byłoby skupić się na Lidze Mistrzów (Puchar Króla dopiero końcem maja rozgrywamy).
Aż się nie mogę doczekać :D
7
Jak tylko przeczytałem "Guti:..." to już wiedziałem, że niezły ubaw będę miał. Dzięki Guti, nie zawiodłeś :D Nie ma to jak zacząć weekend opluwając ze śmiechu monitor.
Panowie Pique i Simeone proszeni są o ripostę, najlepiej pierwszy ustną a drugi sportową.
0
Buahahahaha, bramka ze spalonego i karny :D
0
Przecież tam było 1,5 metra spalonego!
1
Grzmot... Co za dno... Żenada w najczystszej postaci.
1
Nie ma co porównywać drużyn na podstawie takich meczy. Rok temu przed meczem z City dostaliśmy 1-0 od (o ile dobrze pamiętam) Malagi, a z City wygraliśmy 2-1. I my i Arsenal, mecze weekendowe potraktowaliśmy olewająco. Jakie są formy obu ekip dowiemy się za kilka dni.