0

@AduŚ07 Przecież to jest jasne, że Real będzie się bił o majstra, bo poza Barcą i Realem innych drużyn regularnie punktujących nie ma.

0

@BorzyKrzys Silniczki? Co to za nowomowa?

43

A teraz poproszę o transkrypcje przy:
- faulu na Olmo w polu karnym,
- siatkówce na czworakach w polu karnym,
- bandyckim wejściu tego kretyna w Pedriego

3

@Pnog37 Na szczęście Pedri nie zablokował nogi postawnej na boisku, bo to mogłoby się skończyć złamaniem. Pedri podskakiwał akurat, ciężar ciała miał uniesiony przez co ten idiota "tylko" wbił się w niego korkami, ale nie było żadnej dźwigni. Nie mnie jednak czysta czerwona kartka, gdyby tylko sędziował normalny arbiter.

0

@Katalonik97 Bernal wróci przed de Jongiem do gry xD

2

@Kinginiesta Ludzie, po pierwsze Grado włos z głowy nie spadnie bo sędziował zgodnie z założeniami. To, że niezgodnie z przepisami to jest w La Lidze nieistotne. Po drugie, nie wiem skąd przekonanie, że to wina pomyłek albo błędów sędziowskich. WSZYSTKO to były celowe decyzje:
- karny na Olmo, zero reakcji sędziego, zero VAR
- bramka Lewego, natychmiastowa reakcja sędziego i VAR
- karny po siatkówce na kolanach, zero reakcji sędziego, zero VAR
- bandyckie wejście w Pedriego na czerwoną kartkę, jedynie żółta kartka, zero VAR
WSZYSTKIE decyzje były obliczone na zaszkodzenie Barcelonie, tutaj nic nie było przypadkowe.

2

"Można by też dopisać kilka słów na temat arbitra, ale chyba już wszyscy przywykliśmy do tego, że po Soto Grado nic dobrego nie można się spodziewać."

To jest bardzo łagodnie powiedziane i dziwię się, że klub bezczynnie patrzy jak ten kretyn z gwizdkiem, kolejny raz, usiłuje udupić klub. Brak dwóch karnych (plażówka na kolanach i wejście w Olmo!), brak nawet sprawdzenia na VAR, brak czerwonej za brutalny faul na Pedrim za to szybciutkie sprawdzenie bramki Lewego jasno pokazuje, że sędzie NIE CHCIAŁ aby Barcelona wygrała, przecież do ciężkiej cholery to nie są przypadkowe decyzje tylko widać jak na dłoni celowość takiego a nie innego podejścia.

1

@KamQiX Lahoz po prostu zawsze chciał być w centrum uwagi, raczej nie miał celowo złych intencji.

1

@esem91 Nie zapominaj o karnym na Olmo i siatkówce w polu karnym.

26

Hahahaha, Soto Grado z nietęgą miną kończy mecz. Nie udało się odebrać Barcelonie punktów.

0

Będziemy grać tak długo, aż Rayo strzeli.

2

Jeszcze się nie cieszcie, Soto Grado jeszcze coś wymyśli żeby Barca straciła punkty.

0

Czerwona kartka do ciężkiej cholerny!

0

Ale poczekajmy, żeby zawodnik Realu miał możliwość obejrzenia akcji i anulowania bramki.

2

OLMOOOOOOOOOOO!!

0

@Kamiloos Weź ty już nie pij...

5

Dajmy już mistrza Rządowym, po co mają się wszyscy męczyć na boiskach...

0

@Encore Takich zagrań masz w ciągu meczu 20-30.

0

Jak Lewy tego nie strzelił...

4

Nie ma VAR i nie ma karnego, standard.

0

@Azi Musi wejść i Balde i Olmo. Olmo na ofensywnego, Rapha na lewe skrzydło i Balde na lewą obronę.

1

Mamy niestety olbrzymią dziurę na boisku, lewa strona nie istnieje + Pedri nie jest dzisiaj sobą. Powoduje to, że akcje są rwane i nie ma rytmu żadnego.
I tutaj jest problem, bo Olmo raczej nie zastąpi Pedriego, więc jedyna opcja to jest Balde na lewą obronę, Rapha na lewe skrzydło, Olmo na ofensywne go napastnika.

0

Rayo już puchnie

1

Ferran się o mało nie połamał przy tym strzale...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Herato Odra Wodzisław Śląski.

0

Real pewnie to w końcu wygra, prze iez to tylko Valladolid, ale zgranie mają strasznie słabe, bez pomysłu na grę. Widać teraz, ile dawał im Kroos i kto tak naprawdę był kluczowym elementem układanki Ancelottiego.

0

@FcPortoFan1999 Marzec/kwiecień znając nasz sztab

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?