Kuchar
Dołączył/a: listopad 2025
Cieszyn
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Aragorn33 Mało tego, Niemcy niby działają na szkodę dla Polski i są naszym przeciwnikiem, więęęc...
Cześć polityków Konfederacji weszła w sojusz z niemieckimi ultra-narodowcami, posługującymi się językiem powojennej propagandy ("Niemcy Środkowe"), co jest niczym innym jak zaowalowanymi pretensjami terytorialnymi wobec Polski.
Ot, patrioci.
1
@ShawnC Racja, nawet w najlepszym czasie La Liga jedynie konkurowała z Premier League, bo dominowała Barca i Real, okazyjnie wyskakiwała Sevilla, Atletico lub, dawniej, Valencia.
Teraz Primera Division nikt już nie traktuje poważnie.
1
@Jersi1 Żart bazujący na tym, że przed meczem też mieli problem z rejestracją zawodników, jak wiele zespołów z La Ligi, mający pokazać ligową patologię.
0
Cała kolejka to był popis jak NIE rozreklamowywać ligi hiszpańskiej. Athletic-Getafe to pokaz drwali i cwaniaków, najbardziej rozwaliło mnie Getafe które wciągnęło symulującego piłkarza z autu na boisko, żeby urwać trochę sekund. Plus kontrowersja sędziowska, no bo jak to tak kolejka La ligi bez kompromitacji matoła z gwizdkiem.
A później usypiający mecz Betisu, który ledwo uzbierał 11 zarejestrowanych graczy, z Gironą gdzie Romeu znowu kopał się po czole.
Sytuację ratował jedynie gol Athleticu.
0
Cała kolejka to był popis jak NIE rozreklamowywać ligi hiszpańskiej. Athletic-Getafe to pokaz drwali i cwaniaków, najbardziej rozwaliło mnie Getafe które wciągnęło symulującego piłkarza z autu na boisko, żeby urwać trochę sekund. Plus kontrowersja sędziowska, no bo jak to tak kolejka La ligi bez kompromitacji matoła z gwizdkiem.
A później usypiający mecz Betisu, który ledwo uzbierał 11 zarejestrowanych graczy, z Gironą gdzie Romeu znowu kopał się po czole.
Sytuację ratował jedynie gol Athleticu.
0
@Kgorecki2500 Ktoś chyba niemieckiego nie zna. Geubbels wymawia się zupełnie inaczej niż Goebbels - ten piłkarz to G[OJ]bbels.
0
Orłowski jak Romeu zdissował
1
Oriol na boisku i Girona w plecy...
1
Podobają mi się te stroje Girony.
7
Według mnie tam był karny xD No, jak w takich sytuacjach w tym sezonie VAR nie będzie interweniował, to będzie to ciekawy sezon. Pierwsza kolejka i już kontrowersje.
Hiszpańscy sędziowie - WSTYD LA LIGI!
0
@Mistrzgry1 Może w Warszawie xD
0
No i hiszpańscy nieudacznicy w normie, a już się bałem. Faul taktyczny kolanem Herrery, bez kartki xD
0
Dokładnie, co chwilę faule i gra łokciami. Hiszpańscy sędziowie: nie ma kartek.
2
Bilbao-Getafe... Pierwszy mecz i już leje się krew xD
2
Ale przymierzył...
2
@JaroCoach Nie było jednego momentu, to był proces.
1
@kuz O dziwo nie.
0
@Seledynowy Tak, tylko zupełnie niepotrzebne miał te wstawki partyjne.
1
Świetnie, jeszcze większa dowolność w sędziowanie, na pewno ograniczy to ilość kontrowersji.
A goal-line jak nie było tak nie ma.
0
@Kinginiesta Doprecyzuję, zamówienie online z odbiorem w markecie w moim mieście.
0
@Kinginiesta Żaden scam, duży market elektroniczny, żadna firma krzak.
1
Pytanie spoza tematu sportowego. Kupowałem ostatnio Garmina w sklepie X (nieistotne). Zamówienie opłacone, przyszedł pierwszy email w którym stoi, że to nie jest jeszcze zawarcie umowy kupna-sprzedaży, ponieważ sprawdzają dostępność, itd. I tutaj moje pytanie - zamówienie zostało opłacone, nie ma jeszcze żadnej umowy do sami potwierdzają, więc jakie jest prawne wytłumaczenie pobrania pieniędzy za produkt? Podmiot gospodarczy nie może ot tak przyjąć kasy z powietrza, ktoś się orientuję jak z prawnego punktu widzenia jest to rozwiązane?
1
A co oni Flickowi bilingi sprawdzali? Co za bzdury.
0
Na Livescore wyskoczyło mi info, że narazie nie jesteśmy w stanie zarejestrować Olmo. Ktoś ma jakieś info?
0
@mkord Niby tak, ale nie ma jak tego zebrać w taki sposób. Najbliższym odpowiednikiem Stanów jesteśmy my jako UE.
1
Ale Ameryka to jest jednak potęga na igrzyskach, 126 medali. Żeby ich przegonić musielibyśmy wystawić reprezentację UE.
0
Zbez sensu, dlaczego Ola Mirosław nie niesie flagi? Jedyna z polskiej delegacji, która zdobyła złoto i nie przyniosła wstydu.
12
Nie. Zamykam temat.
1
No to po chłopie... Nie takich gości ściągaliśmy na nie swoje pozycje w ataku i nie pokazali pełni potencjału, chociażby David Villa czy Henry.
0
@Xaviball VOD Max, wybierasz dyscyplinę jaką chcesz z komentarzem jaki chcesz.