0

@Xaviball VOD Max, wybierasz dyscyplinę jaką chcesz z komentarzem jaki chcesz.

1

@Pnog37 Generalnie zaplusowałem, ale i tak obejrzę xD

1

Tak mi się chce już tej La Ligi, że w czwartek obejrzę nawet Athletic-Getafe

2

A zarejestrują go wtedy...?

2

@AndresCuccittini I co, myślisz że USA będzie się przyglądał jak traci strategiczny region? Nie musi nastąpić mobilizacja całego NATO na zasadzie włączenia do walk piechoty. USA wyślę oddziały, Niemcy ciężki sprzęt, Francja lotnictwo a reszta wsparcie logistyczne i jest pozamiatane. O gwarancji obrony Litwy już w 2023 r. mówiły Stany jak ruskie groziły Litwinom po sankcjach na Kaliningrad.

4

@Kgorecki2500 Oczywiście, patrząc na 2 lata wojny jak najbardziej. Patrząc na ostatnie wydarzenia to rosja się kompromituje a jeśli trend się utrzyma to Ukraina będzie miała olbrzymi atut w tej wojnie - przeniesie ciężar walk ze swojego terytorium.

2

@AndresCuccittini Rozważania czysto teoretyczne. NATO jest sojuszem obronnym, nie może samo zacząć walki. Co innego byłoby w przypadku ataku ruskich na Polskę lub kraje bałtyckie, reszta by tego nie puściła płazem.

0

@LambiPL Co się dziwić, to są już zaprogramowane przez Kurskiego i TVPiS drony. Juz mają wyrobiony odruch.

0

@negreanu Wygląda na to, że wjechali tam z całym sprzętem. USA i Niemcy już stwierdzili, że jest to zgodne z ich polityką. Widać, że już są poirytowani machaniem patykiem z gównem przez małpę z Kremla i rzeczywiście wygląda to na preludium do rozmów pokojowych i wymianie ziem.

3

Przecież to jest jakaś farsa. 3 dniowa operacja specjalna trwa już ponad 2 lata, zamiast zajmować dalsze tereny Rosja traci kontrolę nad swoimi i zapowiada się, że to nie jest zwykły rajd tylko pełnoprawna operacja wojskowa na terenie Rosji. I robi to sama tylko Ukraina, bez sił NATO.

Przecież gdyby rzeczywiście NATO zaangażowało się bezpośrednio w walki, wraz ze sprzętem, ludźmi i technologią, to z ruskich nie byłoby co zbierać.

1

Czy możemy już edytować wpis na Wikipedii odnośnie Kurska? "Miasto leżące przy wschodniej granicy Ukrainy" :D

4

Czyli wychodzi jakieś 50 mln Euro. Za taką kwotę bym go mimo wszystko sprzedał, a zostawił Gundo, bo coś mi się widzi że to Niemca chcemy opchnąć.

0

@stone80 Zgłoszenie. Tak rozmawiać nie będziemy.

0

@tristan87 A oni w ogóle jakiś problem do siebie mieli? Nawet jeżeli chciał mu dowalić to takie działanie nie ma sensu.

0

@kamiVeB Ja w ogóle nie wiem co Stanowski planował osiągnąć. Że co, puszczenie fejka ma przekonać ludzi, że jest bezstronny? Kasa z kliknięć się nie zgadza i nakręca jakąś dramę, bo nie rozumiem.

1

Masakra, w skateboardingu sędziowie ciągną Japonkę za uszy z wynikiem. Co najmniej dwie dziewczyny pojechały sporo lepiej a mają niższe noty.

1

W finale skateboardingu te dwudziestolatki wyglądają staro względem tych nastolatek :D Najmłodsza ma 13 lat i startuje na Olimpiadzie, szok!

6

No i kogo sprzedamy z pomocników? Frenkie nie do ruszenia, młodych wizerunkowo się nie opłaca, więc zostaje tylko transfer Gündoğana. Bo nie rozumiem po co aż tylu ofensywnych pomocników, a defensywny pomocnik dalej nie obstawiony...

1

@AxelF To, że Negreira był beneficjentem jest dość jasne moim zdaniem, pytanie czy był tylko słupem i dzielili się później kasą, czy trzymał dla siebie. Generalnie nie widać nigdzie nawet cienia korupcji wśród sędziów.

1

@AxelF Czyli mamy raport z którego nie wynika absolutnie nic w związku z "kupowaniem arbitrów", natomiast zaczyna się to klarować w stronę wyciągania na lewo Euro z klubowej kasy.

2

@KrwawiaceoczyVEB Zaraz ich Fermin drugi raz ustawi to się obudzą

1

Rahimiego oglądam od 30 minut i już mnie gość irytuje bardziej niż Ronaldo, którego widzę już 20. rok

0

Co tam tyle gołębi xD

4

Nie umniejszając Daniemu... Ogromny błąd. Ładujemy mnóstwo kasy, której nie mamy, w zawodnika którego nie potrzebujemy. Ponadto ZNOWU ładujemy się w kontrakt na 6 lat, pewnie z dużą pensją.

21

Ooo, bardzo chętnie będę obserwował czy za dyskusje z arbitrem i machanie rękami pewien umęczony skrzydłowy będzie dostawał kartki. Chyba, że na tą okazję zrobią go kapitanem.

0

@Barcasub Nawet jeżeli przyjmiemy że to prawda (co jest mocno wątpliwe), to powiedz mi, czym więcej był twój komentarz sugerując że "zaczyna się" z winy PO, niż tylko propagandowy bełkotem?

3

@Barcasub Póki co to najwięcej imigrantów sprowadził do Polski PiS.

9

Lipsk nas póki co ratuje...

0

@Azi A w sumie, co się będę dalej produkował. Moje zdanie masz na górze, kręć se spiny jak ci się dalej chce.

0

@Azi Nie, bo na gębę się nic nie załatwia. Mogli nie mieć wolnych pracowników w późniejszym terminie żeby ogarnąć pracę, wolnego sprzętu w innym terminie, powodów może być dużo. Zamalowali stary mural, namalowali nowy. Ja tutaj ani nie widzę żadnej afery, niedopatrzenia czy złej woli ze strony władz Warszawy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?