Kuchar
Dołączył/a: listopad 2025
Cieszyn
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@korn234 Kompromitację to zaliczyli zawodnicy, zarabiający grube miliony za rok gry. Nie widzę innej możliwości na następny sezon jak rewolucja za czasów Guardioli (gdzie pożegnano ponad 1/3 wyjściowej 11). Do wylotu jest na pewno Suarez (ostatnie miesiące to dno), Busquets (jego gra przez ostatni rok to tragedia), Rakitić (nie te lata i brak dynamiki, chyba że zostanie jako "żelazny rezerwowy"), Coutinho (zmarnował tak wiele szans, że głowa mała - przebił chyba w tym Gomesa).
Dalej Pique ława i Alba ława - chociaż tutaj będzie ciężko z następcą na lewej stronie. Roberto - ława albo ewentualnie sprzedaż.
Bez zdecydowanych akcji niczego nie zdziałamy. Większości się po prostu nie chce...
1
"Przepraszam kibiców, ponieważ znów stało się to co w Rzymie."
Dzięki Sergio, bez tak celnej uwagi nie zauważylibyśmy...
19
Po raz pierwszy w życiu nie czuję niczego po meczu Barcelony. Po prostu przestało mnie to obchodzić. Byłem z tym klubem od małego dziecka, kiedy wszyscy dookoła biegali z koszulkami Galacticos, ja biegałem z koszulką Rivaldo. Kiedy byłem świadkiem końca ery Rijkaarda byłem z nimi, kiedy przegrywaliśmy LM za Guardioli, byłem z nimi. Kiedy graliśmy padakę przed przyjściem LE, byłem z nimi.
Aż do teraz. Pokazali, że w dupie mają nas kibiców. Im nie zależy, nic ich nie interesuje, zero woli walki. Byle tylko domęczyć się do 90. minuty i polecieć po podwyżkę i nowy kontrakt. Gdyby to był pierwszy taki mecz, zrozumiałbym. Gdyby przegrali po walce 6-0, zrozumiałbym. Gdyby odpadli po bramce samobójczej, zrozumiałbym. Ale czegoś takiego nie rozumiem.
Nie jestem już za wami, bo pokazujecie że nie gracie już dla nas. Gracie na siłę, bo musicie, bo chcecie mieć miliony na koncie i reszta was nie obchodzi. A skoro ja nie mogę już na was liczyć, wy nie liczcie na mnie.
Niestety.
9
Simeone zazwyczaj bierze wszystko na klatę, naprawdę szanuję tego gościa.
Za pyskówki z sędzie bardziej żółtą bym pokazał, ALE Costa powinien wylecieć chwilę wcześniej za atak na Lengleta. Atak łokciem w twarz, spóźniony, nie zainteresowany piłką. Po jaką cholerę ten VAR, skoro takie barbarzyńskie ataki dalej są bezkarne?
1
Tu jest problem, bez oddania piłki i głębokiego cofnięcia się nie ma na to szans. A my nie mamy zawodników do takiej gry - w pomocy to by chyba musieli wyjść Vidal, Rakitić i Umtiti żeby było w miarę bezpiecznie, tylko kim będziemy straszyć przy kontrach? Suarez za wolny a sam Dembele nie uciągnie. Jedyne co przychodzi mi do głowy to napad Dembele-Messi-Malcom, z cofniętym Messim żeby mógł posyłać piłki, ale to jest mocno eksperymentalne i cholera wie jakby się to sprawdzało.
1
Pomógł Barcelonie i Lyonowi. Faul na Suarezie był mocno dyskusyjny, obrońca mimo wszystko wjeżdżał wślizgiem, Suarez odlecieć od zawodnika nagle nie mógł. Mimo wszystko, karnego bym nie podyktował.
Przy bramce na 2-1 EWIDENTNIE faulowany był Lenglet, tutaj nie ma żadnej dyskusji faul był ewidentny. Dwa błędy wpływające na wynik.
Marciniak, pomimo pompowania balonika, to jest po prostu tragiczny sędzia.
35
Pierwszy sezon LM z systemem VAR - Real odpada w 1/8
:D
7
I tak wypowiedział się dość łagodnie - "czasami". Sezon 2016/2017 Real ciągnięty przez sędziów na majstra, decydujące bramki z metrowych spalonych w LM, skandaliczna wręcz pobłażliwość dla bandyctwa Casemiro i Ramosa.
Można byłoby użyć bardziej dosadnego słowa niż "czasami".
81
Ostatni mecz zawodnicy Realu przegrali w swoich głowach. Patrząc ostatnie kilkadziesiąt meczy na SB, oni byli zdruzgotani jeszcze w szatniach psychicznie nastawiając się na baty. Dodatkowo mecz układał się całkiem po ich myśli, mieli groźniejsze akcje, nie wyglądało to generalnie źle.
Oglądałem właśnie powtórkę i uderzyło mnie kilka rzeczy, których nie zauważyłem w trakcie. Po bramce Suareza wszystko siadło zupełnie. Po drugiej bramce z Realu nie było co zbierać. Po trzeciej, to była już panika i zniechęcenie. Po karnym Suareza, Ramos zaczął już lekko panikować krzycząc żeby się zebrali "bo skończy się 6-0". Modrić z wyrazem zniechęcenia, niedowierzania i obojętności rozgląda się po boisku, większość graczy Realu człapie z opuszczonymi głowami. Oni mają przeogromny kompleks Barcelony, która leje ich niemiłosiernie już któryś mecz na ich własnym stadionie. Barcelona, która złapała zadyszkę i wcale świetnie nie grała, zlała 3-0 Real który, zdawałoby się, nabierał wiatru w żagle. W meczach z nami, większości zawodników siada po prostu psychika.
Zauważcie, że w miarę dobrze i na luzie grali Vinicius i Reguilón - zawodnicy, którzy jeszcze batów od nas nie dostali. Grali na świeżości, bez kompleksów. Reszta - czuła już porażkę wraz z pierwszym gwizdkiem arbitra.
0
Szczerze mówiąc wszyscy, których pamiętam z boisk mieli wielkie wtopy na koncie, więc... najlepiej by było, gdyby sędziował ktoś spoza Hiszpanii.
1
Jak to przeczytałem, to myślałem że ludzie sobie z Carvajala jaja robią.
A ON TO POWIEDZIAŁ NAPRAWDĘ :D
6
Jaja jak berety, cytując z nota... ze strony Realu:
"Wreszcie po mocno niejednoznacznej sytuacji Casemiro padł w polu karnym jak rażony piorunem...".
Po mocno NIEJEDNOZNACZNEJ sytuacji :D I to pisze REDAKTOR strony sportowej.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ludzi zaczyna już to ciągnięcie Realu za uszy irytować. Dlaczego sędzia nie sprawdzał sytuacji z karnym dla Levante? Tam karny dla Levante był oczywisty, jednak sędzia nie pofatygował się sprawdzić sytuacji, VAR-owcy też jakoś dziwnie milczeli.
Karny dla Realu 50-50, sam bym nie gwizdnął, ale JAKIEŚ podstawy tam były. Jednakże walą po oczach podwójne standardy.
0
Panie Pellegrino bez jaj, gdyby sędzie trzymał się przepisów byłoby pozamiatane już w pierwszej połowie po faulu na Suarezie. Cuellar dostałby na pewno żółtą i mógłby nawet wylecieć.
Wstyd by mi było gadać takie brednie publicznie.
4
O, proszę, abstrahując od tragicznej gry Barcy, coś mi się wydaje że mamy podwójne standardy w La Liga. Dlaczego tu nie było czerwonej?
Oho, koniec meczu. Tragedia...
0
Vermaelen zostawił swojego i gonił gościa, którego odpuścił Pique.
0
Środek obrony w tym sezonie to jest tragedia... Dno i metr mułu...
2
Coutinho bezapelacyjnie powinien wskoczyć do pierwszego składu - długo brakowało zawodnika który umie (i nie boi się!) uderzyć z dystansu. Ostatnich jakich pamiętam to Deco i Giuly...
0
Rakieta!!! Suarez chyba jeszcze siatkę założył obrońcy.
3
Co ten sędzia teraz zrobił? Umtiti był faulowany a on pokazał przywilej korzyści dla Betisu i puścił kontrę? Parodia.
0
Oho, w Hiszpanii nowe przepisy - nawet na swojej połowie jest spalony!
2
Sędzia kartek zapomniał czy okularów do ciężkiej cholery?!
1
Cholera, po Vermaelenie...
0
Już jest 6-0, pogrom!
0
Straszna kopanina, ale przynajmniej się coś dzieje.
0
Las Palmas ma na nich haki :D W poprzednim sezonie było 2-2 i 3-3.
1
Nie, oceniam na podstawie kilku sezonów w których go oglądam (od czasu gdy w L'pool).
Dodatkowo, przereklamowany nie znaczy słaby. Po prostu uważam, że ludzie którzy go wychwalają mocno koloryzują rzeczywistość. Sterling to żadna rewelacja.
2
Sterling... Najbardziej przereklamowany młody zawodnik ma świecie.
3
Najgorsze: mecz był rozgrywany bez sędziego, Gonzaleza arbitrem nazwać nie można. Figurant, to maks.