0

Jakie zdjęcie?

5

Ja krytykowałem zarząd, cenę i okoliczności sprowadzenia Brazylijczyka a nie samego zawodnika. Sam Paulinho mi nie przeszkadzał jak to, że straciliśmy w okienku szansę na Verattiego i Coutinho.

0

A jeżeli nie ciągnie cię tak do gry multiplayer, to za 15 zł na miesiąc masz abonament na gry EA gdzie masz FIFĘ 17. Opcja do rozważenia.

0

Tottenham chyba zrobi pogrom. 25. minuta i już 3-0.

0

Bo mogą mieć różne poglądy na tą kwestię, lub po prostu nie chcą się z tym afiszować. Nie wszyscy Katalończycy popierają niepodległościowe dążenia, być może Busquets i reszta mają na ten temat odmienne zdanie.

0

Tylko że Santi był napastnikiem, więc w najgorszym wypadku po prostu bramek nie strzelał. Za to Oleguer był obrońcą i zawsze kiedy akcja szła prawa stroną to robiło mi się ciepło.

0

Na skraju po prawej to Oleguer? Jeden z moich największych koszmarów... Kiedy przyszedł Zambrotta to na kolanach dziękowałem za jego transfer, Oleguer na prawej stronie to była tykająca bomba.

0

Logiki u Bartomeu się nie doszukuj... Chłop zrobi wszystko, żeby się na stołku utrzymać.

0

Właśnie też się zastanawiam...

1

Jasna sprawa. Każdy kto się troche orientuje w temacie wie, dlaczego Cardoner tak naciska.

1

Tak jak pisze SuperPatsonFCB obecne rozwiązanie odnoście bramek samobójczych jest chyba najlepsze jakie można wymyślić. Gdyby strzału Alby nikt nie przeciął piłka mogłaby nawet na aucie wylądować a nie w bramce.

0

Dwie bramki zaliczone jako swojaki :D

1

Wiesz, bardzo mało osób jechało po samym Paulinho. Zdecydowana większość była wkurwiona ceną, nieudolnymi negocjacjami i brakiem sprowadzenia rozgrywającego.

5

Paulinho gol... Co tu się...?

0

O poziomie Messiego to nie ma co mówić, bo to raczej jest nieosiągalne. Ale zagrał po prostu słabo, więc dlaczego nie można tego napisać wprost?

5

Tak się zastanawiam, czy Paulinho to nie jest czasem jedyny zawodnik z Polskiej Ekstraklapy który kiedykolwiek grał w Barcelonie?

0

No oby, bo kosztował nieziemskie pieniądze...

0

Rakitić!!!

0

Co ten sędzia odwala? Tragedia... A kartka za faul taktyczny gdzie?

0

Chłopie, w ani jedno twoje słowo nie wierzę. Dopóki Iniesta i Messi nie powiedzą tego sami, to sprawa jest otwarta.

0

Między innymi wygląda tutaj, jak wygląda...

0

PiS i Platforma to przecież to samo. Ciekawe kiedy ludzie się zreflektują, że NIE LICZY SIĘ podejście partii politycznych do dziedzin POZA gospodarką? Ludziska, to jest tylko igrzyska żeby nas wszystkich zmylić. Co za różnica czy rządzi katolik czy ateista? Dla obywateli liczy się TYLKO i wyłącznie podejście partii do gospodarki. A w Polsce akurat wciąż mamy socjalizm - bo kapitalizmu w Polsce praktycznie nie było i w 2017 też kapitalizmu w Polsce nie ma.

Problem jest taki, że ludzie mają o gospodarce i finansach małe pojęcie. Każdy narzeka na podatki i obciążenia budżetowe, ale od 28 lat wszyscy równo głosują na socjalistów. Ciekawe.

0

I to jest błąd, bo to Rakitić jest ofensywnym pomocnikiem. Ivan powinien przejmować powoli obowiązki Iniesty i grać bardziej z przodu, natomiast od dobrych kilku lat marnujemy Chorwata, bo najpierw grał cofnięty za Alvesem a teraz na DMie a z przodu gra Paulinho. Śmiech na sali.

0

To popatrz co Real odstawia w lidze. Wszyscy mówili, że najlepszy zespół na świecie, że zmiotą każdego. Że świetne transfery zrobili a póki co to na starcie są 4 pkt. w plecy.

0

Zlituj się, Paulinho za Rakiticia...

0

Bo jest pewniejszy z tyłu niż ter Stegen...

0

Bzdura. Szacunek nie jest obligatoryjny dla NIKOGO, na szacunek sobie trzeba zasłużyć. Bartomeu swoimi wyczynami zasłużył jedynie na pogardę i niechęć.

33

Sędzia zrobił najgorszą rzecz jaką mógł, za co jego ocena poleci dramatycznie w dół. Błędu nie może naprawiać błędem - tam nie było faulu.

0

Z kartkami też ten gość udający sędziego se nie radzi. Kazachowie już tyle kartek powinni nazbierać, że spokojnie w 9 już powinni grać.

0

I co mu zrobią? Nic mu nie zrobią, zamiotą pod dywan jak każdy przekręt w piłce. Norma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?