6

Oczywiście że by grała. W przypadku odejścia Barcy, La Liga nie straci 20% tylko 50%, bo to Barca i Real napędzają ligę hiszpańską. Gadanie o nie dopuszczeniu Barcy do La Liga, to według mnie tylko polityczna propaganda.

1

Też mi się tak wydaje. Gdyby Savić dostał w tej sytuacji BEZPOŚREDNIO w rękę, karny by się należał jak psu buda. W tej z początku też myślałem że karny powinien być odgwizdany, po powtórce już miałem duże wątpliwości.

Pierwsza sytuacja z Messim - według mnie faul, ale przed polem karnym.

2

Rewelacji nie ma, ale tragedii też nie. Ciężki wyjazd już za nami. Real dopiero z Atletico zagra. Cieszy druga połowa, mogliśmy wygrać przy odrobinie szczęścia. Cóż 5 pkt. przewagi nad Realem - nie jest źle.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Gomes? To co, Iniesta na lewym a Gomes w środku? Słabo to widzę.

6

No to ciekawą masz tą telewizję bo i TVN i TVP zawsze były "propagandowe" (z resztą, wszystkie telewizje są). Ale to co się teraz odwala w TVP to dno i metr mułu.

1

Jeden z cięższych meczy w sezonie. Oprócz pojedynku z Realem to Atletico i Sevilli najbardziej się obawiam.

Będzie to też tak naprawdę pierwszy poważny sprawdzian dla "nowej Barcy".

14

Tylko pytanie czy to prawda, czy tylko "kreatywna księgowość"?

0

O w mordę, co tam się dzieje...

5

To nie jest błąd Glika, to jest błąd murawy. :D

1

Raczej wyśmiewane. Borek jeszcze, ale Hajty nie mogę słuchać. Albo pieprzy bez sensu albo mówi oczywiste teksty, np. że Lewy podał na prawo...

0

Nawałka ma marynarkę ubraną NA kurtkę? :D

0

A kogo to obchodzi? Smród się rozwieje...

0

Będzie mogła grać, ale decyzja będzie należała do władz ligi. I stawiam stówkę, że w przypadku niepodległości Katalonii tak by się właśnie stało, bo La Liga poniosłaby OGROMNE straty wizerunkowe i finansowe.

0

Prawdopodobnie we Francji. Na pewno byśmy stracili, ale czy na pewno tak wiele jak La Liga bez 1/2 swoich najlepszych drużyn? Dla nich i dla Realu byłaby to równia pochyła.

4

Karą będzie ZUPEŁNIE PRZYPADKOWO -7 punktów w rozgrywkach ;)

2

Bzdura, Ślązacy to Ślązacy, nie jesteśmy Niemcami. Chyba żeś się za bardzo nasłuchał pewnego niskiego gościa o "ukrytej opcji niemieckiej".

0

Nie wszyscy Hiszpanie w Barcy byli Katalończykami - np. Iniesta, Pedro czy Villa nie byli. Zawodnicy z innych drużyn również byli Katalończykami - np. Capdevilla z Villareal.

0

Jaja se chyba robisz :D

9

Przecież Tusk mówi po angielsku. Poliglotą nie jest, ale się dogaduje. To akurat Kaczyński nie mówi po angielsku ;)

3

Co? Dlaczego Kastylia albo Andaluzja miałaby decydować o niepodległości Katalonii, co to za bzdury?

3

Trzeba zadać sobie pytanie czy referendum odnośnie samostanowienia może wogóle być nielegalne? Bo do ustawy można wpisać wiele rzeczy - np. zabrania się nie popierania partii rządzącej. I jeślibyś nie popierał partii rządzącej popełniałbyś przestępstwo i działał nielegalnie.

6

Najgorsze to chyba powinna być forma Suareza. Przydał by mu się kubeł zimnej wody czyli ława + Alcacer w napadzie w następnym meczu.

0

Nie, wolnościowiec. Wiesz wogóle co to anarchia?

2

Oczywiście że ma prawo. Dlaczego uważasz, że ludzie nie mogą o sobie decydować? Kto dał ci prawo do decydowania o losie innych ludzi? Dlaczego odmawiasz ludziom podstawowego prawa - decydowaniu o sobie samym.

0

Iniesta nie jest Katalończykiem. Nie wiem jakie ma poglądy na niepodległość, ale po co miałby odchodzić z repry?

1

Prawica i lewica to są dzisiaj pojęte bardzo rozmyte. Np. "prawicowy" PiS to najbardziej skrajna lewica w Polsce (pod względem gospodarczym), i żadna pobłażliwość KK tego nie zmieni. Natomiast partii stricte prawicowych (podchodzących pod liberalizm) w Polskim parlamencie NIE MA. Więc z rozgraniczeniem prawica-lewica bym dzisiaj uważał.

0

Kiedy jeździłem na delegację z Cieszyna do Gdańska to często przejeżdżałem przez Łódź. Po samej infrastrukturze myśl o mieście-ruinie niestety nasuwa się sama.

3

Z Alcacerem fakt, trochę dziwna sprawa. Suarez jest pod kreską, więc paco powinien zdecydowanie częściej grać, choćby po to żeby wywrzeć presję na Luisie.

0

Jakie zdjęcie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?