0

@Maniek9444 i jako jedyny raper na ma dwie diamentowe płyty w USA. No chyba, że coś się zmieniło w ciągu kilku lat bo nie śledziłem. A no i choćby był najlepiej sprzedającym się muzykiem w pierwszej dekadzie 21 wieku

0

@IronSanHybrid Bardzo brzydkie pytanie w twicie w sumie nie rozumiem czemu

1

@lukaszbarca15 Ja nie mam

0

@odo997 Dobrze, wybaczam Ci tą zniewage

0

Ale spamują mi tutaj tą reklamą nowej 'Klątwy'. Swoją drogą chętnie obejrzę

0

@TommyShelby Najpierw trzeba zdobyć ligę bądź puchar żeby myśleć o superoucharze, tak samo z liga mistrzów więc żadne 6 tylko 3

0

@odo997 Bo mu na to pozwolili proste a co Ty myślałeś?

0

@Lea Ta ty masz synku za to bardzo rozległą wiedzę :)

0

@shinthps No akurat to prawda z tym dopingiem. Ten mały oszust podatkowy co obżera się lejsami był sztucznie pompowany

2

@Esio Obstawiam to drugie. Zdecydowanie

0

@odo997 Oczywiście, ale Messi nie musi i koniec.

1

@AmigoBlancos Dokładnie tak mój biały przyjacielu

0

Piątek w Tottenhamie. Dobrze czy źle?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@TommyShelby Jakich ku 6? Wymień mi je

0

@Majkel34 Nie, Valverde forever

0

@lukas199626 a tego się nie wstrzykuje czasem?

3

Co do wczorajszego meczu to reasumując sprawę retrospektywnie, na drodze dedukcji dochodzę do konkluzji iż abstrachując od altruistycznych zagadnień metafizycznego pietyzmu nieadekwatnie, jest to wręcz efemeryczne

0

@ShowMe a o co chodziło tak właściwie?

1

@Barca-Messi10 Wiadomo że twoja

1

@Lea A to obrońca jest że ma coś w obronie dawać? Co za kokleś. On ma inne zadania i je spełnia dobrze

0

@Kengo A tak na poważnie to co on mu tam mrukał?

2

Brawo Atletico! Brawo Barca! Brawo Valverde!

0

Ale nudy, co za żenujące widowisko. No, ale czego tu się spodziewać...

0

@4drian0 Wolę każdego od Rakiticia. No ewentualnie Rakitic za Busquetsa

1

@Commando Jaką chcesz, nie ma chyba specjalnych wymogów. Oczywiście bez przesady, że zbyt małe. Ciasne na pewno będzie denerwować klientów, wiem coś o tym. Byleby mieli gdzie czekać ;)

1

A mi się podoba skład. Zwłaszcza Vidal i Umtiti

0

Źle się wyraziłem... Stream mogę prosić :D? Ogólnie z czego korzystacie? Ja na tym footybite siedziałem, ale ostatnio nie mogę znaleźć żadnych stream. Same informacje...

0

@RichardWinters Jednego nie znam

1

@RichardWinters Bo to nie jest serial do którego sie wraca bo wszystko jest jasne. Są np świetne filmy które ogląda się tylko raz, a są takie co można chętnie do nich wrócić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?