Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Maniek9444 i jako jedyny raper na ma dwie diamentowe płyty w USA. No chyba, że coś się zmieniło w ciągu kilku lat bo nie śledziłem. A no i choćby był najlepiej sprzedającym się muzykiem w pierwszej dekadzie 21 wieku
0
@IronSanHybrid Bardzo brzydkie pytanie w twicie w sumie nie rozumiem czemu
1
@lukaszbarca15 Ja nie mam
0
@odo997 Dobrze, wybaczam Ci tą zniewage
0
Ale spamują mi tutaj tą reklamą nowej 'Klątwy'. Swoją drogą chętnie obejrzę
0
@TommyShelby Najpierw trzeba zdobyć ligę bądź puchar żeby myśleć o superoucharze, tak samo z liga mistrzów więc żadne 6 tylko 3
0
@odo997 Bo mu na to pozwolili proste a co Ty myślałeś?
0
@Lea Ta ty masz synku za to bardzo rozległą wiedzę :)
0
@shinthps No akurat to prawda z tym dopingiem. Ten mały oszust podatkowy co obżera się lejsami był sztucznie pompowany
2
@Esio Obstawiam to drugie. Zdecydowanie
0
@odo997 Oczywiście, ale Messi nie musi i koniec.
1
@AmigoBlancos Dokładnie tak mój biały przyjacielu
0
Piątek w Tottenhamie. Dobrze czy źle?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@TommyShelby Jakich ku 6? Wymień mi je
0
@Majkel34 Nie, Valverde forever
0
@lukas199626 a tego się nie wstrzykuje czasem?
3
Co do wczorajszego meczu to reasumując sprawę retrospektywnie, na drodze dedukcji dochodzę do konkluzji iż abstrachując od altruistycznych zagadnień metafizycznego pietyzmu nieadekwatnie, jest to wręcz efemeryczne
0
@ShowMe a o co chodziło tak właściwie?
1
@Barca-Messi10 Wiadomo że twoja
1
@Lea A to obrońca jest że ma coś w obronie dawać? Co za kokleś. On ma inne zadania i je spełnia dobrze
0
@Kengo A tak na poważnie to co on mu tam mrukał?
2
Brawo Atletico! Brawo Barca! Brawo Valverde!
0
Ale nudy, co za żenujące widowisko. No, ale czego tu się spodziewać...
0
@4drian0 Wolę każdego od Rakiticia. No ewentualnie Rakitic za Busquetsa
1
@Commando Jaką chcesz, nie ma chyba specjalnych wymogów. Oczywiście bez przesady, że zbyt małe. Ciasne na pewno będzie denerwować klientów, wiem coś o tym. Byleby mieli gdzie czekać ;)
1
A mi się podoba skład. Zwłaszcza Vidal i Umtiti
0
Źle się wyraziłem... Stream mogę prosić :D? Ogólnie z czego korzystacie? Ja na tym footybite siedziałem, ale ostatnio nie mogę znaleźć żadnych stream. Same informacje...
0
@RichardWinters Jednego nie znam
1
@RichardWinters Bo to nie jest serial do którego sie wraca bo wszystko jest jasne. Są np świetne filmy które ogląda się tylko raz, a są takie co można chętnie do nich wrócić