0

@donleoJR Kończę dyskusje

1

@IronSanHybrid Tylko że spotify trzeba wykupić chyba że chcesz mieć reklamy na weselu ;)

0

@LuisSalvano No i dobrze zrobiłeś. Też bym nie zapłacił jakiemuś śmiesznemu pseudo dj do kotleta

0

@MesQueUnClub_87 Chyba pierwsza poważna sądząc po pytaniach. Wiadomo o co chodzi

0

@AnnaMarianna Euforia Calvin Clein

0

@FC1899Barca On ma ją na co dzień :)

4

@Kengo Zero prywatności na wakacjach...

0

@Nakeruto Bo tylko De Jong reprezentuje jakiś poziom z naszej pomocy?

0

@lukaszbrk Bo co? Przecież to między innymi jego zasługa że tak grają :)

0

Dla fanów Resident Evil jest opcja na PS Store zakupić pakiet od 4-6 części za 63zł :)
https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP0102-CUSA03840_00-RE456BUND00000EU?emcid=so-st-99556

0

@macio_944 Nie my, bo to nie nasz serial. Historie Wiedźmina to tak. Swoją drogą nie rozumiem fenomenu tego serialu. Jakby serial był zrobiony tak jak powinien to już wgl biłby rekordy. Jak powinien tzn np bez żenującej poprawności politycznej i z aktorami bardziej pasującymi do swojej roli głównie mowa o Triss :)

0

@HassanMubarak To se stwórz Hassan :). To twoje imię?

0

@KamQiX Oui, widzę, że sam się złapałeś, luz. Taki błąd popełnił Pan redaktor sportowy

0

@KamQiX No chyba nie :)

0

Na Polsat news mówi pan redaktor, że jakaś Anita Świątek awansowała dalej w Australian open. Która to ;)?

0

@szymonekk Nie słuchaj go, że aż tyle zdjęcia i filmy nie zajmują. Wystarczy, że kilka filmów w 4k nagrasz i jest dupa. Ja mam p20 pro 128gb i to jest odpowiednia pojemność dla mnie. Przy 64 też dawałem radę, ale to wszystko zależy ile czego masz zamiar mieć

2

@Coutinho007 Haha no ten kop jest the best. Lets go champ!

2

@staske @4drian0 Dzięki wam. Co mi się popieprzyło z tym Fabsem. Pewnie miał taki rekordowy sezon z 17 asystami w Chelsea

5

Jaki jest rekord asyst w Premier League? Kojarzę, że Fabregas i coś koło 17? Widzę, że De Bruyne ma już 15 stąd pytanie. Niech sobie pyknie rekord

2

@FCMichalo To sprawdź komentarze niżej :)

5

@Encore Ale zaraz moment przecież Pan Avada Kedavra powiedział, że on tu nie pasuje więc zarząd go posłucha (bo on się zna) i weźmie Rodrigo co strzelił 2 bramki w tym sezonie la liga :)

6

@Avada Kedavra Ta dlatego wszyscy mają wierzyć w twoje widzi mi się. Pseudo znawca z la rambli

0

@amanter No ta zajebistą, ile strzelił bramek w tym sezonie?

4

@Avada Kedavra A skąd Ty możesz wiedzieć, że nie pasuje? Suarez słyszałem, że też miał nie pasować i co? Za to Coutinho miał się świetnie u nas odnaleźć :). Śmieszą mnie takie wróżby

5

Werner ma klauzulę 60 mln i oni wolą Rodrigo?! No kur dramat! Wpadka za wpadką z tymi ofensywnymi transferami ostatnio

0

@LeoMessi1994 Jakiej formy :)?

2

@IronSanHybrid Tak ja również po ostatniej kontuzji. Sprzedać w lato tylko kogo wziąć na skrzydło?

0

@Vxb93 No też mi się to wydaje absurdalne i nie wierzę, że odejdzie, więc ja nie wiem o co Ci chodzi, przecież to zaznaczyłem. Czytanie ze zrozumieniem. A tak wgl to Suarez niby nie wiedział, że przerwa od piłki będzie taka długa i akurat jestem w stanie to uwierzyć bo nie raz zwlekał z operacją, żeby móc grać jak najwięcej...

0

@Vxb93 A czy to moje słowa? Piłkarskie newsy to szanowana myślę strona na facebooku, więc :)

0

@FC1899Barca Oczywiście, że tak. Dla mnie byłoby dziwne jakby go sprzedali po kontuzji. W sensie no wydaje mi się, że zasługuje, żeby jeszcze się pożegnać z klubem na boisku, na pewno czułby niedosyt jakby miał teraz odejść.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?