Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Oddajpada Nie oddam Ci pada bo mi zostanie jeden
1
@socha No uważaj bo kupią piłkarza za 180 mln żeby sobie na ławce siedział co Ty pieprzysz. W dodatku ten piłkarz to Neymar przyjaciel najważniejszych piłkarzy w drużynie. To ma spore znaczenie
0
@pero1983 Może sobie wołać, nie będą mieli nic do gadania :)
0
@lukas10 No tak faktycznie w PSG ma teraz tyle bramek, że hej :). Tam sobie nie radzi a co dopiero w takiej la liga. Oczywiście wiecznie kontuzjowany
0
@Bartex1981 Gówno a nie miałoby spokój bo może odejść teraz dzięki przepisom fifa
0
@bartoszekkk Widziałem gdzieś cały strój reklamę w sieci za nie całą 100
0
Na jakie gry czekajcie w tym roku?
Ja na Cyberpunk oczywiście, Dying Light 2 i Resident Evil 3. Pewnie wymieniłbym jeszcze The Last of Us 2, ale nie miałem okazji grać w pierwszą część :)
0
@Barwindg Oczywiście. A gdzie?
0
@sonek No tak zacząłem robić właśnie
0
@Cvzx Nieeee :D
0
Posiada ktoś szczoteczkę soniczną? Czy tylko mnie denerwuje używanie jej? Żeby pastę dobrze rozprowadzić to masakra bez szczotkowania
1
Sprzedaj ktoś FIFE 20 cyfrową za 5 dych na PS4 :)
0
Komentarz usunięty
2
@MESSIah16 Elvis wygrywa z tym ze swoim każdym nagraniem
0
@Bartek22 A czym jest pita jak nie bułką?
0
@kkbarca Tortilla, bułka i zestaw
0
@MarioVeB! Przepiękne na pewno nie są, ale najgorsze też nie
0
Komentarz usunięty
0
@Rivaldo55 No ja bym odszedł po tym sezonie na jego miejscu i zrobił wszystko żeby wygrać LM teraz. Z kim jak nie z City ma to zrobić?
1
@bleble123 Też tego nie rozumiem. No tak bo on jest za darmo do wyciągnięcia praktycznie a zarząd przecież woli piłkarzy na nie swoje pozycje za ciężkie pieniądze :)
1
@mrboom No mi też się nie chciało nic wczoraj działać za cholere, ale było ok. Pozdro
0
@Sabrina_spellman Ta ale mało strzela
1
Jak tam żyjecie po wczoraj? Udany sylwester czy tak średnio? U mnie w miarę. Obchody wszędzie po trochu we Wro
0
Halo, powiedzcie mi skoro playstation 5 ma działać wstecz tzn na pewno z grami na 4 to nie będą lepiej wyglądać te gry na ps5 nie? Tylko po prostu będą działać i tyle. No bo co to za sens będzie kupować gry na ps5 skoro będą jeszcze na ps4 tańsze. Rozumiecie o co mi chodzi... Tak teraz myślę
0
Komentarz usunięty
0
@FeloRPS No jeszcze nie wiadomo jak będzie wyglądać oficjalnie, ale liczę ma jakiś led efekt niebieski :D
0
@FeloRPS Ponoć gry z ps4 mają działać na ps5, prawda to czy nie? Hmmmmmmm
1
@FeloRPS 20 listopada słyszałem i to bardzo możliwe. Na pewno wyjdzie miesiąc przed świętami,, żeby kieszenie sony mogło naładować i słusznie :)
0
@4drian0 Dopierooo? A w listopadzie ma być premiera. Pffff ja chce teraz
0
@Mesi12 Wow jestem w szoku