1

@lukaszbrk Żeś kluby porównał xD

2

@FcPortoFan1999 @Luciano99 Ej Wy w tym samym wieku jesteście xD

1

Stawiaj na Elche!

1

@Luciano99 Stawiaj na Domena Prevca!

1

@FcPortoFan1999 Stawiasz kupony na ekstraklasę? Tak mocno się nią interesujesz to może byś coś ugrał :D

1

@FcPortoFan1999 Jak podobał Ci się mecz Radomiak-Legia?

0

@Ilka Oj tak, to na pewno był decydujący czynnik ^^

0

@Ilka Blisko było i tak :)

1

Szósty mecz bez porażki Legii!

0

@Encore Wolę taką wersję Igi niż miałaby płakać po kątach.

7

@Chimera O każdej warto.

3

@Kgorecki2500 Nie wiem, ale oni odpowiadali Szachtarowi więc może po prostu pogratulowali, a nie się cieszyli.

1

@michal26 No to tym bardziej. A Trump odszedłby na śmietnik historii nawet wśród MAGA.

0

@Kgorecki2500 Nie no postraszyć chce przecież nie będzie atakował 2500 żołnierzami. Putin zaatakował Ukrainę 180 tys i widzisz jak mu wspaniałe poszło.

0

@BojanKriKicz Witam na wolności :)

1

@Rifek Andre Gomes

0

@Ilka Śmieje się, ja też coś na jutro pogram :)

1

Bez Kamil Stocha w konkursie :( @July_6_BcN


1

@Kgorecki2500 Jak myślisz skończy się ta wojna?

0

@Ilka Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu czy jakoś tak, Ilona :)

0

@AmigoBlancos No i widzisz przyjacielu, nadepnąłeś na odcisk.

0

@PW27 Neymar do PSG

0

@DariaFCB Czyli rozumiem TVN również delegalizujemy?

0

@Rastafarnianin Ale przynajmniej utrzymywana z wpłat widzów.

1

Różnice.

1

@Kgorecki2500 Jak wrażenia?

1

Iga Świątek

0

Dzięki @xavi !!!!!!!!!

0

Dobranoc. Spokojnej nocy.

1

@Eklerek Odrobinkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?