LAMC_10
Dołączył/a: listopad 2025
Miami
11 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 I bardzo dobrze takich ludzi nam trzeba, nawet jeśli nie są za najpiękniejszą drużyną klubową na świecie.
0
@FcPortoFan1999 Piszesz sobie bo to lubisz czy masz jakiś cel dalekosiężny np. milion wpisów?
0
@Herato I jebaniutki to robi posiadając pracę na etacie w której jest odcięty od La Rambli.
2
@Giwera No to ja często mam taką zabawę, piwka w domu, muzyczka na słuchawkach i niebieska platforma.
5
@tbas No to za dychę nie da rady, jeszcze trzeba 6 kaucjowanych butelek ze śmietnika znaleźć i oddać.
3
Thank you USA.
2
ZEA.
4
Kiedy trwoga to do Boga...
3
Dobranoc Ramblowiczki i Ramblowicze ;)
3
@Rifek Oni tam dopiero 15 mają to nie wie kto wygrał.
1
@FcPortoFan1999 Obyś się mylił.
0
Pierwszy set dla Sinnera!
8
Biedny Xavi.
https://x.com/i/status/2033307985045324110
0
@FcPortoFan1999 Jutro popka Panie Oskarze?
0
@Sulimo Wciągnął go nosem do brzucha.
1
@FcPortoFan1999 Wszystkiego najlepszego dla solenizanta.
2
@Kgorecki2500 To można na zmarłą osobę głosować?
1
@APTAPT Ale Kubacki też tak robił póki Horngacher nie przyszedł. Współpraca z dobrymi trenerami będzie kluczowa żebyśmy Tomasiaka nie zapamiętali jako tego co miał randomowy wyskok na olimpiadzie.
2
Tomasiak w następnym sezonie zapewne wysokie odbicie i jeb na punkt K jak worek kartofli.
3
@agaFCB Mam to samo. Jak zacząłem od dwóch tygodni rowerkiem śmigać to dzisiaj z 30 km zrobiłem.
0
@Kgorecki2500 Tylko jakie realne rozwiązanie ma teraz Trump? Nawet jak ogłosi wielkie zwycięstwo to Iran zapewne nie odblokuje cieśniny Ormuz.
1
@July_6_BcN Patrząc na to jak się męczy to może i dobrze. Mam nadzieję, że będzie miał godne pożegnanie.
5
Niemcy.
5
ŚWK odpowiedzią na wszystko.
https://x.com/i/status/2033213077999505888
0
@Hosh I tak gramy :D LM, LL, Superpuchar xD
6
Hmmm... Good luck, good luck @Kgorecki2500
13
Arbeloa: To moja wina, że Font przegrał.
3
Ciekawe ile gruby dzisiaj na wadze przybierze. Biba będzie do rana.
5
No i elegancko :) jak weszliśmy na dobre tory to rewolucja nam niepotrzebna.
1
I teraz na cześć pierwszej damy!!!