1

@FcPortoFan1999 I bardzo dobrze takich ludzi nam trzeba, nawet jeśli nie są za najpiękniejszą drużyną klubową na świecie.

0

@FcPortoFan1999 Piszesz sobie bo to lubisz czy masz jakiś cel dalekosiężny np. milion wpisów?

0

@Herato I jebaniutki to robi posiadając pracę na etacie w której jest odcięty od La Rambli.

2

@Giwera No to ja często mam taką zabawę, piwka w domu, muzyczka na słuchawkach i niebieska platforma.

5

@tbas No to za dychę nie da rady, jeszcze trzeba 6 kaucjowanych butelek ze śmietnika znaleźć i oddać.

3

Thank you USA.

2

ZEA.

4

Kiedy trwoga to do Boga...

3

Dobranoc Ramblowiczki i Ramblowicze ;)

3

@Rifek Oni tam dopiero 15 mają to nie wie kto wygrał.

1

@FcPortoFan1999 Obyś się mylił.

0

Pierwszy set dla Sinnera!

8

0

@FcPortoFan1999 Jutro popka Panie Oskarze?

0

@Sulimo Wciągnął go nosem do brzucha.

1

@FcPortoFan1999 Wszystkiego najlepszego dla solenizanta.

2

@Kgorecki2500 To można na zmarłą osobę głosować?

1

@APTAPT Ale Kubacki też tak robił póki Horngacher nie przyszedł. Współpraca z dobrymi trenerami będzie kluczowa żebyśmy Tomasiaka nie zapamiętali jako tego co miał randomowy wyskok na olimpiadzie.

2

Tomasiak w następnym sezonie zapewne wysokie odbicie i jeb na punkt K jak worek kartofli.

3

@agaFCB Mam to samo. Jak zacząłem od dwóch tygodni rowerkiem śmigać to dzisiaj z 30 km zrobiłem.

0

@Kgorecki2500 Tylko jakie realne rozwiązanie ma teraz Trump? Nawet jak ogłosi wielkie zwycięstwo to Iran zapewne nie odblokuje cieśniny Ormuz.

1

@July_6_BcN Patrząc na to jak się męczy to może i dobrze. Mam nadzieję, że będzie miał godne pożegnanie.

5

Niemcy.

5

ŚWK odpowiedzią na wszystko.

https://x.com/i/status/2033213077999505888

0

@Hosh I tak gramy :D LM, LL, Superpuchar xD

6

Hmmm... Good luck, good luck @Kgorecki2500

13

Arbeloa: To moja wina, że Font przegrał.

3

Ciekawe ile gruby dzisiaj na wadze przybierze. Biba będzie do rana.

5

No i elegancko :) jak weszliśmy na dobre tory to rewolucja nam niepotrzebna.

1

I teraz na cześć pierwszej damy!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?