LAMC_10
Dołączył/a: listopad 2025
Miami
11 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JimMorrisonFCB Gdzie obiecane prawie 15000 zł?
0
@FcPortoFan1999 jak odkryłeś La Ramble?
1
Afera hazardowa.
4
@Sulimo Tylko, że Leo nic nie powiedział. Co to jest wina, że ktoś się wysprzęgla?
1
Otoczenie Messiego czyli Antonela z dzieciakami?
1
Dzień dobry, serdecznie pozdrawiam.
1
@Cule1234 Albo dwa razy powiedział półprawde :)
2
@VamoSBarca88 Ciekawe jak rozwinie się gaming do tego momentu.
2
@AssisMoreira Może dzięki temu wygrają demokraci kongres i prezydenturę... Jakiś plus. Oby tylko świat nie spłonął do tego momentu.
2
@Kgorecki2500 W punkt. Ale w stanach też chyba ceny w górę idą z tego co słyszałem.
0
@Pedri16Future Raczej na żyletki to nie będzie.
4
Donald John Trump.
4
Jakbym nie widział na własne oczy powiedziałbym, że AI.
2
Ciekawe ilu z nas tutaj dożyje momentu, że będziemy pisać że lada moment wychodzi GTA VII :D
1
@Kgorecki2500 Prawda, jakoś wolałem duet Brzeziński/Biden :D
0
@Kgorecki2500 Na ławce :P
1
@AssisMoreira Valdes to były początki mojego kibicowania Barcelonie w zasadzie jak już kończył, ale lepszego bramkarza w historii nie było?
1
@Aragorn33 Dlatego fajnie było jak siedział cicho :D
0
Uffff... Ciekawe czy on w ogóle jeszcze coś potrenuje.
0
@karci0 hahahaha no brawo
1
@Aragorn33 Nie zmienia to faktu, nawet jeśli nie był wybitnym trenerem, że trochę go potraktowali nie tak jak wypada.
3
@Karol145 Ciekawe czy jakby ruskie Zelenskiego zabili to czy by poszedł do ambasady Ukrainy wpisać się do księgi.
0
Takich przyjaciół mieć to wrogów nie trzeba.
1
@AssisMoreira Przeciwieństwa się ponoć przyciągają.
0
Pewnie z tyłu głowy Kamil żałuje, że po Pekinie nie zakończył kariery :(
2
@Kgorecki2500 @July_6_BcN opinia
1
@Ilka Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!
2
@VamoSBarca88 Ja, ale tak na 50% bo trochę się cykam.
2
Swoją drogą dlaczego nie lubicie Interu? Są jakieś powodu oprócz meczu z Barceloną z poprzedniego sezonu? Mnie tam włoska nie interesuje, ale jak już miałbym z jakąś drużyna sympatyzować to byłby to właśnie Inter.
0
@tadzik447 Żeby w przyszłym sezonie z Twoją Polonią były derby w Ekstraklasie.