LAMC_10
Dołączył/a: listopad 2025
Miami
11 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Domen Prevc! Elegancko weszło zwycięstwo po kursie 2 :)
0
@michal26 Jak zdobywał złoty medal MŚ to też tak pisałeś?
1
@Kubajnos345 Nie no tak bez treningu żadnego. Po podróży. Miejsce w top 10 to będzie sukces.
0
@clyde A jakąś ochotę miałem dzisiaj na chińczyka i skoczyłem do restauracji.
6
@Szakalaka12369 Biorę popcorn, miejsce w pierwszym rzędzie i czekam na emocje.
1
@gumaz @July_6_BcN Podchodzi taki jegomość do Ciebie i chciałby zaprosić Cię na kawę, jaka reakcja?
1
@Sulimo Zdrówko.
0
@July_6_BcN A oglądanie skoków narciarskich?
2
@KamQiX Ten klub dał mi wiele radości przez ostatnie 18 lat, oglądanie meczów itd. Potencjalnie zostało mi 40 lat życia więc meczów do obejrzenia multum. Musiałaby to być kwota, która zmieni moje życie i nie jestem jej w stanie zarobić. Przy bańce zacząłbym się zastanawiać, ale bez wachania wziąłbym dwie.
3
@KamQiX A flashscore mógłbym śledzić i fcbarca com?
1
@MessiForeverTheBest Ma, ale tam nie ma Miłosza Kłeczka.
0
@MessiForeverTheBest Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.
2
Dobra czas odpalić TV Republika zobaczyć co tam się w Polsce działo i do spania, dobranoc kochane przyjaciółki i kochani przyjaciele.
7
@July_6_BcN Pedri Cię zaobserwował na IG?
1
@Chimera Nie, bo jej nie mam. Ale jakbym miał to tak.
3
@allien18 Takiemu to dobrze.
0
@July_6_BcN A za ile?
1
Musicie zapłacić 200 zł co miesiąc przez 20 najbliższych lat, ale Barcelona wygrywa 20 najbliższych LM z rzędu. Wchodzicie w to?
0
@Peciak Na wszystkich czy na jednego?
0
@MessiForeverTheBest Pewnie, że tak. Przynajmniej miałbym z kim klasyk oglądać.
1
@Bolton Oj pewnie paru by się tu sprzedało za mniejsze pieniążki.
0
Dostajecie milion złotych, ale w konsekwencji musicie zacząć kibicować Realowi Madryt i usunąć konto na tej wspaniałej stronie. Bierzecie czy nie?
1
@AmigoBlancos Mekambe przez przypadek nie dodaj.
1
@macio_944 Nie. (15 znaków)
1
@July_6_BcN No to współczuję. (Jak widać u mnie empatia jeszcze nie wygasła do zera)
0
@July_6_BcN Myślałem, że sobie żartujesz xD
2
Jutro Real będzie miał minus 3 bramki?
0
@gumaz Nigdzie, swoje już widziałem, marzenia pospelniałem. A nawet jak przetrwam tę wojnę, to życie i tak będzie koszmarem, bo gospodarka światowa nie będzie w ogóle istniała i nawet w tej Szwajcarii będę się bił o chleb i wodę. A póki się to wszystko odbuduje to już mi życia braknie.
0
@July_6_BcN Na ten świat to chyba najlepsze podejście.
1
Czy zauważyliście u siebie spadek empatii przez ostatnie lata?