0

@July_6_BcN Czyli nie oglądałaś jak Leo zdobywał mistrza?

0

@gumaz Szkoda tylko, że darmowy.

1

@July_6_BcN Brzmi zachęcająco.

0

W sumie jakby tak dzisiaj coś odwalić żeby wylecieć dyscyplinarnie, akurat miesiąc na znalezienie nowej tyrki...

1

Swoją drogą ciekawe czy Leo będzie tak samo naładowany energią na obecny mundial jak był na poprzedni :D

2

El Capitano.

0

@vebonn Twitter i profil Barcainfo.

1

@MesQueUnClub_87 Mam nadzieję, że Leo jak poczuje, że pociąg odjeżdża to zrezygnuje.

6

@Esteban_ A ja mu życzę turnieju 0 goli, 0 asyst za te wszystkie jego odpały.

4

@DariaFCB Gratulacje!

6

A może CR7 dlatego nie pogratulował Messiemu i Argentynie MŚ, bo czekał na obecny mundial żeby pogratulować dwa puchary za jednym zamachem? @Lionel_Messi10

1

@Sinirsey Taka legenda na to zasłużyła. Powiem również za grać za 4 lata również wszystko od deski do deski.

0

Swoją drogą oprócz meczów Argentyny to najbardziej chyba czekam na mecze Portugalii i chęć oglądania na żywo popisów Czeladnika z Madery. @Lionel_Messi10

2

@Ojciec_Dyrektor Już bez ironii, to jest naprawdę smutne, że jesteś przez wiele lat jednym z najlepszych piłkarzy w historii, a przychodzi trochę wiosen więcej i przewracasz się o własne nogi. Przecież nie on jedyny.

1

@NeroTFP1 Obecnie już nie, bo się spełniło, ale gdybyś zapytał przed 2022 to tak.

1

@Faro W sumie elegancko wstać przed pracą/szkołą meczyk obejrzeć i w drogę.

7

Na koniec poprzednich mistrzostw spełniło się największe kibicowskie marzenie mojego życia - większego już nie będzie więc teraz mogę z pełnym luzem oglądać to piłkarskie święto. Oby Argentyna byle nie Portugalia. @Lionel_Messi10

16

Pan Borek z RiGCZem.

3

Leo Messi w najczystszej postaci.

3

3

Wszystkiego najlepszego, Juliet. @July_6_BcN Dużo zdrowia, szczęścia i pieniędzy. Żebyś każdego roku miała okazję podziwiać trofea wznoszone przez piłkarzy FC Barcelony.

6

Emiliano "Dibu" Martinez. Oby znowu wybronił w finale decydującą sytuację, która da ponowny puchar MŚ dla reprezentacji Argentyny. @Lionel_Messi10


7

2 dni do MŚ...


7

0

@Pawlak1992 Powiem Ci, że ja też tak mam, ale pewnie przyjdą mecze Argentyny lub po prostu od ćwierćfinałów będę chętnie oglądał.

1

@Jakchcesz Ja gdybym zasnął to najprawdopodobniej byłbym w dzisiejszym wydaniu "Faktów".

1

@Lionel_Messi10 Super, akurat się przed robotą wstanie, meczyk obejrzy i do tyrki.

7

Jest pompa u Leo przed MŚ.


5

Albicelestes są już w Alabamie. Przygotowują się do obrony tytułu MŚ ♥️ @Lionel_Messi10


0

Wiecie, że jak wpiszecie w google "67" to będzie Wam skakał ekran?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?