LAMC_10
Dołączył/a: listopad 2025
Miami
11 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Na poziomie politycznym zdecydowanie.
7
Było pite.
1
@Katalończyk 99 No przecież on trolling uprawia.
0
Mądrego to miło posłuchać.
0
@Kgorecki2500 Nikt nie mówił, że bycie z ambasady będzie łatwe.
0
@Kgorecki2500 Dlaczego?
0
@CarlosFun Nie, ale i tak warto obejrzeć reprezentację Albicelestes.
0
@casabarca Nie no, bądźmy realistami, bo był jakiś błąd w Matrixie. Przy serwisie na poziomie 130 km/h nie da rady być w światowej czołówce, na mączce pewnie coś pogra i tyle.
2
Maja Chwalińska ♥️
2
@michaleu Kurde weź mi zdjęć nie rób, to ja ten w białych słuchawkach
2
Premier.
2
@July_6_BcN Też bym był szczęśliwy jakbym tyle zarobił :D
1
@Lionel_Messi10 No a jak.
0
Co to @jowita puchar wręcza?
3
Maja Chwalińska i tak jest wielka ♥️ To, że w ogóle mogliśmy obejrzeć ten finał w otwartej TV to cud.
10
Maja i tak turniej życia. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś zagra w drugim tygodniu Wielkiego Szlema.
2
@APTAPT Przynajmniej jest trofeum za finał i kasa.
0
@Balboa901 No w sumie xD
3
No i po co ona wygrała te 8 meczów jak teraz przegra.
0
@Cobra303 Nie no myślę, że top 50 może utrzymać, teraz będzie miała chociaż spokój finansowy.
0
Ograniczeń fizycznych nie przeskoczysz.
1
@Kgorecki2500 Bardziej miałem na myśli, że zginie to w gąszczu komentarzy tenisowych, takie pytania to lepiej zadawać jak nic się nie dzieje ;D
2
@MsBarca Oj Ty.
0
@Kgorecki2500 Też se moment wybrałeś na zadawanie tych pytań
2
@VegetaPolska No jakoś do tej pory wygrywała ;D
6
Maja i tak jesteś wielka ♥️
0
@Cvzx Mordo nie pytaj.
1
@FcPortoFan1999 Na kobiecym tenisie to ja widzę się znasz trochę Oski.
0
Ja wiem, że dla nas ten wiatr to jedyna nadzieja jeśli chodzi o wygraną Mai i niech przyjdzie huragan nad Paryż, no ale sory w takie wietrzne dni to dach powinien być zamknięty.
0
Dobrze, że wieje, bo bez wiatru jakby zaczęła pakować te serwisy po 190 to już mogłoby być znacznie gorzej.