LAMC_10
Dołączył/a: listopad 2025
Miami
11 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ZuczekFCB1899 Stawiaj na live na medal Kacpra i będzie 1000+
1
@FCBMati10 Mało prawdopodobne. Niestety :/
2
@Criss18Barca Nie ma co się nastawiać. Srebro Kacpra i top 5-6 nadal będzie giga wynikiem. Pozostaje tylko oglądać i mieć nadzieję, że Kacpi odda skok życia.
1
@FCBMati10 Ajajaj. Zawsze jakoś lubiłem Prevcow i kibicuje mu żeby to zrobił. No cóż, za 4 lata też będzie miał szansę.
0
@Cule1234 co xd
1
@FCBMati10 A więc Nykanen zostanie jedyny... :(
3
Domen złoto i Kacperek z brązem. Nic więcej nie chcę.
1
@July_6_BcN Szybko niech mu dadzą normalnego treneiro, bo dwa lata z McSiusiakiem i będzie bulę klepał.
0
Kacperek tylko w Tobie nadzieja.
0
@VegetaPolska No ale z drugiej strony, w prog chociaż to mógłby trafić tutaj było widać od razu że przejechał jak cholera.
0
@VegetaPolska 39 lat prawie. Już nie te kości.
2
@mekston Poczekajmy do końca.
2
Stoch to chyba z buli się odbił.
2
Zaraz Kamilek wali 141 róbcie screeny.
4
Kazach 140m, to Domen by w trybunach z tej belki wylądował.
0
@July_6_BcN Nie no medal Stocha. Barca zdobędzie PK za rok. Jeśli nie dzisiaj to Stoch już nigdy nie zdobędzie medalu IO.
0
@tadzik447 Co Ty tak źle życzysz bliźniemu swemu?
1
Domen Prevc ♥️ po złoto chłopaku i napisz historię.
1
@AmigoBlancos No bo nie daje xd
0
@Criss18Barca Masz rację kolego, ale liczę, że warunki nie będą sprawiedliwe i akurat podwieje naszym.
3
I cyk dzisiaj JE Kamil Wiktor Stoch ze złotem.
2
@July_6_BcN Szklanka do połowy pełna :) chociaż w tym wypadku to jak nadać kieliszek do szklanki i to mówić.
1
Alkohol przygotowany na dzisiejszy wieczór?
0
@FcPortoFan1999 A dzieci mieć nie chcesz?
1
@Kgorecki2500 No to bierz się za te studentki, a nie tylko LR czy gierki.
2
@July_6_BcN Oj tak.
1
@ZuczekFCB1899 No skacze na miarę swoich możliwości czyli klepie bule i zaczęła się nagonka na nią.
4
@MirusAmisz Polecam to uczucie. Ja byłem dwukrotnie - jeszcze na starym CN i poza miastem otoczką, jak wszedłem na trybuny to mnie odcięło na parę sekund łzy do oczu napłynęły, spełniłem swoje marzenie, zazdro, że jeszcze przed nim jesteś. Przed samym meczem polecam Ci iść dużo wcześniej bo są fajni trabkarze grają przyśpiewki.
1
Pola Bełtowska.
0
@joloskyy Ten były piłkarz?