LAMC_10
Dołączył/a: listopad 2025
Miami
11 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Złoto Domena i top 10 Kamila. Nic więcej nie chcę z dzisiejszych zawodów.
1
@AmigoBlancos Oczywiście, że tak. Ich rywalizacja to były piękne czasy.
0
@AmigoBlancos A Ty kogo stawiasz wyżej CRa czy Leo?
1
@July_6_BcN Trzymamy kciuki za Pawła, Kacpra i Kamila :)
0
@July_6_BcN Kandydatów chyba tutaj nie brakuje :)
1
@July_6_BcN A no tak. No to już mamy załatwione na walentynki 2027.
1
@July_6_BcN Wszystkiego najlepszego z okazji walentynek :)
0
@clyde A skoków Pani nie ogląda?
2
@Nazio_87 Smacznej kawusi
0
@Kubsoleon Aktualnie jest najlepszy układ, gdzie cała rosyjska armia jest na wschodzie Ukrainy, a 4/5 armii ukraińskiej w Donbasie. Niech ten stan rzeczy trwa wiecznie.
2
@Lionel_Messi10 W 120 znowu zawał że trafi Francuz
2
@Ignareks @Safrani To ja Panów zostawię samych.
2
@Lionel_Messi10 Ale skrót to maltretowałem dziesiątki razy ;D
2
@Lionel_Messi10 Kurka wodna też muszę obejrzeć, bo ja tylko na żywo oglądałem, ale wtedy to tak wszystkie emocje u mnie buzowały, że mało co pamiętam ;D
1
@Safrani Wicelider gra ze spadkowiczem u siebie i nie jest faworytem? Wiem, że dla Ciebie to dobra sytuacja, ale trochę to dziwne. @FcPortoFan1999 Panie ekspert co jest
2
@Lionel_Messi10 Ile razy oglądałeś już ten mecz?
3
@Lionel_Messi10 Wszystkiego najlepszego dla solenizanta!
0
@lithotripter Pierwsze koty za płoty. Lepiej przywalić faila u Pani za pieniądze niż potem u miłości naszego życia :)
1
@Rastafarnianin No ciekawi mnie jak to będzie z cenami nieruchomości w mniejszych miastach. Wiadomo, że wojewódzkie miasta to będzie nadal kosmos, ale jakieś miasteczka w których populacja zmniejszy się o połowę?
1
@Popitek12 I Hiszpanów @July_6_BcN
0
@Prorokk Szczerze to już wolę tych Rosjan niż...
0
@Tigermaus Tak brzmi przysłowie każdego ruchac*a, kto wybrzydza ten nie zamacza ;D
0
@ifoa No pewnie że pójść do Lidla i ukraść.
0
@Azazel_Pazuzu A jak żadna dama mnie nie chce?
1
No to tak rozkmina z okazji walentynek. Lepiej być prawiczkiem w wieku 30-35 lat czy pójść jak człowiek na divy i się zabawić?
0
Wszystkiego najlepszego z okazji walentynek Kochani ♥️
2
@Adran360 Russia chyba lepsza imo
1
@adi7adi8 W sumie to chyba nie xD
0
Rosja czy Ukraina?
0
@July_6_BcN Jakiego nieba... Musisz zostać tutaj. Bez Ciebie La Rambla upada.