1

Złoto Domena i top 10 Kamila. Nic więcej nie chcę z dzisiejszych zawodów.

1

@AmigoBlancos Oczywiście, że tak. Ich rywalizacja to były piękne czasy.

0

@AmigoBlancos A Ty kogo stawiasz wyżej CRa czy Leo?

1

@July_6_BcN Trzymamy kciuki za Pawła, Kacpra i Kamila :)

0

@July_6_BcN Kandydatów chyba tutaj nie brakuje :)

1

@July_6_BcN A no tak. No to już mamy załatwione na walentynki 2027.

1

@July_6_BcN Wszystkiego najlepszego z okazji walentynek :)

0

@clyde A skoków Pani nie ogląda?

2

@Nazio_87 Smacznej kawusi

0

@Kubsoleon Aktualnie jest najlepszy układ, gdzie cała rosyjska armia jest na wschodzie Ukrainy, a 4/5 armii ukraińskiej w Donbasie. Niech ten stan rzeczy trwa wiecznie.

2

@Lionel_Messi10 W 120 znowu zawał że trafi Francuz

2

@Ignareks @Safrani To ja Panów zostawię samych.

2

@Lionel_Messi10 Ale skrót to maltretowałem dziesiątki razy ;D

2

@Lionel_Messi10 Kurka wodna też muszę obejrzeć, bo ja tylko na żywo oglądałem, ale wtedy to tak wszystkie emocje u mnie buzowały, że mało co pamiętam ;D

1

@Safrani Wicelider gra ze spadkowiczem u siebie i nie jest faworytem? Wiem, że dla Ciebie to dobra sytuacja, ale trochę to dziwne. @FcPortoFan1999 Panie ekspert co jest

2

@Lionel_Messi10 Ile razy oglądałeś już ten mecz?

3

@Lionel_Messi10 Wszystkiego najlepszego dla solenizanta!

0

@lithotripter Pierwsze koty za płoty. Lepiej przywalić faila u Pani za pieniądze niż potem u miłości naszego życia :)

1

@Rastafarnianin No ciekawi mnie jak to będzie z cenami nieruchomości w mniejszych miastach. Wiadomo, że wojewódzkie miasta to będzie nadal kosmos, ale jakieś miasteczka w których populacja zmniejszy się o połowę?

1

@Popitek12 I Hiszpanów @July_6_BcN

0

@Prorokk Szczerze to już wolę tych Rosjan niż...

0

@Tigermaus Tak brzmi przysłowie każdego ruchac*a, kto wybrzydza ten nie zamacza ;D

0

@ifoa No pewnie że pójść do Lidla i ukraść.

0

@Azazel_Pazuzu A jak żadna dama mnie nie chce?

1

No to tak rozkmina z okazji walentynek. Lepiej być prawiczkiem w wieku 30-35 lat czy pójść jak człowiek na divy i się zabawić?

0

Wszystkiego najlepszego z okazji walentynek Kochani ♥️

2

@Adran360 Russia chyba lepsza imo

1

@adi7adi8 W sumie to chyba nie xD

0

Rosja czy Ukraina?

0

@July_6_BcN Jakiego nieba... Musisz zostać tutaj. Bez Ciebie La Rambla upada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?