LAMC_10
Dołączył/a: listopad 2025
Miami
11 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Wybierając jedną drużynę, której będziecie kibicować na tegorocznych MŚ najbardziej to...? U mnie oczywiście Argentyna.
1
@FcPortoFan1999 Będziesz oglądał wszystkie mecze czy jednak takie niszowe spotkania jak np. Argentyna z Portugalią sobie odpuścisz?
0
@Ilka Argentyna ze względu na LM10 czy może lubisz reprezentację Albicelestes z innych powodów?
1
@Dari0G Smieszkować to by można 20 lat temu, obecnie wystarczy wklepać do GPT z formułą popraw błędy i przekopiować to tutaj. Dlatego uważam, że jest to robione celowo albo jest egoistą.
0
@MsBarca No to jak Igulec też wygląda poważniej niż swój rok urodzenia w DO.
4
@MesQueUnClub_87 Swoją drogą, że takie wpisy nie łamią regulaminu według moderacji. Równie dobrze ktoś może założyć konto i prowadzić trolling w ten sposób.
7
Nie ma to jak poranna gimnastyka dla umysłu - rozwiążmy wspólnie tę łamigłówkę.
https://zapodaj.net/plik-W8aNCQXA9M
0
@TR3YWAY No to ja chyba nie obchodzę tego święta.
0
@Nazio_87 Witam serdecznie. Smacznej kawki.
1
@Comentateiro Chyba twojej dziadek i Tuska.
1
@Dari0G Nie chce mi się dyskutować, więc skoro wierzysz, że tak jest to ok. Życzę Ci dużo szczęścia i pozdrawiam serdecznie. Dobrej nocy.
0
@Dari0G Bez różnicy co powiesz, niezależnie od moich preferencji Pani Agata raczej niezainteresowana, bo nie mam 6 zer na koncie ;(
0
@Dari0G A tam pierdzielisz, a sam byś puknął jakbyś miał okazję xD
0
@July_6_BcN I to chyba byłby najlepszy scenariusz. Odejść na własnych warunkach. Jak z FC Barcelony.
0
@Cyzix Przynajmniej w żabce nie musi robić tylko kasiore trzepie na simpach xD
1
Ja jestem Agata fajna dziewczyna spod Konina.
1
@Cyzix No a jak xD
2
Amica Wronki hymn top.
1
@Sulimo A taki fajny wieczór miałem, to musiał popsuć, no musiał ;)
5
@Lionel_Messi10 Spokojnie do ogarnięcia przez najlepszego piłkarza w historii ;)
1
@FcPortoFan1999 Czyli tak czy inaczej będziesz miał co robić ;)
1
@Adran360 A kto nie lubi bdsm chyba jakieś odklejency
0
@FcPortoFan1999 Polityka aktywna cały rok :)
3
@blakkudium Bula to by poszedł pod warunkiem, że sandałki z odsłoniętymi paznokietkami by założyła xD
1
@FcPortoFan1999 To chyba dobrze, przyjacielu? :)
0
@FcPortoFan1999 No ja mam nadzieję, przyjacielu ;D Najważniejsze, że piłka nożna nie umiera tego lata.
1
@FcPortoFan1999 Międzyczasie będziesz mógł podziwiać jak Lionel Messi i Dibu Martinez bronią MŚ.
1
@VegetaPolska Poszedłbyś z Fagatą na randkę jakby Cię zaprosiła?
0
@EzioAuditoreDF Przynajmniej się nie ukrywa.
0
@AmigoBlancos To znaczy ja bym bardzo chciał i będę trzymał kciuki, ale to chyba niemożliwe.