4

Wybierając jedną drużynę, której będziecie kibicować na tegorocznych MŚ najbardziej to...? U mnie oczywiście Argentyna.

1

@FcPortoFan1999 Będziesz oglądał wszystkie mecze czy jednak takie niszowe spotkania jak np. Argentyna z Portugalią sobie odpuścisz?

0

@Ilka Argentyna ze względu na LM10 czy może lubisz reprezentację Albicelestes z innych powodów?

1

@Dari0G Smieszkować to by można 20 lat temu, obecnie wystarczy wklepać do GPT z formułą popraw błędy i przekopiować to tutaj. Dlatego uważam, że jest to robione celowo albo jest egoistą.

0

@MsBarca No to jak Igulec też wygląda poważniej niż swój rok urodzenia w DO.

4

@MesQueUnClub_87 Swoją drogą, że takie wpisy nie łamią regulaminu według moderacji. Równie dobrze ktoś może założyć konto i prowadzić trolling w ten sposób.

7

Nie ma to jak poranna gimnastyka dla umysłu - rozwiążmy wspólnie tę łamigłówkę.
https://zapodaj.net/plik-W8aNCQXA9M

0

@TR3YWAY No to ja chyba nie obchodzę tego święta.

0

@Nazio_87 Witam serdecznie. Smacznej kawki.

1

@Comentateiro Chyba twojej dziadek i Tuska.

1

@Dari0G Nie chce mi się dyskutować, więc skoro wierzysz, że tak jest to ok. Życzę Ci dużo szczęścia i pozdrawiam serdecznie. Dobrej nocy.

0

@Dari0G Bez różnicy co powiesz, niezależnie od moich preferencji Pani Agata raczej niezainteresowana, bo nie mam 6 zer na koncie ;(

0

@Dari0G A tam pierdzielisz, a sam byś puknął jakbyś miał okazję xD

0

@July_6_BcN I to chyba byłby najlepszy scenariusz. Odejść na własnych warunkach. Jak z FC Barcelony.

0

@Cyzix Przynajmniej w żabce nie musi robić tylko kasiore trzepie na simpach xD

1

Ja jestem Agata fajna dziewczyna spod Konina.

1

@Cyzix No a jak xD

2

Amica Wronki hymn top.

1

@Sulimo A taki fajny wieczór miałem, to musiał popsuć, no musiał ;)

5

@Lionel_Messi10 Spokojnie do ogarnięcia przez najlepszego piłkarza w historii ;)

1

@FcPortoFan1999 Czyli tak czy inaczej będziesz miał co robić ;)

1

@Adran360 A kto nie lubi bdsm chyba jakieś odklejency

0

@FcPortoFan1999 Polityka aktywna cały rok :)

3

@blakkudium Bula to by poszedł pod warunkiem, że sandałki z odsłoniętymi paznokietkami by założyła xD

1

@FcPortoFan1999 To chyba dobrze, przyjacielu? :)

0

@FcPortoFan1999 No ja mam nadzieję, przyjacielu ;D Najważniejsze, że piłka nożna nie umiera tego lata.

1

@FcPortoFan1999 Międzyczasie będziesz mógł podziwiać jak Lionel Messi i Dibu Martinez bronią MŚ.

1

@VegetaPolska Poszedłbyś z Fagatą na randkę jakby Cię zaprosiła?

0

@EzioAuditoreDF Przynajmniej się nie ukrywa.

0

@AmigoBlancos To znaczy ja bym bardzo chciał i będę trzymał kciuki, ale to chyba niemożliwe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?