LAMC_10
Dołączył/a: listopad 2025
Miami
11 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RomanGroza Lamine Yamal
4
Tadeusz Sznuk GOAT.
0
@Nazio_87 Odpowiedź brzmi nie wiem i się nie domyślam.
0
@michal26 No pewnie. Ma spokój finansowy na parę lat. Może 4f wejdzie do akcji.
3
@michal26 Ale przynajmniej na półfinał może ubrać ciuszki Lacoste a na finał Adidasa czy jakieś tam inne ♥️
3
No to se powygrywaliśmy ;/
1
@Ilka No ja tak samo. Nie widzę sensu grać kursów 1,6 czy nawet 2. Biorąc pod uwagę że sport jest nieprzewidywalny, to wolę zagrać na kursy pokroju 5-6, tak jak dzisiaj kurs 5 na zwycięstwo Mai 2;0 w setach.
2
@xvcWinterSoldier Ona blondi ja brunet.
0
@Criss18Barca Wszystkie mecze reprezentacji Argentyny, a reszta g***o mnie obchodzi.
0
@VegetaPolska Tu Ci nie pomogę, bo mnie pytać o kobiety to tak jak pytać CR7 jak wygrać mistrzostwo świata. Ale ze swojego punktu widzenia że bycie wiecznym singlem ma także swoje plusy ;)
1
@Ilka Mądry Polak (Polka) po szkodzie Pani Ilonko ;)
3
Dobranoc. To był dzień pełen wrażeń.
0
@takisobiektos Nie wiem o kim i o czym piszesz.
0
@VegetaPolska Nie można się poddawać. Jakby Maja się kiedyś poddała to by nie osiągnęła finału RG. Jeszcze będzie dobrze.
4
@Messibestplayerintheworld Ja tam nie skreslalem. @Lionel_Messi10 też nie skreślał. Ale masz rację wielu skreślało.
0
@VegetaPolska I to się ceni Panie Vegeta.
0
@VegetaPolska Jakby Cię Maja zaprosiła na randkę to byś przyjął zaproszenie czy odmówił?
4
Szalone lata 90'.
0
@AmigoBlancos Weź Madrycioku jeden psujesz nam kontent.
1
@July_6_BcN Też brzmi pięknie ♥️
1
@Ilka No to już mniej więcej wiem o chodzi xD bo po pierwszym wpisie absolutnie nie wiedziałem o co chodzi Pani Ilono. To było no offence po prostu spytałem i dziękuję za odpowiedź.
7
Lionel Andres Messi Cuccittini.
1
@mordini123 Nie sądziłem, że kiedykolwiek to napiszę, ale niech żyje TVN!
0
@Ilka Dalej nie wiem o co chodzi xD wstaw jakieś źródło albo cuś Ilonka
5
Prawda, a ja nawet hetero.
0
@Ilka O czym piszesz?
3
@VamosRakieta Czas pokaże.
5
Pan Dariusz Szpakowski. @Lionel_Messi10
https://zapodaj.net/plik-mqQQm0z9qj
2
@FcPortoFan1999 No tak. Halo tu Wimbledon. Pamiętam Pana Bohdana.
4
@Deathwing112 No właśnie sam to napisałeś. W Polsce mamy ponad milion Ukraińców i większość z nich to są normalni ludzie pracujący ciężko, przecież sam ich spotykam codziennie w swojej pracy. A jakiś odsetek psuje im opinie całkowicie.