0

@RomanGroza Lamine Yamal

4

Tadeusz Sznuk GOAT.

0

@Nazio_87 Odpowiedź brzmi nie wiem i się nie domyślam.

0

@michal26 No pewnie. Ma spokój finansowy na parę lat. Może 4f wejdzie do akcji.

3

@michal26 Ale przynajmniej na półfinał może ubrać ciuszki Lacoste a na finał Adidasa czy jakieś tam inne ♥️

3

No to se powygrywaliśmy ;/

1

@Ilka No ja tak samo. Nie widzę sensu grać kursów 1,6 czy nawet 2. Biorąc pod uwagę że sport jest nieprzewidywalny, to wolę zagrać na kursy pokroju 5-6, tak jak dzisiaj kurs 5 na zwycięstwo Mai 2;0 w setach.

2

@xvcWinterSoldier Ona blondi ja brunet.

0

@Criss18Barca Wszystkie mecze reprezentacji Argentyny, a reszta g***o mnie obchodzi.

0

@VegetaPolska Tu Ci nie pomogę, bo mnie pytać o kobiety to tak jak pytać CR7 jak wygrać mistrzostwo świata. Ale ze swojego punktu widzenia że bycie wiecznym singlem ma także swoje plusy ;)

1

@Ilka Mądry Polak (Polka) po szkodzie Pani Ilonko ;)

3

Dobranoc. To był dzień pełen wrażeń.

0

@takisobiektos Nie wiem o kim i o czym piszesz.

0

@VegetaPolska Nie można się poddawać. Jakby Maja się kiedyś poddała to by nie osiągnęła finału RG. Jeszcze będzie dobrze.

4

@Messibestplayerintheworld Ja tam nie skreslalem. @Lionel_Messi10 też nie skreślał. Ale masz rację wielu skreślało.

0

@VegetaPolska I to się ceni Panie Vegeta.

0

@VegetaPolska Jakby Cię Maja zaprosiła na randkę to byś przyjął zaproszenie czy odmówił?

4

Szalone lata 90'.

0

@AmigoBlancos Weź Madrycioku jeden psujesz nam kontent.

1

@July_6_BcN Też brzmi pięknie ♥️

1

@Ilka No to już mniej więcej wiem o chodzi xD bo po pierwszym wpisie absolutnie nie wiedziałem o co chodzi Pani Ilono. To było no offence po prostu spytałem i dziękuję za odpowiedź.

7

Lionel Andres Messi Cuccittini.

1

@mordini123 Nie sądziłem, że kiedykolwiek to napiszę, ale niech żyje TVN!

0

@Ilka Dalej nie wiem o co chodzi xD wstaw jakieś źródło albo cuś Ilonka

5

Prawda, a ja nawet hetero.

0

@Ilka O czym piszesz?

3

@VamosRakieta Czas pokaże.

5

2

@FcPortoFan1999 No tak. Halo tu Wimbledon. Pamiętam Pana Bohdana.

4

@Deathwing112 No właśnie sam to napisałeś. W Polsce mamy ponad milion Ukraińców i większość z nich to są normalni ludzie pracujący ciężko, przecież sam ich spotykam codziennie w swojej pracy. A jakiś odsetek psuje im opinie całkowicie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?