LAMC_10
Dołączył/a: listopad 2025
Miami
11 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Północ wybiła, czas spać. Dziękuję za wspólnie spędzony czas. Dobranoc!
1
@PeRRy W sumie masz rację guzik powinno mnie to obchodzić. Dobrej nocy.
1
@Ilka A Ty jesteś bardzo fajną i inteligentną dziewczyną.
0
@Encore @FcPortoFan1999 opinia.
16
O taką polską piłkę nic nie robiłem.
0
@PeRRy A dwóch następnych?
3
Fajna nutka.
0
@Ilka No Widzew dawno 3 goli w meczu nie strzelił to chociaż Ty dawaj.
0
@Ilka Widzisz było bardziej ukrywać swoje fantazje kibicowskie.
5
@PeRRy @Azazel_Pazuzu @arasz1819 @Borneo a kto czwarty? Edit: dobra chyba ja bo nie odpisujesz
1
@FcPortoFan1999 Ale hazardziści będą mieli zonk jak odwiedzą bukmachera, a od kasjerki będzie zawiedzało browarem jak od menela jakiegoś xD
0
@tomek8756 Idzie idzie Podbeskidzie.
2
A więc Areczka leci z Eklapy.
1
@esem91 Pije i bije, ale w łóżku czarodziej.
0
@Ilka Całe szczęście, że ostatnio rzadko wygrywają xD
0
@FcPortoFan1999 Bo rzadko piję.
0
@FcPortoFan1999 Po alkoholu zawsze się robię filojudaistyczny.
4
@VamoSBarca88 Kupiłem 12 na trzy dni, a jutro trzeba będzie dokupywać xD
0
@July_6_BcN Nie no to było głupie pytanie przepraszam xD
0
@FcPortoFan1999 No wiadomo przecież że on za żydami
2
Ostatnie piwko dopijam i alkoholu w życiu do ust nie wezmę.
0
Buzię widzę!
0
@Eklerek Okres ma.
0
@July_6_BcN jakby Pedri chciał Cię poślubić, ale chciałby intercyzę to byś się zgodziła?
0
@Ilka ŁWJTKN. Dobranoc.
1
@FcPortoFan1999 Z ŁKSem będą niezłe szlagiery.
1
@Ilka To stąd ta agresja i obrażanie Legii. Skoro to alkohol to wybaczam.
4
@tomek8756 Ta na trzeźwo xD
1
@Ilka No i prawidłowo kibicem się jest a nie bywa.
5
@Luciano99 Ile trzeba piw wypić żeby takie arcydzieła pisać?