4

Ciekawe czy Vini oberwał...

1

@buglikos Premium, bo mam te same od nowości.

1

@Ilka Nieźle :) super wynik!

3

@draxidox Pamiętam, pamiętam...

0

@Luciano99 Jasne na pewno, pewnie, zobaczymy, czas pokaże...

1

@Bocheno1 Ja Cię nie sprzedam.


4

Miód na moje oczy.

3

@Lionel_Messi10 Czytasz coś takiego i myślisz w sumie, że powiedział oczywistą oczywistość. To tylko pokazuje jak wielką postacią na boisku i poza nim jest Leo Messi :)

0

@Aequlibre Fikoły nie z tej ziemi. A jak to my byśmy mieli 15 LM, a Madryciaki 5 też byś tak pisał?

9

@Aequlibre Nie, najważniejsza jest LM. W krajowej to można przegrać wszystkie mecze z bezpośrednimi rywalami do tytułu, a ogrywać placków ze strefy spadkowej i wygrać. W LM musisz co najmniej pokonać 2-3 rywali z najwyższej półki.

2

@BojanKriKicz Spałem Panie Bojan, nie mam czasu na oglądanie takich przegrywów, do roboty się musiałem wyspać.

1

@L4ngusta Witam serdecznie. Również życzę przyjemnego porannego napoju i wspaniałego dnia.

0

@July_6_BcN Borneo też tak poprawiasz?

1

100 zł za spokojny urlop? Biorę w ciemno!

0

Komentarz usunięty

2

Atletico odpadło i okej.

0

To i tak dobrze, że mają dni wolne, w dupskach się przewraca, u @Luciano99 robi się 7 dni w tygodniu i nie wolno narzekać.

2

Aitana Bonmati.

1

@Dari0G Śmiechy chichy, ale kto wie co my tam jedliśmy, jedząc te tureckie kebaby...

0

@Kgorecki2500 A ja tam lubię i kociaki i pieseczki.

1

@michaleu Nie no brak wad, ale na tym filmiku to raczej @jowita -120kg.

1

@michaleu Jakby @jowita usiadła na @Popitek12 to już by więcej nic tutaj nie napisał.

0

Macie tatuaż/tatuaże? A jeśli nie, to planujecie zrobić?

1

@FcPortoFan1999 Nie lubię wychodzić przed szereg.

2

@MirusAmisz Dobrze, że La Rambla nie jest stópkarska, bo bym nie wytrzymał.

7

Nie taka Ameryka zła jaką ją malują.. @BulaKG @Luciano99
https://zapodaj.net/plik-wJ69kFbEmn

1

@Dari0G W moim przypadku nie ma takiej potrzeby, lekarz powiedział, że już za późno.

5

@ACMaldini3 Od 21 do 37 %.

0

@Sinirsey Ale młoda chociaż. Ciekawe komu kibicuje.

0

@ranger3120 Paznokieć jej zszedł i wstydzi się wrzucić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?