LAMC_10
Dołączył/a: listopad 2025
Miami
11 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ciekawe czy Vini oberwał...
1
@buglikos Premium, bo mam te same od nowości.
1
@Ilka Nieźle :) super wynik!
3
@draxidox Pamiętam, pamiętam...
0
@Luciano99 Jasne na pewno, pewnie, zobaczymy, czas pokaże...
1
@Bocheno1 Ja Cię nie sprzedam.
4
Miód na moje oczy.
3
@Lionel_Messi10 Czytasz coś takiego i myślisz w sumie, że powiedział oczywistą oczywistość. To tylko pokazuje jak wielką postacią na boisku i poza nim jest Leo Messi :)
0
@Aequlibre Fikoły nie z tej ziemi. A jak to my byśmy mieli 15 LM, a Madryciaki 5 też byś tak pisał?
9
@Aequlibre Nie, najważniejsza jest LM. W krajowej to można przegrać wszystkie mecze z bezpośrednimi rywalami do tytułu, a ogrywać placków ze strefy spadkowej i wygrać. W LM musisz co najmniej pokonać 2-3 rywali z najwyższej półki.
2
@BojanKriKicz Spałem Panie Bojan, nie mam czasu na oglądanie takich przegrywów, do roboty się musiałem wyspać.
1
@L4ngusta Witam serdecznie. Również życzę przyjemnego porannego napoju i wspaniałego dnia.
0
@July_6_BcN Borneo też tak poprawiasz?
1
100 zł za spokojny urlop? Biorę w ciemno!
0
Komentarz usunięty
2
Atletico odpadło i okej.
0
To i tak dobrze, że mają dni wolne, w dupskach się przewraca, u @Luciano99 robi się 7 dni w tygodniu i nie wolno narzekać.
2
Aitana Bonmati.
1
@Dari0G Śmiechy chichy, ale kto wie co my tam jedliśmy, jedząc te tureckie kebaby...
0
@Kgorecki2500 A ja tam lubię i kociaki i pieseczki.
1
@michaleu Nie no brak wad, ale na tym filmiku to raczej @jowita -120kg.
1
@michaleu Jakby @jowita usiadła na @Popitek12 to już by więcej nic tutaj nie napisał.
0
Macie tatuaż/tatuaże? A jeśli nie, to planujecie zrobić?
1
@FcPortoFan1999 Nie lubię wychodzić przed szereg.
2
@MirusAmisz Dobrze, że La Rambla nie jest stópkarska, bo bym nie wytrzymał.
7
Nie taka Ameryka zła jaką ją malują.. @BulaKG @Luciano99
https://zapodaj.net/plik-wJ69kFbEmn
1
@Dari0G W moim przypadku nie ma takiej potrzeby, lekarz powiedział, że już za późno.
5
@ACMaldini3 Od 21 do 37 %.
0
@Sinirsey Ale młoda chociaż. Ciekawe komu kibicuje.
0
@ranger3120 Paznokieć jej zszedł i wstydzi się wrzucić.