0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Druga połowa deklasacja Realu. Atletico ile oddało strzałów w meczu?

0

Najbardziej to mnie zawsze bawi Camavinga. Biega sobie jak gdyby nigdy nic, tu doskoczy, tam zapomni, coś se poda, coś tam strzeli. Później szybki prysznic i siemano.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Macie ulubionego aktora? Ja przez lata lawirowałem między Bale’m, a Hugh Jackmanem, ale ostatecznie wybrałem Brada Pitta. Uwielbiam gościa styl, mnóstwo filmów z nim zaliczam do ulubionych.

0

@Czajka90 Ja właśnie też tego kompletnie nie rozumiem.

0

@Encore Absolutnie nie. On już swoje lata ma, a to piłkarz bazujący na szybkości. Te warunki dotyczyć mogą praktycznie każdego, nawet takiego Mathieu czy Ardy Turana. Każdy piłkarz będący opcją na wejście z ławki w 70 minucie wytrzyma tempo takiego czasu. Neymar nie wróci na korzystnych warunkach, bo jego domeną jest chciwość, co pokazał idąc do Arabii czy wcześniej PsG. A obudowanie formy w Brazylii to jak odbudowanie formy w Turcji. Żaden wyznacznik. Inna sprawa zainwestować w młody talent z Brazyli, a inny w oldboya.

1

Podziwiam naiwność zwolenników powrotu Neymara. Facet już w PsG dołował, później nieporozumienie na Bliskim Wschodzie, teraz zagrał nieźle w kilku meczach ligi w której brylował Roque i nagle jest ciekawą opcją na skrzydło. Proszę was. Wreszcie zbudowaliśmy fajny skład złożony głównie z młodzieży, a marzy się ludziom leniwiec pospolity, który gdzieś miał Barcelonę i odszedł w cieniu nieporozumień, pozywania i niesmaku. Jak najdalej od takich ludzi.

0

@wyrek oezu, jeszcze napisz o słabej Francji w czasie II wś…

4

Czytam, że Europa bez USA nie powstrzyma Putina. To zabawne, bo jeszcze 2-3 lata temu szydzono z Rosji i jej nieporadnej Armii, wieszczono upadek mocarstwa, zwiastowano upadłość gospodarczą, a tu proszę. Bez dostaw sprzętu z USA nawet Francja, Niemcy nie zagwarantują bezpieczeństwa. Tyle znaczy to NATO bez wujka sama. A Rosja - jeśli wierzyć wieści - dąży do odzyskania ziem wokół Bałtyku i po Ukrainie przyjdzie czas na Finów.

2

@mekston Zgadzam się. Być może mój brak sympatii do niego spowodowany jest brylowaniem również poza boiskiem. Sławny tata, sławne perypetie z dziewczyną, okulary i vibe Brazylijczyków. Nie lubię tego typu piłkarzy. Poziom z kolei prezentuje wybitny.

0

@Blue9 Ale przy tym stracił mnóstwo bramek - w tym ostatnio z Atletico. I to przez błędy w defensywie.

2

@Krzty Staty Wojtka wyborne, ale tak szczerze pomimo mojej sympatii do Polaka to w ogóle nie odnoszę wrażenia, by dołożył do tych statystyk wybitne interwencje. Wojtek trafił na moment zwrotny w Barcelonie i nagły skok formy po fatalnej końcówce jesieni. Być może wprowadził też spokój w defensywie, chociaż patrząc na łączną ilość straconych przez niego bramek we wszystkich rozgrywkach to sam nie wiem. Niemniej niech statystki rzeźbią skalę. Na ten moment nie wyobrażam sobie innego golkipera w bramce Barcy.

0

@mekston Neymar też grał zespołowo i był naszym motorem napędowym obok Lio. Nie zmienia to faktu, że go nie lubiłem. Yamal zbyt często szuka dryblingu lub dośrodkowań z zewnętrznej części stopy. To nie jest tylko moje zdanie. Masz prawo go lubić i doceniać. Ja go nie lubię i uważam, że szybko może się spalić w futbolu. Czego oczywiście mu nie życzę, bo już teraz jest jednym z najlepszych piłkarzy globu.

0

@kryhaa Ale ja to wiem, a czy oznacza, że muszę go lubić? Co to za toksyczne podejście kibiców Yamala. Przecież go nie hejtuje, czy może hejtem jest opinia?

1

@Encore Nie lubię tego typu piłkarzy, często holujących piłkę, grających na wiwat. Wiem, że znaczna część publiki docenia i bawi się przy takiej grze - ja wolę piłkarzy walczących, skromnych. Jeśli miałbym rzucić przykłady - Iniesta, Modric, Pirlo, Pedri, z napastników uwielbiałem Crespo, Cavaniego, Henrego. Yamal jest młodym gwiazdorem, przypomina mi Neya, a ja takich piłkarzy średnio lubię.

3

Rapha w tym roku mocno pod formą. To było oczywiste, że w końcu siądzie, bo robił niesamowitą robotę. Za to Lewy wygląda świeżo i pod względem pressiwania i nieoczywistych zagrań. Yamal za bardzo chce, jest młody i musi się uczyć. Nie pałam do niego sympatią, bo nie lubię zawodników tej charakterystyki, ale jest na dobrej drodze do szczytowania w futbolu, co rzecz jasna leży w interesie każdego kibica Barcy.

7

Dla mnie jednym z wniosków jest też potwierdzenie słabej dyspozycji Raphy. Od dłuższego czasu jest mało produktywny. Dzisiaj tylko ze stojącej piłki coś działał. Oczywiście to normalne, że ma regres formy. Oby krótkotrwały.

2

@AbelKabel Możesz sobie wątpić, nie mam interesu w sprzedawaniu bajek.

0

@chosenone Ja wiem, że takie opowieści „wuja mówił” brzmią jak opowiastki mchu i paproci, ale w kryzysie granicznym, kiedy tam stacjonowałem (a byłem 8krotnie) rozmawiałem z żołnierzami z różnych jednostek i każdy mówił to samo. Oczywiście stojąc przy kozie i śmiejąc się ironicznie, ale tak to wygląda strategicznie.

3

Trump jest niebezpieczny dla naszej wschodniej flanki i bezpieczeństwa. Chyba każdy - nawet zwolennicy Trumpa - zdają sobie z tego sprawę. Demokraci są i byli mniej samozwańczy. Nie zmienia to faktu, że Donald ma 100% słuszności oczekując większego zaangażowania w NATO od Europy. On głupi nie jest i widzi, że niepodważalny prymat USA na rynku międzynarodowym przemienia się w równowagę sil. Chiny za chwilę ich przegonią, silne armie indyjskie, ciągle silna Rosja, która miała już dawno upaść ekonomicznie… zmienia się konstrukt świata i USA stawiając na Europę w charakterze sojuszu muszą więcej od nich wymagać.

0

@Cochise Zgodnie z tym co usłyszałem od żołnierzy na granicy, a także od kumpla, którego wuja jest wysoko w wojsku, to w przypadku inwazji Rosji na Polskę linia obrony zaczyna się na Wisle. Cały wschód porzucony.

0

@Ayato2k zgadzam się, że Fermin zawodzi i chyba jego czas w Barcelonie stoi pod znakiem zapytania. Nie zmienia to faktu, że dzisiaj był po prostu zmiennikiem ostatnich minut.

1

Ludzie piszą o Gavim i Ferminie, ale to, że bramki stracone to kompletna dekoncentracja w obronie już nie ma znaczenia? Przecież my już peak w tym meczu intensywności i kreatywności osiągnęliśmy, a zmiany miały tylko utrzymać wytrzymałość, ewentualnie kontrować zmęczone Atletico. Yamal brylował, ale nie wspierał Kounde. Bramki lecą w dużym stopniu na ich konto. Asysta i dobre 70 minut Yamala nie zmienia faktu, że w końcówce przyczynił się do utraty zwycięstwa grając bardzo pasywnie.

0

@JiXSaw Ale to Lopez coś zepsuł? Czy Kounde i Yamal?

2

Czepianie się Lopeza, który wszedł na ostatnie 10 minut to już wyższa szkoła jazdy.

0

Dobre meczycho, fatalne błędy w defensywie.

3

@Kapitan_SW niepotrzebne mieszanie w klubie. Pewnych rzeczy się nie rusza. Leo swój etap jako piłkarz w Barcelonie zakończył.

1

Macron zaimponował mi jak diabli. Wreszcie stanął ktoś i powiedział jak jest.

0

@Safrani Nie wiem, nie znam innych prezesów. Nie wiem czy wychodzą na mównicę i mówią, że cieszą się z wygranych swojej drużyny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?