0

@vangoor Co chwile widzę ten argument i wiem, że piszą go osoby mające niewiele wspólnego z regularnym wysiłkiem fizycznym. Nie chcę wypadać na chwalipiete, ale od lat uprawiam w związku z zawodem treningi wydolnościowe, do tego siłowe. Tydzień odpoczynku pozwala zregenerować powierzchowne przeciążenia, natomiast pełna regeneracja to minimum 2 tygodnie odpoczynku. A oni w tym tygodniu dodatkowo mieli treningi, pewnie też co najmniej jeden wysokoobciazajacy. Pół roku wysokiej intensywności i nagle tydzień odpoczynku sprawi, że będzie jak nowonarodzony?

2

Myślę, że wszyscy jak jeden mąż uważamy, że Yamal powinien trochę więcej odpoczywać. On często jak już schodzi to w końcówkach, gdzie były mecze do połowy rozstrzygnięte. Historia pokazała, że nie takie Yamale doznawały przeciążenia i nagle pach - cykl niekończących się dolegliwości mięśniowych. Ja wiem, że herr Flick to specjalista pełną gębą i taki szczur jak ja może jedynie dokonać zmian w FM, ale ZNOWUŻ nie tacy jak Flick zajeżdżali swoich piłkarzy. Kolejna persona - Pedri. Złoty chłopak, ale po przejściach. A teraz znowu na pełnej intensywności przed kluczową faza sezonu. Dobrze, że w końcu Kounde odpoczął, chociaż gdyby nie spóźnienie to pewnie grałby od początku. I żeby nie było, że marudzę… ja się po prostu troszczę i troski te - swe - wylewam na brać kibicowską.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@F3DO u Flicka też sporo takich już było. Sociedad, Betis, Ossasuna, Alaves, Rayo, do tego Mallorca czy Las Palmas. Na szczęście było w międzyczasie sporo genialnych partidazzo.

0

@partymaker Yamal spartolił setkę i tracił piłki niemal w każdym dryblingu

0

@kamar24 Okres rekonwalescencji po tak intensywnej jesieni to minimum 2 tygodnie.

4

Yamal odpoczynek! Pedriego zaraz też Flick zajedzie.

Lewy niepotrzebna zmiana, powinien zejść Yamal. Robert całkiem świeżo dzisiaj wyglądał.

8

Mi się ostatnio nie podoba Yamal. Jakby stracił na szybkości, wykończenie też siadło. Oczywiście nadal kocur, ale jakby zziajany.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Tego nie napisałem, raczej argumentowałem, że w obu przypadkach piłkarze faulowani nie mieli szans na dojście do piłki. Powinno być 1:1 w karnych.

4

Pamiętajcie - kibice Realu śpią z rodzicami. Niech ich trochę poszczypie zadek.

3

Inigo przyblokowany w obronie, klasyczny faul w ataku. Zwłaszcza, że niemal zablokował strzał chwilę później.

Nie zmienia to faktu, że Cubarsi zachowywał się niemal identycznie jak zawodnik Rayo przy karnym dla nas. W tamtej akcji Inigo i tak by nie doszedł do piłki, bo wyłapał ją bramkarz kilka metrów dalej. Reasumując - sędzia dzisiaj nam pomaga :)

1

Wolę pozdrawiać przyjaciół „fu*k you!” ale „fu*k off” też jest okay

0

Internety piszczą na temat odrodzenia Antonego. Oglądałem jego mecze w Betisie i sam nie wiem. To jest profil piłkarza, którego bardzo nie lubię. Dużo bezsensownej pajacerki, niedokładności, chaosu, ale jednocześnie instynkt miejsca, szybkie kąśliwe uderzenia. Kojarzy mi się trochę z Isco, trochę cech Jamesa. Myślę, że Betis to odpowiedni klub dla niego.

6

Lecąc klasykiem: kibice Realu rozgrzewają się przed kupą.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

@barcelonaLM To na swój sposób smutne, gdy życie obcych ludzi - obojętne czy polityków czy celebrytów - tak bardzo angażuje jednostki i to głównie w sferze emocjonalnej. Polaryzacja ludzi trwa w najlepsze.

1

@TR3YWAY każda dziewczyna jest dobra, ale najlepsza następna

0

@tomek8756 niesamowite spotkanie, nie zapomnę go nigdy

2

@Comentateiro Kafka on the shore i wspaniały cytat - jeśli ty mnie zapamiętasz, wszyscy inni mogą zapomnieć

3

@Pawlak1992 Upadek Camusa, a z takich bardziej lekkich to chyba Harry Potter i Zakon Feniksa

0

@Nieznajomy Rozleciak się, bo wypadł im jeden zawodnik? I to DP.

1

Dajcie spokój z tym City. Paka za gruby hajs, spełniane widzimisię Pepa, a grają w tym sezonie kupe na miarę United. Wczoraj klasyka gatunku, frajerstwo na koniec meczu. Już nie róbcie z Rodriego jądra zespołu, bez którego grać nie potrafią. Po prostu wyczerpała się formuła.

0

@F3DO wiem, że ziemniak jest dobry, ale jest niedobry

2

Dziwnie tak odpoczywać, kiedy Real gra. Jak to mówi stare porzekadło- „gdy kota nie ma, myszy harcują”.

1

@NeroTFP1 Być może, dzięki za pomoc :)

0

@NeroTFP1 No właśnie ja też, aż dziwi mnie, bo na poprzedniej stronie z kolei takie coś wystąpiło „przebrnęła przez nie odśnieżoną znajomą ścieżkę”, jak dla mnie też łącznie powinno być.

0

@NeroTFP1 „chrząknęła, nie przygotowana. Ponaglił ją”.

1

Słowo nieprzygotowana piszemy łącznie czy rozdzielnie? Kontekst zdania z książki: „chrząknęła, nieprzygotowana”. Na prostą logikę nie z przymiotnikiem piszemy łącznie w podstawowej formie, ale w książce (nie byle jakiej, bo Bieguni Tokarczuk) napisane zostało „chrząknęła, nie przygotowana”. Czy mój zmęczony umysł wprowadza mnie w błąd? @Cochise

34

@TheNekro94 najpierw ktoś musiał powyższe sprawy poruszać i zmieniać/zakazywac, żeby teraz Trump się nad tym pochylał. Kwestia płci jest istotna, zwłaszcza w dobie postępującego idiocenia pospólstwa.

8

Widzę nastroje w internatach w kierunku awansu City. Nie rozumiem tego, Real bierze to gładko. Zobaczycie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?