0

Mam nadzieję, że nikt nie nabierze się na Rashforda.

0

@MesQueUnClub_87 Zabawne jak wiele osób tutaj rzuca się w obronie zawodnika mając mgłę na oczach. Po pierwsze Pedri jest świetnym pomocnikiem i nigdzie nie napisałem, że musi mieć g a na poziomie 30. Niemniej pomoc asystami stała od lat i oprócz dyktowania tempa gry, oprócz dobrej postawy wolicjonalnej, fajnie jakby dorzucił z 10-12 asyst w sezonie. To zbyt duże wymagania? My jesteśmy Valencia czy Barca, która straciła pozycję w lidze i ogląda plecy rywali? Taka miękka postawa i wieczne tłumaczenia piłkarzy sprawiają, że rokrocznie regresujemy. Nikomu czapka z głowy nie spadnie jak Pedri będzie bardziej ryzykować otwierając przestrzenie.

@Kidd uprawiasz demagogie na poziome przedszkolaka, naprawdę sądzisz, że ktoś wchodzi na portal statystyczny i bez oglądania spotkań ocenia piłkarzy?

0

@MesQueUnClub_87 nie zmienia to faktu, że Pedri powinien już powoli wskoczyć także statystyka na wyższy level.

1

@Bobo25 w sumie mam też podobnie z rodziną Soprano i Prawem Ulicy, gdzie na pozór tematyka tych produkcji jest totalnie dla mnie. Chyba tempo akcji mnie odpycha.

3

Serial, który cieszy się wielką popularnością, ale wy kompletnie nie widzicie w nim wartości?

Dom z papieru.

Mam też problem z True detective, nuży mnie i ciężko mi przejsc przez 3 odcinek.

4

Najbardziej rozczulają mnie komentarze kibiców Realu w stylu „to nie wina Realu, że sędziowie są tragiczni”. Tyle lat uprawiali narrację o przewałach na korzyść Barcy z Chelsea czy PSG, a kiedy notorycznie wspomagani są przez sędziów w LM (co skutkowało trofeum) czy teraz na rodzimym podwórku, to nagle nie ich wina.

Skomentuję to w prosty sposób: to żadna wasza wina, to przywilej ;)

1

@macio_944 mulholland drive absurdalnie słaby film, ale za TP ukłony

0

Cieszy wczorajsza wygrana. Myślę, że trochę wcześniej mógł Flick dać odpocząć Pedriemu czy Kounde, ale i tak cieszą rotacje.

1

A kto pamięta legendę Arthura Melo?

1

@Terroriser Może Pani Lodowego Ogrodu?

1

@Gibbon_FCB To ustawienie pomocy z jednego z meczów, bardziej chciałem pokazać różnicę poziomów

1

Rafinha, Gomes, Pjanic, a w obronie takie tuzy jak Dest, Firpo - jeszcze trzy lata temu..

0

@SergioBusquets5 Valdes klasa, ulubiony bramkarz obok Bartheza :)

3

@maroon A co o Szczęsnym? Nie traktujemy go nieco lepiej, bo jest Polakiem?

4

Szczęsny zawsze był kontrowersyjnym bramkarzem. Lubił łapać głupie kartki i zawsze kojarzył mi się raczej z przypałem - patrz Senegal, Grecja czy wczorajszy mecz. Wyrobił sobie markę w Romie i później Juve, gdzie miał swój prime. Bardzo go lubię za podejście do futbolu, ale ewidentnie jego dużym mankamentem jest gra nogami i ocena odległości. A to w Barcelonie jest kluczowe. Pena jest laczkiem, ale potrafi wybronić setkę, co już uczynił z 3-4x w tym sezonie. Może to mało, może odpowiednio. Nie lubię go, ale wydaje mi się, że nieco bardziej pasuje do Barcy. A wy co sądzicie?

3

Wojtek zatrzymał dzisiaj Barcelonę jak za swoich najlepszych lat. Naprawdę, gdyby nie on, to Barca rozbiłaby bank.

1

@Luciano99 zasłużyłeś, bo tego Dannego to nawet nie kojarzę. Jestem tu raptem 3 miesiące, a już rozbawiłeś mnie kilkukrotnie i konkretnie. Piona.

2

Dzisiaj doszło do zbiorowego wylewu. Najpierw dopadło Szczęsnego, a potem przeszło na cały Real.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Araujo dzisiaj zdominował grę w powietrzu. Już zapomniałem jaki to jest dzik.

0

@Hosh ale rzut podyktował, lepiej jest się wstrzymać i poczekać na var, niż ślepo zagwizdać.

0

Bez przesady z tą grą Realu w 10. Nam też Casado oszczędzali swego czasu, a chłopak za to machanie ręką powinien mieć żółtą. To samo Gavi za kopnięcie Rudigera. Od lat wiadomo, że zawodnik z żółta na koncie musi grubo sfaulować żeby jeszcze w pierwszej połowie zarobić drugą.

Uważam, że Gil dzisiaj całkiem nieźle sędziuje.

3

Krótko przed trzecią bramką pomyślałem - wejdę w przerwie na fcbarca i pocisnę Kounde i Raphinha, bo grają dzisiaj chłam. Kilka minut później Kounde asystuje, Rapha kończy. Tak to bywa.

1

@Tabaluga37 wydają się dokładnie takie, jakich chce, dzięki :)

0

Na co dzień lubię bardzo tshirty oversize, natomiast wbrew pozorom ciężko mi znaleźć fajne kroje, bez wielgaśnych nadruków. Znacie może dobre firmy typu allsaints?

0

@budel17 dzięki, zorientuje się u przewoźników :)

1

Czy sprzedawał ktoś może kiedyś koła 18 i ogarniał wysyłkę? Przyznam, że nie mam doświadczenia w wysyłaniu większych gabarytów, a może ktoś zna jakiś prosty sposób/usluge kuriera.

Od razu spytam - może ktoś zainteresowany alufelgami? 235/45 18

1

@Luciano99 to się nazywa Negreira case, a właściwie luciano case

0

@Transu96 jak sobie radziliśmy 15 lat temu?

0

@Alvarinho Rapha w ogóle jest roszczeniowy, teraz jest w formie więc rozdaje karty, stara się i bryluje, ale jakoś niespecjalnie za nim przepadam. Ewidentnie jest najemnikiem, który - co dobre - tego nie ukrywa specjalnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?