0

@DaPidejpi nie tylko na boisku...

2

@Comentateiro jak na razie to Lewus czlapie, kryminal co ten gwiazdor tworzy

1

@KlonaZepan jakos o innych pilkarzach i ich partnerkach cicho, nikt wiochy nie robi. Anka, Lewy i mamusia to pajacują identycznie jak mental ze swoimi

0

@Emhyr @Kondziubarca po wczorajszym koncercie gry Lewego to Leo powinien sie jeszcze raz zastanowic czy warto wracac, w PSG ma Mbappe, z ktorym widac, ze sie dobrze rozumieją. To co Lewy wyprawia to jest kryminal, widac ewidentnie po Raphinhi czy Ferranie, ze sie nie dogadują najlepiej z Lewym. Mysle, ze jego ego drazni pozostalych, a jego machania lapami nie są mobilizujące dla druzyny.

6

@KlonaZepan ze placek z niego to jasna sprawa, tylko ile jeszcze bedzie takich transferow, ktore sie nie zwracają. Ja po cichu mam nadzieje, ze Luis Enrique obejmie jakis klub z pokaznym budzetem i zabierze zięcia do siebie

1

@Kondziubarca 25mln :/ to nawet nie ma sensu go sprzedawac... byl Bartek, jest Laporta, ale bledy te same...

11

@barcelonaLM @Kondziubarca @Deviler zarty zartami, ale te szopki Lewandowskich są mocno irytujące, Lewus wrzuca zdjecia po meczu i oczywiscie Anka ze szpagatami szczerzy jape. Co chwile jakies jej filmiki jak zalosnie tanczy w koszulce Barcy. Jakos rzadko widac zony innych pilkarzy zeby sie tak afiszowaly. Na prezentacji Lewego tez cala rodzina jakby rumuny przyjechaly, strasznie wiochą jedzie

2

@tbas chodzi taka opinia, ze pilkarze są fizycznie zajechani i to ponoc wina Nagelsmana. W ostatnim meczu dosyc widoczne to bylo

0

@VegetaPolska logo la liga bylo takie same od 1993, jedynie bylo delikatnie zmieniane, nie mialo to nic wspolnego z santanderem czy innym sponsorem

1

@lukaszmatusiewicz a kto to jest Dembele? ktos taki gra w Barcy?

26

@bartekvisca dokladnie, zauwaz jednak, ze przy tym golu Lewy juz podnosil lapy z pretensjami zanim pilka wpadla do bramki. Jak jeszccze na poczatku sezonu pilkarze grali na Lewego tak teraz nie podają tak chetnie. Sam sobie zgotowal taki los swoimi fochami i pretensjami do kolegow

13

@Deviler pewnie to byl strzal, a nie podanie :D

0

@Limit_l3ss Barca popelnila blad pozwalając mu odejsc, jego potencjalny powrot to swego rodzaju blaganie Xaviego, Laporty o ratowanie ofensywy Barcy, jak rowniez przyznanie sie Laporty do bledu

0

@Janas11224 tak, w anglii jest bardzo duzo kradziezy samochodów i dlatego duzo osob decyduje sie wlasnie na to zabezpieczenie. Do jakiego auta planujesz zalozyc?

0

@Kuba_1 a ta dalej pajacowac musi... co za babsko

0

@Janas11224 ja panie, w anglii zajmuje sie autami premium typu lambo, ferrari... w wielu autach jest to montowane, nie odpalisz auta bez sekwencji przyciskow, modul do tego jest chowany najczesciej za deską rozdzielczą, wiec trzeba wszystko rozlozyc zanim sie do niego zlodziej dostanie. Polecam

0

@MatBac1991 poradzi sobie bez niego

2

@tomek8756 @Kondziubarca @Deviler juz tymi lapami zaczynal machac, alez to jest irytujące. Niezadowolony, ze ktos inny moze strzelac

0

@AmigoBlancos wszystko w normie, Totki to klub mem

1

@Kondziubarca ja panie kolego nie zdziwie sie jak jednak zostanie w PSG, tam ma pewne, ze dolozy co sezon jakis puchar do kolekcji. Wspolpraca miedzy Mbappe, a Messim wyglada calkiem ladnie, mysle ze sie dogadują. Niby jest duzo newsow o jego powrocie, glownie od Romero, ale czy Laporta i przyjaciele nie robią tylko zaslony do afer? Moze i te newsy o powrocie są Messiemu tez na ręke zeby wynegocjowac lepsze warunki w Paryzu. Xavi jako trener to tez malo zachęcająca opcja

0

@Kondziubarca to by byla ciekawa wspolpraca

0

@Bocheno1 moze udostepnij sobie internet z telefonu na lapka i ogien

0

@Janas11224 to Stachurska juz na stale z tymi hiszpanami?

4

@AmigoBlancos te gbury

2

@Michael24 nie ufam Xaviemu

2

@Kondziubarca murem za Kucharskim, nikt nie zna Roberta tak dobrze jak on :)

3

@Deviler biore w ciemno taki wynik

1

@Deviler czym oni sie kierują wybierając takie godziny? :D

1

@FcPortoFan1999 wiadomo kto zgarnie mistrza w tym roku?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?