Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Deviler niedoceniony przez Polaków, ceniony w europie...
2
@A4ron ja tam lubie lige francuska, fajnie sie te mecze oglada. Gra tam duzo ciekawych zawodnikow, wieksze gwiazdy niz w Holandii czy Portugalii. Dodatkowo francuzi produkuja bardzo dobrych zawodnikow, a ich reprezentacja jak wiemy dominuje co pokazaly mistrzostwa swiata
0
@kiper09 dlatego nie wierze, ze zgodzi sie na takie zarobki. PSG czy inny klub w dalszym ciagu moga mu zaoferowac wyzszy kontrakt. Jemu zostalo coraz mniej lat do grania, wiec Jorge Messi bedzie staral sie wyciagnac jak najwiecej kasy. Jezeli mialby sie zgodzic grac za te 8mln to czemu nie dogadali sie 2 lata temu i Leo odszedl do PSG
0
@KlonaZepan tez sie zastanawiam. Lewus ma kontrakt 9mln i Messi mialby dostac mniej? Nie wydaje mi sie
1
@SuperGamon
https://www.viagogo.pl/Sports-Tickets/Football/Spanish-Second-Division/Elche-CF-Tickets/E-150265022
sprobuj na tym
3
@BaroPodertos znam Wilfireda osobiscie, czesto pracuje nad jego autami i je dostarczam. On mial juz okazje odejsc 2 lata temu i rok temu do Tottenhamu lub Arsenalu, byla tez opcja Borussi Dortmund. Crystal Palace za duzo za niego oczekiwalo. Aktualnie ponoc Jest zainteresowanie arabow jego osobą, z nim jak sie rozmawia to nie chcialby sie ruszac poza Londyn. A tu masz linki odnosnie aut, ten od lawety to ja:)
0
@bartulek98 w tamtym czasie bylo duze zainteresowanie Interu Mediolan, podejrzewam ze nie byli w stanie przebic PSG
2
@AlexDark00 sprzedac Dembele
0
@626 ma klauzule w kontrakcie 50mln, aktywuje sie ona w lipcu, ale tak, sprzedalbym ze wzgledu na to kontuzje i wieczne czekanie kiedy odpali. W waznych momentach gosc znika, nie mozna na nim budowac projektu
1
@shahman w managerze 2009 sciagnalem sobie Benzeme, prosto z Lyonu, grajek na lata
0
@prucnalkam tam jest jakis uklad pomiedzy Kownackim, jego agentem i Borkiem. Tak samo jest z Gikiewiczem. Podejrzewam, ze tez chodzi o wyciaganie jak najwiecej informacji z kadry czy wokol
0
A Lewus niezadowolony
1
@GadulkiGembulki_FCB i to jest gosc, Kowal TOP
czy wiecie, ze Kowal osiagnal wiecej z Legią i reprezentacją niz Lewus?
0
@Emhyr wlasnie nie jestem nabiezaco, na czym tam stanelo na ta chwile? gdzies mi sie przewinelo zdjecie Sir Ratccliffe'a w biurach ManU
0
@Emhyr przyjdzie nowy trener, wzmocnia sie i bedzie gral, za rok moze liga mistrzow
0
@Hasszz kurde brakuje Messiego, nie ma kto grac jak on
1
@Derean i pozbylismy sie goscia, ktory potrafi dawac punkty...
Braithwaite>Lewandowski
0
@BulaKG niespotykane od czasow Neymara...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@daniel32778 jak najbardziej dobrze
1
@tristan87 czyli nie MLS? to ile on chce tu siedziec i doic klub?
2
@Pawel13sz jakosc ataku praktycznie sie nie zmienila
4
@ranger3120 czy Lewus odda dzisiaj celny strzal?
0
@DaPidejpi nie bedzie
3
@Emhyr jak nie afery w Barcelonie to w reprezentacji, wszedzie ten Lewus
1
@krzychencjusz Depayowi kontrakt sie konczy, mozesz go sprzedac za 44mln, obczaj sobie fminside.net
0
Bozydar Iwanow oraz meczyki podajace swoje fake newsy
3
@Donnie_Darko zgadzam sie z Tobą. Kolejnym po ter Stegenie powinien byc Araujo, jest dluzej w klubie i ma charakter. Co niby Lewus do tej pory zrobil dla klubu zeby dawac mu opaske, swoim zachowaniem bardziej irytuje niz mobilizuje
1
@Donnie_Darko kto jeszcze pamieta Lewandowskiego? Kiedy to bylo...