Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro spokojnie, Messi przedluzy z PSG. Rok temu Mbappe juz mial byc w Realu, a wiemy jak to sie skonczylo. Barca do tej pory nawet nie wie jakim budzetem bedzie dysponowac. Duzo jest newsow na la rambli, ze Messi wroci i z milosci do klubu bedzie gral za pol darmo. Nie wierze w cos takiego, gdyz w PSG jest jednym z najlepiej zarabiajacych. Sa tez newsy, ze PSG przedstawi kolejna oferte Messiemu i przedstawi projekt na nowy sezon i bardziej w to wierze. Kto by oddal zawodnika, ktory tworzy najwiecej sytuacji bramkowych. Kolejna rzecz, ze Laporta zapewnial wszystkich, ze przedluzy kontrakt z Messim, nie zrobil tego. Stracil na zaufaniu. Jutro juz kwiecien, mysle, ze jeszcze miesiac i mozna spodziewac sie podobnego filmiku i kampanii jaka miala miejsce z Mbappe ze strony PSG
4
@PatrychoO Messi to chyba musi miec wybudowany jakis hangar na te koszulki oraz nagrody, muzeum na caly dzien zwiedzania
0
@hubert874 licytacje i kup teraz, cos jak allegro
0
@Sau_Ron teraz na mówią, ze przyjdzie...
0
@hubert874 oryginaly i fejki, sprawdzaj opinie o sprzedajacym i czytaj dokladnie opis co kto sprzedaje
0
@hubert874 https://www.classicfootballshirts.co.uk/
https://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2380057.m570.l1313&_nkw=eto%27o&_sacat=0
3
@Kondziubarca no to slodko... moze chociaz Thuram? chociaz nie jest to typowa dziewiatka, ale konczy mu sie kontrakt
0
@kamil9040 czyli logistyk?:)
1
@Nhyz ta koszulka jest do wygrania na insta: trophyoflegends
Probujcie panie i panowie, moze komus sie uda
2
@Kuba_1 rozegrano finallisime, ktorą Argentyna wygrala. Jest to praktycznie to samo
0
@Nhyz nowy trener w Realu go odbuduje:)
0
@Cotutajsiedzieje wyslac Ci fajny trening?
1
@Kondziubarca wcale nie dziwi mnie to jezeli jest to prawda. Ich kiepską relacje bylo widac na mistrzostwac w meczu Arg - Pol. Lewy z charakteru jest podobny do CR7, uwaza sie za najlepszego. Widac, ze nie jest lubiany, czesto bylo glosno o jego klotniach z kolegami czy trenerami. Jak juz kiedys pisalem, nawet Bayern nie wspieral go w kampanii do zlotej pilki.
0
@Kondziubarca wczoraj ojciec Vitora Roque wrzucil fotke przed hotelem Nobu przy Portman Square, pisalem o tym w komentarzu, blisko do stadionu Chelsea jak i Arsenalu. Niby Vitor chcialby do Barcy, ale czy na koniec nie zadecyduje kasa? Bylaby wielka szkoda bo nie wierze w Lewusa, a patrzac na Vitora to widac, ze chlopakowi chce sie grac, biegac, walczyc
0
Po ostatnich newsach transferowych odnosnie Inigo, Gundogana byla mowa o klauzulach na wypadek problemow z rejestracją. Jezeli jest taki problem i klub zabezpiecza sie to jak z kontraktem Messiego? Jego taka klauzula nie dotyczy i klub jest pewny rejestracji jego kontraktu?
@Lionel_Messi10 @Emhyr @Kondziubarca
0
@Emhyr @FcBarcelonaFanMSN Nobu Hotel Portman Square, najblizej Chelsea sie znajduje
1
@maroon niby mowilo sie o Sportingu bo mama chciala, kasa wazniejsza
4
@Kondziubarca @Emhyr @Lionel_Messi10
https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
takie cos znalazlem odnosnie zarobkow, ciekaw jestem ktory na liscie bylby Messi po powrocie
1
@Kondziubarca no niestety, wygoogluj sobie, jest duzo informacji, dodatkowy minus to jego kontrakt jest rosnacy, czyli podwyzka co sezon...
4
@Kondziubarca w 2025 klub maa taką opcje, jezeli rozegra ponizej 55% meczow, tak gdzies czytalem. Popraw mnie jak sie myle
0
@Emhyr jaką masz opinie odnosnie relacji Lewy - Messi? Podczas meczu na mistrzostwach ich relacja nie wygladala najlepiej. Wygladalo jakby Lewy niekiedy go przepraszal, Messi byl troche obojetny. Po koncowym gwizdku sobie cos wyjasniali
0
@kiper09 3mam kciuki
2
@Donnie_Darko ciekaw jestem kogo Tottenham zatrudni za Conte, jak na razie zastapi go Stellini, ktory do tej pory byl asystentem
0
@VegetaPolska nie ogladalem wczoraj, ale jak sie live skonczy to ogladne, na bank Kowal dolozyl do pieca:)
1
@Bykunn ja tak samo :D
0
@VegetaPolska teraz jest program na zywo, wlacz sobie, Borek przemawia
0
@betonito dziwne, ze wiele osob dopiero teraz dostrzega jakim czlowiekiem jest Lewus. Gosc od zawsze byl egoistą pokazujacym brak szacunku to do kibicow czy dziennikarzy probujac wysmiewac pytania glupimi usmieszkami i odszczekiwaniem. w Bayernie wokol siebie mial wybitnych pomocnikow czy skrzydlowych i system od zawsze byl idealny dla napastnika profilu jak on. Przed nim byl Mandzukic, klose i kazdy z nich strzelal bez najmniejszych problemow. W barcelonie tez na poczatku wielu zawodnikow gralo na niego, teraz mysle, ze wolą grac bardziej pod siebie i samemu blyszczec. Mysle, ze nie wkompnowal sie idealnie swoim charakterem. Marketingowo tez jest slabym transferem, do klubu nie przyszedl zaden inwestor ze wzgledu na Lewego. Nike juz dawno z nim nie wspolpracuje czy Huawei. Marka RL9 to tylko lidl i polska marka 4f, nawet nie ma co mowic a zarciu Anki. Po jego transferze Barca dalej nie rozwiazala problemu dziewiatki, juz w nadchodzacym oknie transferowym trzeba szukac kogos na lata, gdyz jak widzimy Lewy to nie przyszlosc i nie game changer
0
@LS Pawel Mikolajuw
0
wytrzymali minute, brawo!!!!!!!!!!!!
1
@PatrychoO @cold_play ta tez spoko
https://www.adidas.pl/messi-football-number-10-graphic-t-shirt/IM7654.html