Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Antimadridista_WR no nie tylko to ich laczy, wieczne machanie lapami i fochy. Oby dzisiaj Polska wygrala bo naprawde na Lewego patrzec sie nie da, za duzo go odkad jest w Barcelonie
1
@Donnie_Darko ta celebracja Ronaldo to jakby ktos mu do dzioba wsadzal. Lewusa celebracja tez kiepska, sam sobie zolwia przybija. Oni troche podobni ze swoim ego, swego czasu byla wypowiedz Lewusa, ze wyzej stawia Ronaldo niz Messiego za ciezką prace... obaj tiktokerzy
0
@Donnie_Darko
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_international_goals_scored_by_Cristiano_Ronaldo
prosze panie kolego, tu ladnie widac kelnerow
goals by opponent
1
@msmsms i wtopa w super pucharze pasterzy
0
@Kondziubarca to maly pikus jest, wazniejsze czy Santos pozwoli Puchaczowi zeby Wieniawa na pokoj do hotelu do niego wpadla
2
@escarabajo @fanRealuAlespoko problem w tym, ze nasi przyjezdzają na kadre jako samozwancze gwiazdy, mają sie za wybitnych bo udalo im sie wyjechac za granice do mocniejszych klubow. Praktycznie kazdy z nich ma wystrzelone ego, sa egoistami i lekcewazą rywala. Czesi nas ograli jako druzyna, kolektyw. Nasza reprezentacja jest podzielona konfliktami. mam wrazenie, ze jeszcze dlugo ta sytuacja sie nie zmieni
1
@Emhyr ten Romero to dobry pijar potrafi robic Joanowi... i tak w kolko
3
@Emhyr nie rozumiem fenomenu Paczula, ogladalem kilka programow z nim i raczej nie mam pozytywnej opinii. Wiecznie wyglada jakby po imprezach, smarka jakby nacpany byl, niekiedy spozniony. Naprawde to odpychajace, a jednak do polskich programow sportowych to wystarczy
1
@Gaz watpie, ze przyjdzie. Nie zbyt madre by to bylo, mielibysmy dwoch emerytow prawdopodobnie kopiacych sie po czolach. Wydanie na Lewusa 45mln to tez przesada bo tak naprawde jak wpakowal na poczatku troche bramek tak teraz nie wnosi do gry praktycznie nic, a jak wiemy z mocnymi druzynami w lidze mistrzow to gral totalny piach. Marketingowo Lewus to tez pomylka, jakie firmy przyszly sponsorowac Barce ze wzgledu na niego? Nike nawet nie przedluzylo z nim kontraktu, Huawei rowniez. Marka RL9 to teraz Lidl, zarcie Anki, 4F, a kto poza Polską czy Litwą placi za te ciuchy? Mam nadzieje, ze Barca skupi sie na pozyskaniu Vitora Roque
4
@gumaz raczej który
0
@Herato oczywiscie, ze tak. Boehly amerykan, a jak wiemy ameryka wspiera wojne. 25mln z transferu Shakhtar przekazal na pomoc Ukrainie
1
@Dembele_gora wlasnie strate zaliczyl, kiepska pierwsza polowa. Licze, ze angole nastrzelają ukraincom wiecej bramek
4
@Joe_Pesci tak jak sie po nim oczekuje, parodia, nic nie gra. Kasa wyprana, wszystko sie zgadza
1
@FlaizioPL @NsKi @require w tym treningu co wam wyslalem mieszacie gorne partie wraz z nogami i nie wystepuje przeciazenie miesni, czuc efekty, polecam. Rozpisywal mi to kolega, ktory przygotowuje zawodnikow na starty do zawodow kulturystycznych. Tam gdzie jest S - to staly ciezar, przy R - rozny ciezar czyli zwiekszacie
1
@require poszlo panie
0
@NsKi jasne, juz leci
2
@Deviler wlacz sobie Anglia - ukraina, wlasnie na tvp sport leci
0
@FlaizioPL wyslalem Ci fajny trening we wiadomosci, sprawdz sobie
0
@svensonFCB wiem, bede ogladal
0
@Jacu327 jeszcze mozna brac pod uwage Kloppa i Xabiego Alonso
0
@AmigoBlancos no faktycznie, smutna historia
1
@Dironixu mozemy sie zdziwic...
2
@PatrychoO trzeba podsunac taki pomysl PZPN, moze by nazwali jakies posiadlosci w Lesznie imieniem naszego Maradony...
0
@Deviler w punkt
1
@Encore to moze Inigo zbędny?
0
@Faro nasza reprezentacja podobna jest do Tottenhamu. Kane niby top napastnik, ale jest jakis bezplciowy, brakuje mu charyzmy i nie widac zeby koledzy z zespolu szli za nim do zwyciestw. U nas Lewus tez niby napastnik top, ale da sie wyczuc, ze raczej jest wiecej podzialow w kadrze i te podzialy sa rowniez przez niego. Kiedy byl mlodszy mial mniej do powiedzenia, mial wiekszy szacunek do kolegow i oni do niego rowniez. Brakuje ludzi z charakterem jak chocby Boruc, tak jak napisales Piszczek czy Blaszczykowski
3
@HarveySpecter nie pokochal Barcy, od zawsze chcial do Realu
0
@Mezocyklon87 ostatni mecz repry na jakim bylem to euro 2016 we francji, wiecej nie wydam zlotowki zeby ich ogladac. Nie szanują kibiców, dzieci ktore na lotniskach na nich czekają po autografy, wieczne afery
1
@FcPortoFan1999 tylko, ze Szczesny kojarzy sie bardziej z clownem, wieczne wyglupy, nigdy nie byl najlepszym bramkarzem, dopiero na mistrzostwach zagral na dobrym poziomie. Sam Skorupski swoim wywiadem i chwaleniem Fabiana dal pstryczek w nos Szczesnemu. Czy Lewy czy Szczesny to dalej kolesiostwo. Mnie bardziej martwi jak Lewy bedzie gral w Barcy, niby cos strzelil, ale stylem nie do konca pasuje, podbnie jak kiedys Zlatan.
1
@FcPortoFan1999 ewidentnie jest rozlam w szatni, wywiad Skorupskiego to potwierdza i proby Santosa do scalenia grupy. Ewidentnie klocili sie kto ma dostac wiecej, a kto mniej i czuje, ze nasz Maradona z Leszna najwiecej szczekal