2

@FcPortoFan1999 Bogusz bez szału, raczej nie będzie czestym bywalcem u pana Janka, są lepsi i nie muszą pokonywać duzych odleglosci powodujących jetlag

1

@Eto'o9 R10 @directedbyfcb @NeroTFP1 normalna angielska rodzina, tam co chwile ktoś w dziąsło wyłapuje. Niepotrzebnie jednak to nagrali i upublicznili. On mogl dalwj grac w ManU i nikt by nie mial pretensji, jednak sekcja kobiet się troche oburzyla i stracil sezon

0

@JanuszKorwinMikke zadnego Alvareza nie bedzie, on aktualnie zalicza mocny zjazd, a profilem przypomina Ferrana. Totalnie niepotrzebny transfer, do tego nie mamy kasy na niego

0

@thorin najlepiej dopytać @Kessie. Nocny moderator wlasnie zaczął swoją zmiane

3

@Kessie i kolejny raz mam racje, rumunki duzo tansze, do tego egzotyczna uroda. Nie ma się poczucia, ze pchasz jakiegoś Mariana

4

Janusz służy radą

3

@Kessie musimy sie zastanowic jak bedziemy swietowac Twoje zwyciestwo złotej piłki. Jako członek Twojego komitetu licze na huczne celebrowanie tego sukcesu

4

@Popitek12 zapisales to @mekston ?

0

2

Dzięki Ci @Luciano99 za uwiecznienie na zdjeciu mojej niezapomnianej nocy z @macio_944
Nic nie zastąpi prawdziwej męskiej milosci

0

@krol211 i kto by pomyslal, ze wszystko zaczelo sie juz w grudniu od Papszuna @FcPortoFan1999 plus jeszcze w Celticu nowy pacjent za sterem

3

@mekston no i pisalem btts i fifa online, z 10zł zrobione 2137zł @Frimpong

4

@mekston od dziecka wiedzialem komu kibicować

0

@lajcior następce, nad kolejnym zastanawial sie bedziesz w lipcu

0

@ViscaelBarca2007 to czemu nie przedluzają juz teraz rozkladajac jego zarobki do 2027. Po co czekac az zgarnie całą pule na maksa?

4

@mekston kartka dla bramkarza Nasernikow. Negreira w lidze arabskiej.

1

@Adran360 ale co kariere ma :D trofea zdobywa, ale najpierw ruskie, teraz arabskie. Potencjal byl wiekszy

3

3

@blakkudium btts i fifa online @Frimpong

1

@malypuzon jak ktos ogladal ostatni sezon Xabiego w Leverkusen to zdzwiony nie bedzie. Juz wtedy Guardiola mu sie wkrecil, eksperymentowal, co mecz inny sklad. Nie ma zdziwienia, przestal ogarniac juz wtedy nawet Leverkusen

0

@Chimera kolega mówił. Tak powaznie to przewija sie na insta z nowych kontentach z innymi gwiazdkami. Wozilem tez auta dla Bonnie Blue i Bonnie Locket nie tak dawno i nagrywaly razem

4

@chavez jak wchodził Araujo, to tylko na zegar patrzylem i błaganie zeby sedzia konczyl juz mecz

2

@Luciano99 @D10SLEO to po uj nagrywa nowe jak chce usuniecia starych? Nie potrafie tez zrozumiec jej fenomenu, przeciez to kolejny kulfon jest o japie jokera

2

@blakkudium dopiero co Guardiola zapraszal go do siebie, a on na emeryturke juz sie zbiera

0

@esem91 to nie zależy od Lewego czy on zdecyduje się przedluzyc kontrakt, a od Barcelony czy mu zaoferują kolejny rok. On prawdopodobnie najchetniej chcialby rozegrac jeszcze jeden sezon nie ruszając sie juz z Barcelony, a w lato pojechac na mistrzostwa swiata z polską. Myśle również, ze gdyby Barca chciala go zostawić to juz teraz nowy kontrakt byłby na stole. Jego aktualne wysokie zarobki mogłyby juz teraz zostac rozbite do 2027 roku.

0

Xabi Alonso? Top, zostan jak najdluzej!

1

Chrystus umarł, chrystus zmartwychwstał, chrystus powrócił!

3

@Faro a @Popitek12 chce Fermina, inaczej nie bedzie ogladal @mekston @blakkudium

0

@xvcWinterSoldier na jedynce mozna bylo zasnąć, a Pattinson na batmana totalnie nie pasuje. Bruce Wayne ze stopniem niepełnosprawności, strasznie niedopchany jest

2

@Kessie Arsenal gra o mój budżet przeznaczony na rumunki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?