Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FcPortoFan1999 Bogusz bez szału, raczej nie będzie czestym bywalcem u pana Janka, są lepsi i nie muszą pokonywać duzych odleglosci powodujących jetlag
1
@Eto'o9 R10 @directedbyfcb @NeroTFP1 normalna angielska rodzina, tam co chwile ktoś w dziąsło wyłapuje. Niepotrzebnie jednak to nagrali i upublicznili. On mogl dalwj grac w ManU i nikt by nie mial pretensji, jednak sekcja kobiet się troche oburzyla i stracil sezon
0
@JanuszKorwinMikke zadnego Alvareza nie bedzie, on aktualnie zalicza mocny zjazd, a profilem przypomina Ferrana. Totalnie niepotrzebny transfer, do tego nie mamy kasy na niego
0
@thorin najlepiej dopytać @Kessie. Nocny moderator wlasnie zaczął swoją zmiane
3
@Kessie i kolejny raz mam racje, rumunki duzo tansze, do tego egzotyczna uroda. Nie ma się poczucia, ze pchasz jakiegoś Mariana
4
Janusz służy radą
3
@Kessie musimy sie zastanowic jak bedziemy swietowac Twoje zwyciestwo złotej piłki. Jako członek Twojego komitetu licze na huczne celebrowanie tego sukcesu
4
@Popitek12 zapisales to @mekston ?
0
@damianex10 nie
2
Dzięki Ci @Luciano99 za uwiecznienie na zdjeciu mojej niezapomnianej nocy z @macio_944
Nic nie zastąpi prawdziwej męskiej milosci
0
@krol211 i kto by pomyslal, ze wszystko zaczelo sie juz w grudniu od Papszuna @FcPortoFan1999 plus jeszcze w Celticu nowy pacjent za sterem
3
@mekston no i pisalem btts i fifa online, z 10zł zrobione 2137zł @Frimpong
4
@mekston od dziecka wiedzialem komu kibicować
0
@lajcior następce, nad kolejnym zastanawial sie bedziesz w lipcu
0
@ViscaelBarca2007 to czemu nie przedluzają juz teraz rozkladajac jego zarobki do 2027. Po co czekac az zgarnie całą pule na maksa?
4
@mekston kartka dla bramkarza Nasernikow. Negreira w lidze arabskiej.
1
@Adran360 ale co kariere ma :D trofea zdobywa, ale najpierw ruskie, teraz arabskie. Potencjal byl wiekszy
3
@FcPortoFan1999 @mekston karny
3
@blakkudium btts i fifa online @Frimpong
1
@malypuzon jak ktos ogladal ostatni sezon Xabiego w Leverkusen to zdzwiony nie bedzie. Juz wtedy Guardiola mu sie wkrecil, eksperymentowal, co mecz inny sklad. Nie ma zdziwienia, przestal ogarniac juz wtedy nawet Leverkusen
0
@Chimera kolega mówił. Tak powaznie to przewija sie na insta z nowych kontentach z innymi gwiazdkami. Wozilem tez auta dla Bonnie Blue i Bonnie Locket nie tak dawno i nagrywaly razem
4
@chavez jak wchodził Araujo, to tylko na zegar patrzylem i błaganie zeby sedzia konczyl juz mecz
2
@Luciano99 @D10SLEO to po uj nagrywa nowe jak chce usuniecia starych? Nie potrafie tez zrozumiec jej fenomenu, przeciez to kolejny kulfon jest o japie jokera
2
@blakkudium dopiero co Guardiola zapraszal go do siebie, a on na emeryturke juz sie zbiera
0
@esem91 to nie zależy od Lewego czy on zdecyduje się przedluzyc kontrakt, a od Barcelony czy mu zaoferują kolejny rok. On prawdopodobnie najchetniej chcialby rozegrac jeszcze jeden sezon nie ruszając sie juz z Barcelony, a w lato pojechac na mistrzostwa swiata z polską. Myśle również, ze gdyby Barca chciala go zostawić to juz teraz nowy kontrakt byłby na stole. Jego aktualne wysokie zarobki mogłyby juz teraz zostac rozbite do 2027 roku.
0
Xabi Alonso? Top, zostan jak najdluzej!
1
Chrystus umarł, chrystus zmartwychwstał, chrystus powrócił!
3
@Faro a @Popitek12 chce Fermina, inaczej nie bedzie ogladal @mekston @blakkudium
0
@xvcWinterSoldier na jedynce mozna bylo zasnąć, a Pattinson na batmana totalnie nie pasuje. Bruce Wayne ze stopniem niepełnosprawności, strasznie niedopchany jest
2
@Kessie Arsenal gra o mój budżet przeznaczony na rumunki