0

@FcPortoFan1999 się skusze pewnie na premier league, Man City oraz Liverpool. Realu nie potrafie ogladac, nie trawie

0

@FcPortoFan1999 ogladasz jakis mecz dzisiaj? pilkarski w sensie

0

@Sysia11 mądrego miło przeczytac, ale Thuram to tez w Barcy sie nie pojawi
Edit: ja to widze, ze albo przedłużą Lewego albo za darmoche(za podpis) przyjdzie Vlahovic

2

@Popitek12 żadnych stosunków czy z Ronaldo czy innym facetem, to nie jest zdrowe

0

@vivalaice21 nigdy więcej byłych!

2

@Cryptolis prawda

0

@FcPortoFan1999 a widzisz, to się doedukowalem, nawet nie wiedzialem, ze mu Daniel. Teraz juz wiem

4

@Kessie mialem taką dziewczyne co rozmawiala ze znajomą psycholożką... i juz nie znam tej dziewczyny:)

0

@FcPortoFan1999 jaki Daniel? gdzie go masz?

4

Piekło kobiet!

1

@FcPortoFan1999 spaliłeś choinke?

4

@fcbarcafan19 jedno z ulubionych miejsc @Bocheno1 w Londynie, witają go tam jak króla

3

@Popitek12 i elegancko. @Stinger_ pierwszy dzisiaj?

0

@mientusek1407 a nie dostalem nic

1

@escarabajo ciekaw jestem czy Sunderland jeszcze raz zdecyduje sie wypozyczyc Guiu z Chelsea, ponoć temat powrócił, a zgodnie z przepisami to moze tylko tam zagrac, trzeci klub w jednym sezonie odpada

2

@mekston przez cale zycie nawet tyle nie wydałem na buty. Jezus mnie zainspirował, starm się chodzić boso

4

Tak mu sie tam spodoba i tak go pokochają, ze do 2028 Barca bedzie go wypozyczac i oplacac jego kontrakt. Piękna sprawa

3

@mekston notuj wszystko, nigdy niewiadomo, która myśl Popa będzie złotem

2

@gumaz wolałby piwo na tacy

0

@July_6_BcN i to jest wlasnie zadanie dla @Kessie zeby pokonac ten zakaz.

0

1

@draxidox po cholere ona sie rozebrala do zdjecia jakby sama zeszła z porodu? co to za kabaret? Ogolnie to moze grube baby by dac na surogatki? nikt by nawet nie zauwazyl, ze są w ciąży. Opinia @Kessie ?

4

@misterio @fart ale tak jak dawniej czuc bylo smak to teraz ciezko by tak znalezc, wsadzales reke w paczke to ciezko pozniej bylo domyć tak doprawione były :D

3

@Kessie no czlowieku, ja 86 jestem, czlowiek styrany przez życie, z doświadczeniem :D

2

@fart juz nie produkuja, ale podbne to jedynie chyba te maczugi lub cheetos ketchup. Od dekad tego nie jadlem:D

3

@fart najlepsze byly, zajebiste. Jak je pamietasz to jestes juz stary :D

5

@gumaz nie placi. @Bocheno1 zawinął sie do UKeja i po temacie

0

a no wlasnie... 'do zobaczenia wkrótce'. Ter Stegen bedzie utrudnial odejscie, nie bedzie chcial opuscic katalonii, kontrakt ma do 2028 i wysokie zarobki, ktorych nikt mu nie da takich samych. Bedzie naciagal klub na dalsze wypozyczenie do Girony cos czuje zeby to wlasnie Barcca placila jego kontrakt jak najdluzej. Zostawiajac go w skladzie na kolejne sezony bedzie ryzyko psucia atmosfery z jego strony

0

@macio_944 Borek kibic madryli i jego podnóżek cwel Sławiński oraz ten lysy hiena to tez madryle, wiec nie ma zdziwienia, tym bardziej, ze to oni na rezyserce czesto siedzą

1

nie zdziwie sie, ze po sezonie bedzie chcial kolejnego wypozyczenia do Girony zeby byc blisko dzieci i nowej miłości. Girona bedzie go miala za darmo, a Barca bedzie oplacac jego kontrakt. Cos nie wierze w jego chęć odejscia do premier league chociazby czy innego serie a

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?