Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 się skusze pewnie na premier league, Man City oraz Liverpool. Realu nie potrafie ogladac, nie trawie
0
@FcPortoFan1999 ogladasz jakis mecz dzisiaj? pilkarski w sensie
0
@Sysia11 mądrego miło przeczytac, ale Thuram to tez w Barcy sie nie pojawi
Edit: ja to widze, ze albo przedłużą Lewego albo za darmoche(za podpis) przyjdzie Vlahovic
2
@Popitek12 żadnych stosunków czy z Ronaldo czy innym facetem, to nie jest zdrowe
0
@vivalaice21 nigdy więcej byłych!
2
@Cryptolis prawda
0
@FcPortoFan1999 a widzisz, to się doedukowalem, nawet nie wiedzialem, ze mu Daniel. Teraz juz wiem
4
@Kessie mialem taką dziewczyne co rozmawiala ze znajomą psycholożką... i juz nie znam tej dziewczyny:)
0
@FcPortoFan1999 jaki Daniel? gdzie go masz?
4
Piekło kobiet!
1
@FcPortoFan1999 spaliłeś choinke?
4
@fcbarcafan19 jedno z ulubionych miejsc @Bocheno1 w Londynie, witają go tam jak króla
3
@Popitek12 i elegancko. @Stinger_ pierwszy dzisiaj?
0
@mientusek1407 a nie dostalem nic
1
@escarabajo ciekaw jestem czy Sunderland jeszcze raz zdecyduje sie wypozyczyc Guiu z Chelsea, ponoć temat powrócił, a zgodnie z przepisami to moze tylko tam zagrac, trzeci klub w jednym sezonie odpada
2
@mekston przez cale zycie nawet tyle nie wydałem na buty. Jezus mnie zainspirował, starm się chodzić boso
4
Tak mu sie tam spodoba i tak go pokochają, ze do 2028 Barca bedzie go wypozyczac i oplacac jego kontrakt. Piękna sprawa
3
@mekston notuj wszystko, nigdy niewiadomo, która myśl Popa będzie złotem
2
@gumaz wolałby piwo na tacy
0
@July_6_BcN i to jest wlasnie zadanie dla @Kessie zeby pokonac ten zakaz.
0
@mientusek1407 ja
1
@draxidox po cholere ona sie rozebrala do zdjecia jakby sama zeszła z porodu? co to za kabaret? Ogolnie to moze grube baby by dac na surogatki? nikt by nawet nie zauwazyl, ze są w ciąży. Opinia @Kessie ?
4
@misterio @fart ale tak jak dawniej czuc bylo smak to teraz ciezko by tak znalezc, wsadzales reke w paczke to ciezko pozniej bylo domyć tak doprawione były :D
3
@Kessie no czlowieku, ja 86 jestem, czlowiek styrany przez życie, z doświadczeniem :D
2
@fart juz nie produkuja, ale podbne to jedynie chyba te maczugi lub cheetos ketchup. Od dekad tego nie jadlem:D
3
@fart najlepsze byly, zajebiste. Jak je pamietasz to jestes juz stary :D
5
@gumaz nie placi. @Bocheno1 zawinął sie do UKeja i po temacie
0
a no wlasnie... 'do zobaczenia wkrótce'. Ter Stegen bedzie utrudnial odejscie, nie bedzie chcial opuscic katalonii, kontrakt ma do 2028 i wysokie zarobki, ktorych nikt mu nie da takich samych. Bedzie naciagal klub na dalsze wypozyczenie do Girony cos czuje zeby to wlasnie Barcca placila jego kontrakt jak najdluzej. Zostawiajac go w skladzie na kolejne sezony bedzie ryzyko psucia atmosfery z jego strony
0
@macio_944 Borek kibic madryli i jego podnóżek cwel Sławiński oraz ten lysy hiena to tez madryle, wiec nie ma zdziwienia, tym bardziej, ze to oni na rezyserce czesto siedzą
1
nie zdziwie sie, ze po sezonie bedzie chcial kolejnego wypozyczenia do Girony zeby byc blisko dzieci i nowej miłości. Girona bedzie go miala za darmo, a Barca bedzie oplacac jego kontrakt. Cos nie wierze w jego chęć odejscia do premier league chociazby czy innego serie a