Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston super przewaga, wiec weszlo. Pizniej juz niech sie dzie co chce
4
@blakkudium że też redakcja do tej pory nieuaktulnila tego jeszcze w regulaminie forum to rowniez jest conajmniej karygodne
@mekston @Kapitan hawk @mekston @Comentateiro
5
@Kapitan hawk no i błąd, potężny moze byc tylko potężny Bayern, tak głosi słowo boskie @Comentateiro
3
@blakkudium słuszna uwaga, popraw się @Kapitan hawk, inaczej @Comentateiro bedzie niepocieszony
3
@Kessie bede ogladal, tak trzeba dzisiaj
3
@Czajka90 panie nie zrozumiales do konca wpisu jakuba. Bardziej mu chodzi, ze tam po paru latach wyladuje jak Xavi Simons
1
@FcPortoFan1999 obaj czekają, Xavi i Alonso
0
Żeby go tak promień tego Szoboszlaia @Frimpong
0
@gumaz dzisiaj 3 premier league, a jutro nie ma nic ciekawego, dopiero Barca wieczorem
1
@blakkudium Fletcher blokowal ManU
3
@Kessie zeszyst sie juz powoli konczy @mekstononowi od tych zapisek
1
@blakkudium Carabao cup to mozna powiedziec, ze zgatnal wczoraj
2
@blakkudium na bank ten rok. @Kessie moze smialo swietowac, tego nie da die juz zepsuc
0
@mekston ale nie ma bramki city, dalem na podbicie, ciezko ulozyc zycie od nowa, co za los:D
2
@Popitek12 trzeba zrzutke zorganizowac czy jakis inny pomagaj
2
@Kessie jak Liverpool to i carlsberg. Szkoda, ze nie ma ich loga jak za dawnych lat
4
@Kessie ale wczesniej ja i moj kolega @Frimpong zapraszamy na mecz Liverpoolu
0
@mekston czlowiek dał na kupon 1.5 bramki w derbach manchesterow i ocxywiscie co moze pojsc nie tak? Ale jednak... teraz czas na city
2
@mekston dzisiaj wygrywają, daje na kupon, pewniak
3
@Bocheno1 to jego gejoskie alter ego, Alma
2
@FcPortoFan1999 a @Kessie pod nickiem ma swój pseudonim artystyczny na imprezach drag queen. Powitajmy, wiec Alme. Wiedziales @Luciano99 ?
4
@MateS brak złotej piłki dla @Kessie mozna porównać do tego co wydarzyło się z Viniciusem kiedy nagrode zdobył Rodri
3
@Jonyx gratulacje równiez dla @Kessie lub @Bocheno1
3
Pewnie chodzi o rękawek kto zastąpi ambilight, kontrakt z Philipsem jest do 2026 z opcją o przedluzenie o dwa lata, ale kto sypnie większą monetą bedzie nowym sponsorem od przyszlego sezonu
2
@Sysia11 w PSG wlasnie ma wiecej szans na granie. Enrique wprowadzil bardzo duzo mlodych zawodnikow, ktorzy teraz regularnie grają juz w pierwszej druzynie. Jest tam juz Mbaye, Ndjantou, Kamara, Mayulu. Moze nie są to zawodnicy na pierwszą jedenastke, ale są uzupelnieniem skladu
1
Sfalszowali to @Kessie, jestem tego pewny
1
@Kessie będziesz się kąpał przed galą? ja się jeszcze zastanawiam
1
@Luciano99 problemem bedzie ta jego kuzynka co się z nią ochajtał. Ona nosi gacie w tym związku i za dobrze jej w Barcelonie. Manchester to kibel i blondyna nie będzie zadowolona, tam nie ma słońca i zblednie po tygodniu
1
@Luciano99 lubi to, jak również ja
8
@Cule1234 no i po ptakach @Frimpong niestety, bedzie trzeba ściągnać Araujo na pocieszenie