0

@mekston super przewaga, wiec weszlo. Pizniej juz niech sie dzie co chce

4

@blakkudium że też redakcja do tej pory nieuaktulnila tego jeszcze w regulaminie forum to rowniez jest conajmniej karygodne
@mekston @Kapitan hawk @mekston @Comentateiro

5

@Kapitan hawk no i błąd, potężny moze byc tylko potężny Bayern, tak głosi słowo boskie @Comentateiro

3

@blakkudium słuszna uwaga, popraw się @Kapitan hawk, inaczej @Comentateiro bedzie niepocieszony

3

@Kessie bede ogladal, tak trzeba dzisiaj

3

@Czajka90 panie nie zrozumiales do konca wpisu jakuba. Bardziej mu chodzi, ze tam po paru latach wyladuje jak Xavi Simons

1

@FcPortoFan1999 obaj czekają, Xavi i Alonso

0

Żeby go tak promień tego Szoboszlaia @Frimpong

0

@gumaz dzisiaj 3 premier league, a jutro nie ma nic ciekawego, dopiero Barca wieczorem

1

@blakkudium Fletcher blokowal ManU

3

@Kessie zeszyst sie juz powoli konczy @mekstononowi od tych zapisek

1

@blakkudium Carabao cup to mozna powiedziec, ze zgatnal wczoraj

2

@blakkudium na bank ten rok. @Kessie moze smialo swietowac, tego nie da die juz zepsuc

0

@mekston ale nie ma bramki city, dalem na podbicie, ciezko ulozyc zycie od nowa, co za los:D

2

@Popitek12 trzeba zrzutke zorganizowac czy jakis inny pomagaj

2

@Kessie jak Liverpool to i carlsberg. Szkoda, ze nie ma ich loga jak za dawnych lat

4

@Kessie ale wczesniej ja i moj kolega @Frimpong zapraszamy na mecz Liverpoolu

0

@mekston czlowiek dał na kupon 1.5 bramki w derbach manchesterow i ocxywiscie co moze pojsc nie tak? Ale jednak... teraz czas na city

2

@mekston dzisiaj wygrywają, daje na kupon, pewniak

3

@Bocheno1 to jego gejoskie alter ego, Alma

2

@FcPortoFan1999 a @Kessie pod nickiem ma swój pseudonim artystyczny na imprezach drag queen. Powitajmy, wiec Alme. Wiedziales @Luciano99 ?

4

@MateS brak złotej piłki dla @Kessie mozna porównać do tego co wydarzyło się z Viniciusem kiedy nagrode zdobył Rodri

3

@Jonyx gratulacje równiez dla @Kessie lub @Bocheno1

3

Pewnie chodzi o rękawek kto zastąpi ambilight, kontrakt z Philipsem jest do 2026 z opcją o przedluzenie o dwa lata, ale kto sypnie większą monetą bedzie nowym sponsorem od przyszlego sezonu

2

@Sysia11 w PSG wlasnie ma wiecej szans na granie. Enrique wprowadzil bardzo duzo mlodych zawodnikow, ktorzy teraz regularnie grają juz w pierwszej druzynie. Jest tam juz Mbaye, Ndjantou, Kamara, Mayulu. Moze nie są to zawodnicy na pierwszą jedenastke, ale są uzupelnieniem skladu

1

Sfalszowali to @Kessie, jestem tego pewny

1

@Kessie będziesz się kąpał przed galą? ja się jeszcze zastanawiam

1

@Luciano99 problemem bedzie ta jego kuzynka co się z nią ochajtał. Ona nosi gacie w tym związku i za dobrze jej w Barcelonie. Manchester to kibel i blondyna nie będzie zadowolona, tam nie ma słońca i zblednie po tygodniu

1

@Luciano99 lubi to, jak również ja

8

@Cule1234 no i po ptakach @Frimpong niestety, bedzie trzeba ściągnać Araujo na pocieszenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?