1

@MessiForeverTheBest Michał Pol potwierdza

14

@Popitek12 kolejne trzy lata będziesz sie męczył @Lionel_Messi10 @mekston
@Sysia11 @Tollusiek @Messibestplayerintheworld @MessiForeverTheBest @Adran360

0

@lucca87 Shlotterbeck ma kontrakt do czerwca 2027

0

@FcPortoFan1999 ogladam z rana prawde futbolu, wywiad z Kowalem. Zaczyna sie go ciezko sluchac, dyszy, niedopowiedzenia, domyslac sie trzeba. Mam kumpla alkoholika i praktycznie identycznie mówi, zachowuje sie. Śmiem twierdzic, ze Kowal po kilku drinkach czesto jest w programach, widac roznice kiedy jest na trzezwo w kanale zero, a kiedy podpity. Męczacy sie zrobil, wspominki alkoholika.

1

@Lionel_Messi10 dupa pęknie, nazywajmy rzeczy po imieniu :D @mekston

2

@gumaz prawda, na wiele pozwalają, rumunki rowniez, sentyment mam do wegierek, duzo potrafią. Brazylijki natomiast przereklamowane. Polki najbardziej drętwe @Popitek12

6

@Luciano99 Rusza sie jak Haaland, cza spróbować

0

@PIWOSZ89 takie rzeczy to @Kessie potrafi

2

@Zieliniak nie ma co myslec jeszcze, ponoć dwa lata zostaly. Leo ma cieszyc sie zyciem, grac i jakby nie patrzec to kadra sie wzmacnia dzieki niemu. Busquets i Alba odchodzą na emeryture, ale przyszedl De Paul, ma byc Reguilon, mowi sie o Neymarze(wiem, kontuzje), zobaczymy. Potrzeba tam bramkarza, obronce i bedzie coraz lepiej. Teraz czekamy na MLS Cup, Leo wszedl na mega poziom, trzeba trzymac kciuki. My jako kibice Barcy mozemy zalowac jedynie, ze nie ma go u nas, ze odszedl i zamiast niego na dziesiatce biega Olmo czy Fermin(chociaz on naprawde pokazuje serce). Beckham w Miami zrobil niesamowitą robote.
@Lionel_Messi10 @mekston

1

@Luciano99 bałem się tej przepowiedni

3

@Popitek12 2 lata różnicy między wami

4

@mekston 06.12 będziemy tam

2

@Kessie Perczi i @Frimpong to ta sama osoba jest, po powrocie z Czech widac wzmożoną aktywnosc na labambie, ma wiecej czasu na pisanie postów. Uj tam ze skodami

5

@mekston Poppers jest jak Trump, meksykance są dla niego niższym gatunkiem

1

@FcPortoFan1999 mamy miszcza nowego

3

@blakkudium tyle lat skubaniec siw marnowal na obronie, a tu potrzeba matką wynalazku. Czarny prawie jest, nowy Eto'ończyk

1

@Kessie dokladnie, zrób im tam Paryż

1

@blakkudium na te wloskie hity to nie dam sie juz nabrac, bedzie silne 0:0 znajac zycie :D

2

@blakkudium no chyba pasuje obejrzec potezny Bayern @Comentateiro jako ostatni mecz na dzisiaj

4

@TaughtMule @Kessie błąd zrobili, Ange w drugim sezonie zawsze cos wygrywa, mogloby to byc Championship chociaz

2

@mekston mentora warto wybrać mądrze. Spróbuje usmazyc wodke tak jak doradzal

2

@Arkon dokladnie i pozbyli sie skrzydlowych, Diallo gra na wahadle, Dalot na lewej stronie, mozna tak wymieniac. Chory Amorim

0

@Popitek12 czemu chcesz smazyc wódke?

1

@Arkon w MU to paradoks jest, ze pozbyli sie zawodnikow lepszych niz mają aktualnie i nawet nie mogą grac na nominalnych pozycjach. Kolejny klub zniszczony przez amerykancow, smieja sie z City, ze atabscy, a jednak arabscy maja sukcesy

2

@Arkon Chelsea to jest pralnia kasy, amerykance mają zabawke. Co jakis czas im sie uda cos wygrac i pozostaną sredniakiem. Przed przerwą na reprezentacje juz czytalem nad zmianą trenera, ze do konca sezonu Maresca. On dobrze sobie radzi, ale pewnie chcialby stablizacji, a wladzom chodzi o przeplacanie zawodnikow, kupowanie sredniakow tak naprawde. To nie ta sama Chelsea co za Romka niestety

1

@ViscaelBarca2007 bedzie Vlaho za darmo, Laporta i Deco ogłoszą go jako wielkie nazwisko, cracka

2

@Arkon Maresca do czerwca

0

@Nightraider wlasnie ten Gavi mnie czasami zastanawia. Wiele osób widzi go na dziesiatce, grywal tez na szóstce(bardzo rzadko), ale to jest tak naprawde box to box, bardziej ósemka. Mnie on jakos tak do konca nie przekonuje, trzeba mu jednak oddac, ze jest bardzo waleczny, ale takim zawodnikiem tez jest Casado, ktory lepiej spisuje sie na szostce. Po kontuzji to nie mam pewnosci, ze Gavi wróci do formy. On to najbardziej pasuje do Atletico ze swoją grą

0

@gumaz @July_6_BcN podbijam, dziecka nie zazdroszcze

2

@Kapitan9 Vlahovic, za darmo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?