5

@Comentateiro 'wytrych' na bank @Kessie ma zawsze przy sobie

1

@FcPortoFan1999 hejt park w ks z nim

0

@FcPortoFan1999 wszystko przed Tobą

0

@FcPortoFan1999 Bułke ogladales?

10

@xVENUMx we wzmocnieniach

6

@spiderman1899 pewnie w drodze do żabki po małpke wrzucił posta @Kessie

5

@Kessie robota jest, aplikuj

2

@4drian0 @Eklerek nasz przyszly napastnik

2

@tomek8756 to są te pizze co @Comentateiro w Munchen robil

1

@Deviler co sie dzieje, powiedz wujkowi

1

@mekston po co grac w 1 jak mozna 2 ebnąć, sprytnie

6

@heniusss i to jeszcze pewnie przez przypadek

6

@Popitek12 gotuje, jest patelson i litry oleju @gumaz @mekston

2

@Luciano99 z kundla nie zrobisz psa mysliwskiego @Filipem

3

@blakkudium ten to też jest niezły podróznik :D

3

0

@pt9 musisz pchać mocno do dołu, w strone szyby

4

@Eklerek pewnie do tej pory tak jest, ale jednak Haaland przekonal ją stanem konta, mysli dziewczyna przyszlosciowo

1

@4drian0 a tutaj bohaterka z poprzednim slizgaczem

0

@wojopancer madryle zachwyceni, tu masz oryginal

1

@gumaz usuwam :D

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@nowy2016 jest @Popitek12 ósma klasa to max

0

@FcPortoFan1999 co szlifujesz?

4

@Popitek12 dziękuje Ci, @Bocheno1 równiez

3

@mekston żaden z klubów nie posiada w skladzie Gabończyka

1

@Kessie zasłuży, nalezy mu się

5

@blakkudium poniżej jest rudy pope, @Kessie jest jak smola, ten wąchający mix to jakis podrabianiec

0

@FcPortoFan1999 będzie zwrot punktów?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?