Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@adi7adi8 dokladnie, Slawinski to taki miejscowy glupek, nasladowca Borka doslownie
2
@mekston wczoraj prawie strzelił te 9 bramek, tylko za wczesnie go zdjeli, sie zdenerwowal
1
@Cyzix tu go masz, na dodatek rudy jest. Zeby jeszcze to manu jakies zainteresowanie w polsce mialo, a tak to te kanaly polskie yt maja po tysiac zainteresowanych
https://www.youtube.com/@DecybelTV/shorts
3
@Cyzix jest tez kolejny taki co nie obcina wlosow, fan manu, decybel sie zwie, ale nie otrzymal takiej popularnosci jak ten angol co odpalil jako pierwszy
0
@Nightraider a jakby ktos wpadl na pomysl sprzedac Ferrana i sprobowac sciagnac Etta Eyonga lub Vlahovicia i przedluzyc Lewego o rok? Chociaz zastanawiam sie czy Robert pociagnie jeszcze kolejny sezon na wystarczajacym poziomie, ale z drugiej strony chyba i tak da wiecej bramek niz Ferran
8
@Luciano99 @Kessie wasze firmowe auto napotkane na orlenie
1
@Dankho94isback ja osobiscie tez w taki sposob potraktowalbym Erica, mial kilka przeblyskow, nic poza tym. Tak naprawde sredniak do uzupelnienia skladu
0
@Dankho94isback a po co Eric na lewej obronie? Calkowicie nie jego pozycja
1
@jedrek7000 ten fejk juz od kilku dni krąży, a ze tvp go powiela to calkowicie potwierdza glupote tego newsa
2
@mekston no i wlasnie, na liscie nie ma druzyn z arabii saudyjskiej. Cristiano mial racje, latwiej strzela sie w hiszpanii
5
@Comentateiro po cienkim lodzie stąpasz, Leo dał zarobic na bukmacherce, dał szanse na nowe życie, a Ty piniondze mi wisisz za remis tego Twojego potężnego Bayernu i ja tego tak nie zostawie
1
@blakkudium wisisz mi pieniondze @Comentateiro
1
@blakkudium Amorim stworzyl potwora. Fergusonowi tez na poczatku nie za dobrze szło, cierpliwosc sie oplacila...
0
@mekston sklad Nasserow podany, trzeba sie cieszyc, ze maja Felixa, w koncu ktos ich moze do mistrzostwa poprowadzi
3
@Eklerek Simons idąc do Totkow to gorszego wyboru dla swoje kariery nie mogl zrobic. Juz chyba lepiej jakby pozostal w Lipsku
1
@tomek8756 tego z Siedlec @FcPortoFan1999 ?
1
@D10SLEO jak najbardziej
3
@gumaz chodzilem do klasy z dziewczyna co nazywali ją 'Algida'. Jej legenda jest żywa do tej pory, liczy się?
2
@Eklerek zajebiste szachy totki - manu, mecz dla koneserow jak @FcPortoFan1999
1
@Kgorecki2500 palucha nie usmaruj:)
8
Staszewski:
tylko @Luciano99 zna prawde na temat konfliktu Lewandowskiego z @AlexDark00
2
@gumaz spóźniles sie
17
Ogladnalem ten wywiad z tym Staszewskim i to niezly atencjusz, ktory chce wylacznie zarobic. Opowiada w wywiadzie jakby zawsze wszedzie byl przy kazdej rozmowie czy z Kucharskim jak niby Lewy patrzy mu w oczy. Opowiada jakby byl na treningach u Sousy. Byl rowniez przy ustalaniu premii i cytuje Skorupskiego i Morawieckiego. Wywiad na zasadzie: no stary, mowie Ci, tak bylo
0
@adamek20151 zbanowany jest Kondziu
2
@fart Schlotterbeck ma kontrakt do czerwca 2027
7
@mekston moze te 15 bramek co Neymar ma strzelic w Santosie przed powrotem do Barcy rozbic na dwa sezony? Mialby wiecej czasu do grudnia 2026
0
@lajcior pewnie popuchnięty chodzi
0
@lajcior teścia bij regularnie
1
@escarabajo dorósł facet, przez lata biegał po Barcelonie i ziołem handlowal tak jak @Kessie za rowerami i czas sie ustatkowac. Kiedys i @July_6_BcN doczeka sie swojego pierscionka. Jak sie tu nie wzruszyc?
2
@Nightraider nie uważam, że @Kessie czy @Bocheno1 to patusy