3

@Szmulek Dodaj ludobójców z Izraela, którzy od niemal 2 lat mordują kobiety i dzieci i dokonują czystek etnicznych.
Za dużo tego zła, wszędzie negatywy, czasami to już mi się rzygać chce od tego wszystkiego. Siedzisz w tym internecie, i praktycznie żadnych pozytywnych informacji...

0

Na szczęście, chyba można się rozejść


Na dokładniejsze informacje pewnie będzie trzeba czekać do rana.

2

@Encore Kurakao drink


0

@Encore Spokojnie, zaraz przyjdą sekciarze Messiego i odpowiednio to umniejszą ;)

4

Pierwszy raz w życiu widzę, żeby 3 zawodników z jednej drużyny miało dychę za mecz.


2

@Michael24 Tylko 12, bo ten bałwan szybko się chowa za kłódkę jak dostaje tego typu komentarze.

27

Robcio nie ma ostatnio dobrej passy ^^


0

@Kgorecki2500 Ekh, czyli jednak wojna...
Pora na CSa

5

W Europie nie ma już słabych drużyn (:


17

@pluszek A teraz wyobraź sobie Trzaskowskiego w takiej scenerii XD

0

@QUNJ Lata 1993 - 2021 to zaledwie jedno zwycięstwo w CA. No nie powiesz mi, że jest to częste zdobywanie trofeów, w dodatku mając w składzie Messiego. O to mi chodziło. Mając taki skład, to spokojnie powinni nabić tego trochę więcej.

0

@QUNJ Do rzadkiego zdobywania trofeów. Wspomnisz moje słowa.
Messi miał kolosalny wkład w ostatnie trofea, i nie widzę tam godnego następcy, który miałby wziąć na barki tę drużynę i być jej liderem.

0

@Sysia11 Wyjąć mu Messiego ze składu, i na MŚ gość nie wyszedłby z grupy xD
Faktycznie geniusz trenerski. Idę o zakład, że jak Messi zakończy karierę reprezentacyjną to Argentyna wróci do tego co było wcześniej.

0

@AssisMoreira Fejur fejur

12

Inspektor Radżet XD


0

@maroon A z jakiej racji mieliby odmawiać skoro też łożą kasę w podatkach na to rozdawnictwo xD?
Sam jestem przeciwko 800+, ale jakbym miał dziecko, to też bym "wyciągał łapy", bo to są moje ciężko wypracowane pieniądze, które chciałbym odzyskać.

1

@norbi77 Jedna wielka ciemnota, i tyle w temacie. Sam mam poglądy konserwatywne, ale uważam, że afery z tą edukacją zdrowotną służą tylko i wyłącznie do politycznych przepychanek. W dzisiejszych czasach taki przedmiot jest bardziej niż potrzebny, tylko żeby nauczały go osoby kompetentne, a nie Panie od matematyki, fizyki, czy nauczyciele religii, bo wtedy takie lekcje mijają się z celem, tak jak niegdyś WDŻR.

0

@VegetaPolska Oho, witamy w gorących xD

2

@JohnKennedy A ja Rosja - Ukraina

3

To co, czas na podbój MLS :D


0

@HarveySpecter Styki to mają popalone Ci, którzy wykupują te patogale.

7

Nic tak nie cieszy jak przegrana tego angielskiego buca z McLarena

1

@FcPortoFan1999 Nie wiem czy tak można, bo przed sezonem przedstawiają wszystkich sędziów, więc chyba nie ma takiej opcji. Tak samo chyba jest w Ekstraklasie, że sędziowie z E-klasy nie sędziują I ligi i na odwrót. A szkoda, bo czasem przydałyby się takie rotacje, żeby zmotywować te miernoty sędziowskie do lepszych decyzji.

0

@FcPortoFan1999 Inni, Ci z LaLigi sędziują tylko w LaLidze.

0

@FcPortoFan1999 Nie jest tak źle.
Dosyć regularnie oglądam mecze Malagi i wygląda to dużo lepiej niż w LaLiga xD

0

@FcPortoFan1999 Dobrze, że przy przerwie reprezentacyjnej gra Segunda, to o 21 obejrzę sobie Malagę z Granadą :)

0

@FcPortoFan1999 Nie no, aż tak zdesperowany nie jestem.

4

Ale nudy bez tej Ekstraklasy :v

2

@Safrani W marcu padł mi telefon na amen, i powiem Ci, że rozważałem od najtańszych do najnowszego iPhone'a i koniec końców kupiłem sobie Samsunga M15 5G za 499 zł na promocji w Media Expert. Przekonała mnie przede wszystkim cena, parametry jak na tą cenę i pojemna bateria (5000 mAh).
Mam go już 7 miesiąc, póki co wszystko działa bez zarzutu, tylko, że mi telefon służy głównie do kontaktu, internetu, Spotify'a i Soundclouda - na to w zupełności wystarczy.

0

@D10SLEO Akurat u niego to nic nowego. Dostanie ratio, to momentalnie chowa się za kłódkę jak szczur xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?