LeszekFCB
Dołączył/a: sierpień 2025
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Szmulek Dodaj ludobójców z Izraela, którzy od niemal 2 lat mordują kobiety i dzieci i dokonują czystek etnicznych.
Za dużo tego zła, wszędzie negatywy, czasami to już mi się rzygać chce od tego wszystkiego. Siedzisz w tym internecie, i praktycznie żadnych pozytywnych informacji...
0
Na szczęście, chyba można się rozejść
Na dokładniejsze informacje pewnie będzie trzeba czekać do rana.
2
@Encore Kurakao drink
0
@Encore Spokojnie, zaraz przyjdą sekciarze Messiego i odpowiednio to umniejszą ;)
4
Pierwszy raz w życiu widzę, żeby 3 zawodników z jednej drużyny miało dychę za mecz.
2
@Michael24 Tylko 12, bo ten bałwan szybko się chowa za kłódkę jak dostaje tego typu komentarze.
27
Robcio nie ma ostatnio dobrej passy ^^
0
@Kgorecki2500 Ekh, czyli jednak wojna...
Pora na CSa
5
W Europie nie ma już słabych drużyn (:
17
@pluszek A teraz wyobraź sobie Trzaskowskiego w takiej scenerii XD
0
@QUNJ Lata 1993 - 2021 to zaledwie jedno zwycięstwo w CA. No nie powiesz mi, że jest to częste zdobywanie trofeów, w dodatku mając w składzie Messiego. O to mi chodziło. Mając taki skład, to spokojnie powinni nabić tego trochę więcej.
0
@QUNJ Do rzadkiego zdobywania trofeów. Wspomnisz moje słowa.
Messi miał kolosalny wkład w ostatnie trofea, i nie widzę tam godnego następcy, który miałby wziąć na barki tę drużynę i być jej liderem.
0
@Sysia11 Wyjąć mu Messiego ze składu, i na MŚ gość nie wyszedłby z grupy xD
Faktycznie geniusz trenerski. Idę o zakład, że jak Messi zakończy karierę reprezentacyjną to Argentyna wróci do tego co było wcześniej.
0
@AssisMoreira Fejur fejur
12
Inspektor Radżet XD
0
@maroon A z jakiej racji mieliby odmawiać skoro też łożą kasę w podatkach na to rozdawnictwo xD?
Sam jestem przeciwko 800+, ale jakbym miał dziecko, to też bym "wyciągał łapy", bo to są moje ciężko wypracowane pieniądze, które chciałbym odzyskać.
1
@norbi77 Jedna wielka ciemnota, i tyle w temacie. Sam mam poglądy konserwatywne, ale uważam, że afery z tą edukacją zdrowotną służą tylko i wyłącznie do politycznych przepychanek. W dzisiejszych czasach taki przedmiot jest bardziej niż potrzebny, tylko żeby nauczały go osoby kompetentne, a nie Panie od matematyki, fizyki, czy nauczyciele religii, bo wtedy takie lekcje mijają się z celem, tak jak niegdyś WDŻR.
0
@VegetaPolska Oho, witamy w gorących xD
2
@JohnKennedy A ja Rosja - Ukraina
3
To co, czas na podbój MLS :D
0
@HarveySpecter Styki to mają popalone Ci, którzy wykupują te patogale.
7
Nic tak nie cieszy jak przegrana tego angielskiego buca z McLarena
1
@FcPortoFan1999 Nie wiem czy tak można, bo przed sezonem przedstawiają wszystkich sędziów, więc chyba nie ma takiej opcji. Tak samo chyba jest w Ekstraklasie, że sędziowie z E-klasy nie sędziują I ligi i na odwrót. A szkoda, bo czasem przydałyby się takie rotacje, żeby zmotywować te miernoty sędziowskie do lepszych decyzji.
0
@FcPortoFan1999 Inni, Ci z LaLigi sędziują tylko w LaLidze.
0
@FcPortoFan1999 Nie jest tak źle.
Dosyć regularnie oglądam mecze Malagi i wygląda to dużo lepiej niż w LaLiga xD
0
@FcPortoFan1999 Dobrze, że przy przerwie reprezentacyjnej gra Segunda, to o 21 obejrzę sobie Malagę z Granadą :)
0
@FcPortoFan1999 Nie no, aż tak zdesperowany nie jestem.
4
Ale nudy bez tej Ekstraklasy :v
2
@Safrani W marcu padł mi telefon na amen, i powiem Ci, że rozważałem od najtańszych do najnowszego iPhone'a i koniec końców kupiłem sobie Samsunga M15 5G za 499 zł na promocji w Media Expert. Przekonała mnie przede wszystkim cena, parametry jak na tą cenę i pojemna bateria (5000 mAh).
Mam go już 7 miesiąc, póki co wszystko działa bez zarzutu, tylko, że mi telefon służy głównie do kontaktu, internetu, Spotify'a i Soundclouda - na to w zupełności wystarczy.
0
@D10SLEO Akurat u niego to nic nowego. Dostanie ratio, to momentalnie chowa się za kłódkę jak szczur xD