Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Dzisiejszej Barcelonie cholernie brakuje takiego człowieka jakim był Pedro.
3
Też mnie to zastanawia, że jest o niego taka walka, ale to Anglia i ich stan umysłu, gdzie myślą że to niewiadomo jaki crack.
5
Nawet w rezerwach, by nie pograł, bo nie może ;)
1
Zasada jest zawsze ta sama i prosta. Okienko obowiązuje na KUPOWANIE, a właściwie rejestrowanie.
0
Nikt mu lać nie będzie. Chłopina świadoma co robi, a praktyke zbiera od 30 lat. ;)
2
W piątek dam znać jak poszło, o ile dotrwa ;)
0
20.
0
53 lata, ok. 80 kg i z 30 lat doświadczenia ;D
0
Tak, 5-6%.
4
Sporo tutaj smakoszy piwa, więc zapytam krótko. Jest ktoś w stanie wypić 20 piw w 8h? Kolega w pracy założył się z drugim, że to zrobi pod warunkiem, że będą zimne i nie żadne VIPy ;D Wierzą w niego może 2-3 osoby na ok. 100...
PS. Stawką zakładu jest, że nie płaci za 20 piw i w przypadku wygrania ma drugie 20 gratis. W przypadku porażki ma zapłacić za wypite i postawić drugie 20.
0
Nie wydaje mi się. Tabela aktualizowana była bardzo często zaraz po zakończeniu spotkania w LL, najpóżniej na następny dzień rano, kiedy mecze odbywały sie póżnym wieczorem.
0
8.5M+2M
3
Anglia to nie wyjątek, bo we Włoszech postąpiono tak samo, a najlepiej gdyby wprowadzono to w całej Europie.
32
Raczej szedłbym ku wersji, że to była świetna decyzja ludzi zarządzających angielskim futbolem. Kadra gotowa przed ligą, a nie podkradanie zawodników w ostatnim dniu okna.
0
Kilku i tak ci powie, że jest brzydka ;)
8
Wszystko masz w terminarzu
1
Mówisz o Tarnowskich Górach. ;D Miałem zamiar właśnie wybrać się tam, bo mam ledwo 15 km, ale jak widać wiele nie straciłem ;) Faktycznie 200 tys w plecy, ale co zrobić ;)
0
Ja tam się ciesze, że z początku sezonu. Jak ew. stracić punkty to lepiej we wrześniu niż w kwietniu.
13
Oficjalnie: Sociedad - Barca, 15 września 16:15
21
Cou ma już zezwolenie i będzie traktowany jako UE. Przypominam, że paszportu nie ma Vidal, Arthur i Malcom.
47
Najchętniej to pozbyłbym się wszystkich, którzy chcą pozbycia się Rakiticia.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
90% transferów tak się odbywa. Nic w tym nadzwyczajnego.
5
Jeszcze Alena ;)
1
Niespełna 19
0
Wydaje mi się, że liga już traktuje Coutinho jako piłkarza UE. W przeciwnym razie byłoby 4 - Coutinho, Arthur, Vidal i Malcom.
8
Wolą robić to samo na jedno kopyto dla kilku klubów. Czasami mam wrażenie, że nie jeden "szary człowiek" ma więcej pomysłów na fajny projekt niż osoba, która za to bierze ładne pieniądze.
89
https://pbs.twimg.com/media/DjsppdmW4AU1Qef.jpg:large
Koszulka warta każdych pieniędzy
31
Kto ci sprzeda piłkarza wiedząc, że już w jego miejsce nie może kupić zmiennika?
0
Teraz to już chyba ktoś z cantery.