Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie.
20
Wiem, że dla wielu to, bez znaczenia czy na herb Barcy mówi się herb czy logo, ale szanujmy się. Barcelona to nie Juventus i określa ją tylko herb.
0
A kiedy jest źle stosowany? Przykłady?
1
player.pl
14
https://www.fcbarca.com/85407-6-kolejka-laligi-transmisje-w-tv-i-online.html
Po coś ta seria powstała.
1
Miało pokazywać Eleven jednak nawet 4 kanały im brakły :)
1
3 grudnia wyniki.
1
Więcej porażek
1
1,5 godziny.
0
Nie patrzmy na pozycje w tabeli po 4, kolejkach ;)
1
Reszta już na pewno o 21.
0
Ktoś ci złe informacje sprzedał ;)
17
Poważnie ktoś rozważa płacenie 40 zł na tydzień?
9
Skąd taki wniosek? To, że chce zdobyć szczyt to oznaka braku pokory do natury? Mają wiekszą niż wszyscy, którzy tylko o tym mówią. Brakiem pokory jest pójście w Tatry w butach na obcasach, a nie wspinaczka w Himalajach.
1
Kontuzje to część nieodłączna od sportu. Gdyby Nadal nie miał kontuzji być może miałby już 25 tytułów wielkoszlemowych
9
Ciekawe. Nigdy w życiu nie spotkałem się, by na jakimś portalu bądź książce użyto sformułowania 2'óch. 2-óch jeszcze bym zrozumiał. Inna sprawa, że zapisanie twgo twojego 2'óch zajmuje więcej czasu niż poprawnego dwóch.
45
Naprawdę nie lepiej napisać po polsku dwóch zamiast jakiegoś kaleczenia języka i '' 2'óch''?
0
Spróbuj prawym przyciskiem myszy i pokaż pasek zakładek, ew. ctrl + shift + b
6
Wujka trenera, to wystarczy ;)
8
Patrz, a ja myślałem że trwa druga połowa
17
Dla koneserów futbolu właśnie rozpoczął się mecz Gibraltar - Macedonia. :)
2
Norwegia, zarobiłoby się i żyło na wysokim poziomie.
6
Nie patrz co ci dobrze wchodzi tylko na to co chcesz robić w życiu.
1
73 tys prawie
0
No a jak zielone muszą się zgadzać ;) A tak na serio nie każdy jest w stanie przelecieć całą Ramble ;D
25
Polecam zobaczyć jak ładnie Ajax zrobił film z Barcą w roli głównej ;)
0
Nie pamiętam dokładnie, bo zgubił mi się gdzieś artykuł o tym.
0
Bodajże nieco więcej, ale też bez szaleństwa.
0
W Polsce Ligue 1 nie cieszy się zbyt dużą popularnością. Mecze oglądało po 10-15 tys. ludzi. ;) Nie liczyłbym na to.
5
Będzie każda kolejka ;)