0

W swojej konkurencji na pewno. A jeśli chodzi o całą lekkoatletykę to bym się spierał. Irena Szewińska to mimo wszystko polska ikona lekkiej atletyki.

1

Co racja to racja ;)

148

Człowiek ma już swoje lata na karku, ale jaram się nowym sezonem tak samo jak kilka lat temu. Ex powiedziała mi kiedys, że z wiekiem mi to przejdzie. Chyba się myliła, bo Barcelona została, a jej za to nie ma. ;D

3

Ja bym się poważnie zastanowił nad Lautaro

3

Ci co zdobyli więcej na wyjeździe

0

Zgłaszaj. Ja za każde niesłuszne naliczenie jakiejkolwiek usługi pisałem i nie dość, że zwracali mi to co niesłusznie pobrali, to jeszcze dawali 10 zł zadośćuczynienia.

18

To jest właśnie skala absurdu hiszpańskiej piłki.

0

To właśnie odpowiedź na komunikat RFEF.

104

Nie wiem czy było, ale Sevilla wydała komunikat, w którym czytamy, że w przypadku wystawienia więcej niż 3 zawodników spoza UE przez Barcelonę, to złoży wniosek o walkower.

Nie wiem co oni biorą w tym klubie, ale towar w tym roku wyjątkowo im szkodzi.

21

Zamiast beczeć jak Swoboda to biegnie i wygrywa

10

Przytoczmy przykład Niemek. O ładnych ktoś niby słyszał, ale nikt nie widział :)

45

Jak się patrzy na te dziewczyny to Polki są bez dwóch zdań najpiękniejsze

0

Wystarczy wejść na ich stronę i przeczytać. Wszystko jest opisane.

1

Nie byłbym taki o tym pewny. Rok temu o ile dobrze pamiętam lista z nr pojawiła się na początku września, po zamknięciu okna. Kilku jeszcze zawodników odejdzie i dlatego tak to wygląda.

0

Skończyły im się

1

Póki co nikt nie nabył praw.

0

Będzie.

6

Na C+ nie będzie żadnego meczu. Kanały polsatu przecież będą w ofercie NC+

2

30,2 + 1,5M

10

Nie. Okienko trwa do 17 czasu brytyjskiego

1

No wiadomo o co chodzi.

0

Tak. Anglia ma do jutra do 18. Dobrze byłeś przekonany, że większość ma od 1 lipca do 31 sierpnia, bo to prawda. Okno dotyczy kupowania. Sprzedawać można do każdej ligi, w którym okno jest otwarte.

0

Cucurella odejdzie, a Miranda będzie czasem powoływany na mecze 1. drużyny

1

A który z piłkarzy zgodzi się na taką klauzulę?

1

Skoro tak mają wywiązywać się z umów, to taki Gomes powinien zostać w Barcelonie do końca kontraktu i pobierać kaskę za siedzenie na trybunach. Dalej tak sądzisz?

5

Właśnie powinien mieć każdy. Podpisują długie kontrakty, ale każdy ma prawo do zmian w swoim życiu. Ludzie wiążą się umowami "na czas nieokreślony", to ma tam pracować do końca życia? No nie, można wypowiedzieć umowę i zmienić pracodawcę.

0

Nie. Puig na pewno, a Miranda na 99% zostaną w Barcy B.

6

Według BBC, MU odpuszcza Minę bo za drogi. Zostaje Everton.

12

Dzisiejszej Barcelonie cholernie brakuje takiego człowieka jakim był Pedro.

3

Też mnie to zastanawia, że jest o niego taka walka, ale to Anglia i ich stan umysłu, gdzie myślą że to niewiadomo jaki crack.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?