3

Peszko w ogóle jej nie powinien nigdy zacząć

0

okolice połowy lipca

14

Szkoda mi tylko kibiców, którzy wydali kilka tys by być z naszą reprezentacją i pojechali do Rosji

4

Aha teraz złe czekanie było bo na końcu gramy

9

Śmiem twierdzić że poziom Lewego bardzo szybko zweryfikowałoby Getafe w LL

26

Spokojnie. Kolumbia zara spuchnie

9

Jak to miało być? W 1/8 Anglia czy Belgi? Żenada.

5

I cyk w LT 4 pkt wchodzą jak w masło

1

Jak już ten Peszko pojechał to niech im chociaż poleje

0

Poźniej dobrzy rywale w el do Euro i koniec wielkich imprez na pare lat :(

0

A może to nie wina Nawałki, a po prostu brak umiejętności na takim poziomie

0

Tak, drugi skład Islandii

0

To, że Islandia by nas pykła to bzdura? Radze otworzyć oczy

1

Wiele prócz języka po części ich nie łączy :p

0

Po co ta złośliwość?

0

Byl był. W pewnym momencie przeskoczył Suareza

3

Yyy Szwajcaria?

5

Islandia jako 300 tys kraj pykła by nas swoimi rezerwami

49

Najsłabszy stoper Barcy wyłączył top 3 snajpera na świecie.

0

Kolumbia super pukładana taktycznie. Poziom zdecydowanie lepszy. No cóż myśmy swój najważniejszy mecz przegrali we wtorek

1

Polski też dobrze wchodzi ;D

1

Ciekawe co sobie łyknął, bo też to chce ;D

4

A co powiecie na coś takiego. Japonia z Senegalem remis. Polska z Kolumbią remis. Poźniej Kolumbia wygrywa z Senegalem, a Polska wygrywa z Japonią. 4 drużyny i każdy po 4 pkt

15

Może Chorwacja.

3

Grupa H najsłabsza grupa na tym turnieju. Poziom masakra...

3

Przy takim wyniku niestety już dziś możemy się pakować

0

Akurat dobrze zrobili bo to rozbiorą

0

Dajmy im szansę. Do zakończenia 2.kolejki jeszcze dwa mecze :)

0

Nie flaga Katalonii a flaga używana przez pro niepodległościowców czyli senyera z trójkątem i gwiazdą

1

Od kiedy flaga jest prowokacją? Myślałem, że przynależnością do jakiejś grupy, państwa itd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?