0

Muller nie umie nawet z klasą się przywitać

0

To, że jak bym tego nie napisał to z 10 by mi tu wytknęło, że nie wierzę w swoją reprezentacje i co ze mnie za Polak.

1

Jestem patriotą, ale jutro bardziej niż prawdopodobnie pożegnamy się z MŚ

0

Mam nadzieje, że mimo wszystko Nawałka by został

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

No kłóciłbym się. Arthur kompletnie nieograny w Europie, a co dopiero mówić o LM. Lenglet? Dobry, ale szaleństwa nie ma.

0

No i pięknie wchodzi meczyk w LT za 3 pkt :)

0

Mistrz. I takie odpowiedzi to sie szanuje, a nie spróbujemy wygrać,ale rywal to doskonała drużyna

0

To nam raczej na tym mundialu nie grozi :)

2

Zawsze brane jest niewiele więcej, by móc dolecieć w razie czego na lotnisko zapasowe

4

Według MD ogłoszenie transferu Arthura już w ten poniedziałek.

0

Nie ma na świecie piłkarzy, którzy nie podejmują złych decyzji.

10

Lukaku wykończenie to ma opanowane do perfekcji. Potwór..

1

Francuski to piękny język i bardzo fajnie uprościli sobie wymowę.

0

Słyszałem już Hazard, Azard, Hazar ;D

1

Niech jakiś znawca językowy się wypowie jak powinno się wymawiać nazwisko Hazarda bo co komentator to inna wersja..

0

Kto? Pique? O 10

1

Mała mentalność

0

Neymara ogłosili w maju, więc teoria upada

0

No zmiennych chyba nie zapła i skoro to są zmienne i zależą od wyników i postawy Arthura...

0

Oczywiście.

41

180 mln za Asensio? Chyba niezle komuś słoneczko uderzyło do głowy.

0

Pewnie to, że kraj o ludności 300 tys jest w stanie grać jak równy z równym z wielkimi krajami o kilkudziesięciu mln obywateli. Braki nadrabiają walecznością i oddaniem serducha

0

Już nie wiadomo komu wierzyć. Nielsen nie ujawnia, kto ma nadajniki ;D

1

Czy naprawdę dziennie TVP musi gadać jedno i to samo o badaniu Nielsena?

1

O proszę. FIFA ma jawne przyzwolenie na zrobienie ew. wałku

6

A co jak wszystkie 4 będą miały tyle samo pkt w rankingu? ;D

0

Wszsytko jasne. UD Ibiza wzmacnia się na nowy sezon

0

Hiszpanie będa mieć mimo wszystko w 3. kolejce łatwiej i powinni wygrać wysoko

3

Szczerze to dla mnie póki co ten mundial to jest jedna wielka porażka. Organizacyjnie Rosjanie przygotowani świetnie, jak można było się spodziewać. Putin nie zniszczyłby sobie wizerunku idealnego państwa. Z kolei poziom piłkarski to jest jakieś nieporozumienie. Póki co podobały się mi się drużyny Meksyku i Chorwacji po obejrzeniu powtórki. Większość nastawiona na bronienie 0-0... (!)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?