Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech i w kartkach remis i losowanie fifa ładnie wyłoni zwycięzce
0
Przynajmniej nie było by meczów o pietruszke. Teraz nas czeka hicior Tunezja - Panama
0
A to żeś pojechał. Ta flaga nawet w herbie jest...
0
Anglia.
1
Nie lubie faz grupowych czy to na MŚ czy LM. Najlepiej od początku faza pucharowa i byłyby emocje
0
Ok. Z poziomu tv widać inaczej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Nie bierze udziału w akcji, a strzela gola. Co oni tam biorą
0
Prędzej dodać. Holandia czy Włochy powinny tutaj grać....
22
Prawdziwe MŚ to będą jak zagrają wszystkie kraje, czyli koło 200. Taki hit Watykan - Wietnam niczym el clasico
27
Gdzie jest ten znawca co po pierwszym meczu Portugalii mówił że Ronaldo zapewnił sobie króla strzelców?
2
W końcu coś ruszyło. Nie rozumiem jak można trzymać 25 latków w rezerwach..
37
Nie wiem jak wam, ale mi się już tęskni za Barcą.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
2-0 dla Kolumbii
0
Oglądał ktoś The Man in the High Castle? Produkcja amazona i zastanawiam się czy można gdzieś za darmo obejrzeć oprócz ich serwisu
3
Jaki sam? Krychowiak, Szczęsny, Kuba, Milik i inni grają w dobrych klubach i on jest sam? Jak były wyniki to było że w końcu mamy drużynę. Nie ma wyników to nagle Robert jest sam. Dobre
3
Na TVP podniecają się fryzuą Lewego. Szkoda, że tak nie komentują jego dramatycznej gry
0
Nie łudzę się.
3
Rosja - Portugalia
Francja - Islandia
Brazylia - Niemcy
Belgia - Kolumbia
Hiszpania - Urugwaj
Chorwacja - Dania
Meksyk - Szwajcaria
Senegal - Anglia
Tak wyglądają przypuszczalne pary 1/8 finału. Najciężej cokolwiek powiedzieć w grupie H, gdzie każdy ma szansę na awans, ale dziś wiele powinno się wyjaśnić. Co sądzicie o takich rywalizacjach, gdyby do nich doszło? Wszystko wskazuje na to, że Brazylia będzie mieć szansę na rewanż z Niemcami szybciej niż się spodziewano
0
Jeśli ma logowanie dwuskładnikowe to nie wejdziesz i przyjdzie mu sms
0
Dokładnie tak. Cieszmy się każdym jego dniem w tym klubie, co koniec zbliża się wielkimi krokami. Za naszego życia chłopaka o takim talencie już nie zobaczymy.
0
Kevin de Bruyne
0
Nie. Szwajcaria była.
0
Same zmiany, to 3 min.
0
Tak druga żółta
0
Hahahha co oni biorą w tym studio
1
Boateng powinna być czerwona
3
Niesamowite jak La Rambla nie cierpi Niemców :)
1
Marciniak w ogóle wie, że ma VAR? Nie trawie go