1

@RinooniR kto to wie

0

@masa11 Kto powiedział że chcą wygrać? Półfinał to byłoby marzenie

0

@Leooo tak właśnie

4

@karci0 Każdy myślący wiedział, że wyjazd do Pragi w styczniu to raczej nie będzie wiosenna aura

2

@Szklaner Wcale nie są w tak dobrej sytuacji. Mocno sobie komplikują życie

11

@ProMILs Dlatego lepiej być bankrutem jak Barca i nie wydawać i wtedy jest pewność, że nie będzie nietrafionych transferów

19

Jak można takie bzdury wymyślić w tym sporcie

1

@KobeFR w Astanie grają

8

@Criss18Barca Ewidentnie jest zbyt tanio i trzeba podnieść ceny. Za samo zobaczenie tabliczki Zakopane powinna być opłata 50 zł

10

@RanDiFCB Akurat Girona jest w Katalonii także może rowerem się przejechać

0

@Luccas Nic przyjemnego grać gdy temperatura na minusie.

7

Aha, a obronę będziemy lepić trytytkami. Super

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kubajnos345 otóż to. Zabrakło nie wiele do dużego dramatu

1

@Roobo No 10 więcej

0

@Virusk3 to fajny kryzys jak udało się ograć Real

1

@kanver_ Chora to jest ta liga. Liga jednego zespołu.

8

@JanuszKorwinMikke Żartujesz prawda?

2

@19xavi93 Najpierw to klub uzgadnia to z piłkarzem, bo stricte to piłkarz sam spłaca klauzulę. Oczywiście kasa pochodzi od przyszłego klubu

4

Tak, tak. W Amsterdamie mają niezły ubaw.

1

@Sapos93 o 6? Chciałbym. Ja 4.20

0

@krycha2201 jest, jest

2

@Kapitan hawk Araujo na środku obrony

3

@Derpowsky tak dokładnie

20

@Uven Ale chciałoby się zobaczyć taki proces jak RFEF wytacza go przeciwko takiemu dziennikarzowi.

8

Jest obecnie w miarę dobrze wymyślona rzecz to jej nie ruszajmy. Obecny przepis jest okej

0

@FcPortoFan1999 Też tak obstawiam

0

@Gall Im brakuje Vitinhi. Ten "czarny" środek pola to śmiech przez łzy

0

@damian16161212 Ogromna zasługa w tym Flicka.

0

@FcPortoFan1999 Arbeloa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?