Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@RinooniR kto to wie
0
@masa11 Kto powiedział że chcą wygrać? Półfinał to byłoby marzenie
0
@Leooo tak właśnie
4
@karci0 Każdy myślący wiedział, że wyjazd do Pragi w styczniu to raczej nie będzie wiosenna aura
2
@Szklaner Wcale nie są w tak dobrej sytuacji. Mocno sobie komplikują życie
11
@ProMILs Dlatego lepiej być bankrutem jak Barca i nie wydawać i wtedy jest pewność, że nie będzie nietrafionych transferów
19
Jak można takie bzdury wymyślić w tym sporcie
1
@KobeFR w Astanie grają
8
@Criss18Barca Ewidentnie jest zbyt tanio i trzeba podnieść ceny. Za samo zobaczenie tabliczki Zakopane powinna być opłata 50 zł
10
@RanDiFCB Akurat Girona jest w Katalonii także może rowerem się przejechać
0
@Luccas Nic przyjemnego grać gdy temperatura na minusie.
7
Aha, a obronę będziemy lepić trytytkami. Super
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kubajnos345 otóż to. Zabrakło nie wiele do dużego dramatu
1
@Roobo No 10 więcej
0
@Virusk3 to fajny kryzys jak udało się ograć Real
1
@kanver_ Chora to jest ta liga. Liga jednego zespołu.
8
@JanuszKorwinMikke Żartujesz prawda?
2
@19xavi93 Najpierw to klub uzgadnia to z piłkarzem, bo stricte to piłkarz sam spłaca klauzulę. Oczywiście kasa pochodzi od przyszłego klubu
4
Tak, tak. W Amsterdamie mają niezły ubaw.
1
@Sapos93 o 6? Chciałbym. Ja 4.20
0
@krycha2201 jest, jest
2
@Kapitan hawk Araujo na środku obrony
3
@Derpowsky tak dokładnie
20
@Uven Ale chciałoby się zobaczyć taki proces jak RFEF wytacza go przeciwko takiemu dziennikarzowi.
8
Jest obecnie w miarę dobrze wymyślona rzecz to jej nie ruszajmy. Obecny przepis jest okej
0
@FcPortoFan1999 Też tak obstawiam
0
@Gall Im brakuje Vitinhi. Ten "czarny" środek pola to śmiech przez łzy
0
@damian16161212 Ogromna zasługa w tym Flicka.
0
@FcPortoFan1999 Arbeloa.