1

@tomcias10 Araujo, Ter Stegen

3

@Hosh akurat dobry piłkarz

0

@mekston Jeszcze jedna grande strategia McLarena i Max weźmie tytuł

0

@directedbyfcb Nie na 100%

0

@esem91 Pierwszy mecz z Chelsea prawda? Prawda?

2

@Kessie panie piwko trzeba schłodzić to i wpadłem wcześniej

1

1

@RosjaninBut Trzeba jeszcze z 500 mln wydać na wzmocnienia

7

No i pięknie. Piłka nożna jest dla kibiców

6

Jakieś takie mokre mam oczy

1

@Stanio87 negocjują

0

13

Gdyby nie Laporta to by dziś widział Barcelonę w drugiej lidze być może

29

Człowiek myśli, że czytał już w zasadzie wszystko, ale madridimso nigdzie nas nie zawodzi

0

@TheBigShow Mecz jest na Eleven

0

@Vegeta88 jedna jaskółka wiosny nie czyni

0

@APTAPT Włochy, Turcja czy Dania oklepają nas niemiłosiernie.

2

@Limaker Eintracht i Kopenhaga

4

@insp1re Nikt nie kłamał

2

@Safrani Pierwszeństwo dla socios. Bardzo ciężko o bilety raczej

0

@katalonczyk0 1C to już chyba na koniec sezonu

2

@FCBGrzesiiek Nie otworzą CN na 25 tys. Nie opłaca się

3

@Ronad10 Na tv sat też jest kilkusekundowe opóźnienie, ale nie ma porównania do jakości transmisji nawet.

0

@barcafan1789 Zależy od lotniska. W Pyrzowicach kontrola jest bardzo szczegółowa jakbyś co najmniej chciał wysadzić Biały Dom.

6

@mekston Lepiej bym tego nie ustawił

1

@MichuZ44 Ależ chciałoby się to powtórzyć...

9

Wstydu nie mają.

2

@LeoMessiiBarcaPepa swiat widział Luisa Suareza

0

@Who_you_mam barceloniak. Oni z takimi nie gadają

0

@Who_you_mam wystarczyłoby zatrudnić poważnego trenera i też pewnie by wygrało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?