Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tomcias10 Araujo, Ter Stegen
3
@Hosh akurat dobry piłkarz
0
@mekston Jeszcze jedna grande strategia McLarena i Max weźmie tytuł
0
@directedbyfcb Nie na 100%
0
@esem91 Pierwszy mecz z Chelsea prawda? Prawda?
2
@Kessie panie piwko trzeba schłodzić to i wpadłem wcześniej
1
@partymaker H2H
1
@RosjaninBut Trzeba jeszcze z 500 mln wydać na wzmocnienia
7
No i pięknie. Piłka nożna jest dla kibiców
6
Jakieś takie mokre mam oczy
1
@Stanio87 negocjują
0
@SinMistico tak.
13
Gdyby nie Laporta to by dziś widział Barcelonę w drugiej lidze być może
29
Człowiek myśli, że czytał już w zasadzie wszystko, ale madridimso nigdzie nas nie zawodzi
0
@TheBigShow Mecz jest na Eleven
0
@Vegeta88 jedna jaskółka wiosny nie czyni
0
@APTAPT Włochy, Turcja czy Dania oklepają nas niemiłosiernie.
2
@Limaker Eintracht i Kopenhaga
4
@insp1re Nikt nie kłamał
2
@Safrani Pierwszeństwo dla socios. Bardzo ciężko o bilety raczej
0
@katalonczyk0 1C to już chyba na koniec sezonu
2
@FCBGrzesiiek Nie otworzą CN na 25 tys. Nie opłaca się
3
@Ronad10 Na tv sat też jest kilkusekundowe opóźnienie, ale nie ma porównania do jakości transmisji nawet.
0
@barcafan1789 Zależy od lotniska. W Pyrzowicach kontrola jest bardzo szczegółowa jakbyś co najmniej chciał wysadzić Biały Dom.
6
@mekston Lepiej bym tego nie ustawił
1
@MichuZ44 Ależ chciałoby się to powtórzyć...
9
Wstydu nie mają.
2
@LeoMessiiBarcaPepa swiat widział Luisa Suareza
0
@Who_you_mam barceloniak. Oni z takimi nie gadają
0
@Who_you_mam wystarczyłoby zatrudnić poważnego trenera i też pewnie by wygrało