0

@Arden ktoś w ogóle myśli, że on serio chce jechać na MŚ? Lepiej grzać trybuny w Barcelonie niż grzać je gdziekolwiek indziej

14

@MatBac1991 Już to się powoli zmienia.

0

@ferranshark7 zdaje się, że trochę się pozmieniało i wysyłali niedługo przed meczem

0

@ProMILs Złoto ;D

0

@Popitek12 Obie są oryginalne, ale to szczegół. Jedynka jest lepsza i ma niepowtarzalny klimat

2

Nie i pora się pożegnać

3

@juarez od trzech dni pisze i rozmawia o tym cała Polska... 12-latka zabiła 11-latkę

2

@Giwera Barcelona w niedziele zapłaci rachunek

2

@VinDiesel Chabiniak tak, ale z kimś innym

7

@Criss18Barca Teoria jest taka, że Flick daje ostatni mecz na pożegnanie Matsowi i tyle

1

@Sysia11 jaką dychę po poprawczaku? Nie dostanie ani jednego dnia więzienia, bo polskie prawo tego nie przewiduje.

5

Jaka kara powinna być dla 12-letniej dziewczynki za zabójstwo 11-latki? Z jednej strony to jeszcze dziecko, a drugiej to zaplanowane zabójstwo. Odebranie życia niewinnemu człowiekowi, który miał przed sobą całe życie. Według mnie powinni ją sądzić jak osobę dorosłą (wiem, że to niemożliwe i w najgorszym przypadku pójdzie do osrodka wychowawczego). To nie było przypadkowe popchnięcie i uderzenie głową o beton tylko zaplanowana zbrodnia. Masakra.

1

@Sulimo pogoda.

0

@K4tsuuu Wysłali by maila żeby nasi popukali się w głowę

1

@norbi77 Nie ma jeszcze informacji, choć przetarg zakończony

4

@barcowy1899 47 goli w 16 meczach i mało strzelamy ;D

4

@blakkudium a jakość tych strzałów to na poziomie okręgówki

34

Niech ich przywrócą, bo to wstyd żeby 1000 kibiców gości było głośniejszych na stadionie niż 40 tys lokalsow

0

@Faro mógłby byc koniem trojańskim

5

@Ogorinho1974 tak, dwa wolne sloty w tygodniu przeznaczone na odpoczynek

0

Bardzo trudno będzie o top8 z 16 pkt. Można przypuszczać, że braknie 1 lub 2 pkt.

7

@HypeR bo tak bylo. Wiedział, że zagrał słaby mecz

2

@HiBro nie muszą być z rzędu. Trzecia kartka w sezonie LM to wykluczenie w kolejnym meczu

1

@RoberDzik Stadion zamknięty i ogrzewany. Beda bardzo dobre warunki do gry ;)

1

Z tymi rezerwami to trzeba uważać. Są limity jeśli chodzi o liczbę zawodników, którzy mogą być spoza pierwszego zespołu @axegrinder

1

@Stinger_ Wg mnie to pierwszy i ostatni tytuł Lando. W przyszłym roku Russell pewnie będzie rozdawał karty

0

@Trojanek23 Nie, ale chciałbym jego zarobki

1

@Stinger_ ktoś to ogląda jeszcze?

0

@kuz w tv tak samo masz opóźnienie, ale jednak zdecydowanie mniejsze

0

@Kessie Jak okradziono z mistrzostwa Hamiltona (Zobacz jak)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?