Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na zmiennika dla MSN byłby całkiem dobry, ale mimo wszystko z mierd nie potrzebujemy NIKOGO. To oni marzą o Neymarze, ale za 100 mln to można im koszulkę z autografem wysłać
0
Tak, wtedy dosłownie w przeciągu tygodnia odpadliśmy z walki o wszystko. Najgorszy tydzień historii wspołczesnej
1
Teraz czeka nas bardzo daleki wyjazd na Kanary... 2500 km i ponad 3h lotu, potem Londyn. No trzeba to po prostu przecierpieć
21
Ja jestem ciekaw, kiedy przyjdzie mecz w którym nie strzelimy karnego i odpadniemy z LM. W końcu może by to coś zmieniło... bo to frajerstwo zemści się w najgorszym możliwym momencie
0
Zdziwiłbyś się, kibice normalnie latają z drużyną
0
Genialna okładka sportu. Nie mogłem oglądać meczu, ale najważniejsze to powiększenie przewagi, tak dalej Barco!
11
Tebas (Liga president): "There could be Liga games on Saturday at 13:00 next season." [cope]
Szykuje się zbrodnia na futbolu
2
tak, nie trafił kolejnego ;D
0
W tym przypadku można by sprzedać Turana.
42
Właśnie o to chodziło. Rozbić rywala w pierwszym meczu i dać sobie komfort na rewanż. Teraz zagrają rezerwowi, podstawowi odpoczną i będą gotowi na Celte.
1
Messi jutro przejdzie zabieg rozbicia kamieni nerkowych. / catr
16
Messi nie trenował, bo przechodził rutynowe badania po kolce nerkowej. Jak się okazało, są nowe kamienie, ale Messi nie odczuwa dyskomfortu. / barcastuff
4
Przecież oni jaja robią sobie z tej 16.. ileż można
2
Kontrakt na serwetce to ściema. Nic takiego nie miało miejsca
0
Jestem przeszczęśliwy, że go nie kupiliśmy. Gra tragicznie, powinien się jeszcze sporo nauczyć bo póki co to mógłby grać u nas, ale w rezerwach
1
1.17
0
Redakcja to w ogóle wie, że wypada dać zapowiedź meczu?
0
Najważniejsze to wygrać nawet 1-0. Wygranie 1-0 czy 10-0 to wciąż te same 3 pkt
0
Antonella póki co jeszcze nie jest żoną Messiego, ale jest ku temu co raz bliżej
62
Odpoczywać będą w środę, ale jutro trzeba zagrać na 100%
0
Czasami zastanawiam się po co niektórym internet. Robson już nie żyje..
0
Bobby Robson
0
Boateng, doby żart naprawdę ;)
0
Oj, nie pędź tak prędko. Jeden z najlepszych, ale nie najlepszy
5
a kolega wie, że Aitor już nie gra w Barcelonie?
0
no wiadomo, że tak. Od bohatera do zera i to w przeciągu jednego dnia
0
mówiła o tym wielokrotnie w radiu, jak sama mówi kocha Suareza
0
zależy ile brać meczów pod uwagę
0
25 maja 1958 nie było 8-0, a 8-1
0
źródło?