0

Na zmiennika dla MSN byłby całkiem dobry, ale mimo wszystko z mierd nie potrzebujemy NIKOGO. To oni marzą o Neymarze, ale za 100 mln to można im koszulkę z autografem wysłać

0

Tak, wtedy dosłownie w przeciągu tygodnia odpadliśmy z walki o wszystko. Najgorszy tydzień historii wspołczesnej

1

Teraz czeka nas bardzo daleki wyjazd na Kanary... 2500 km i ponad 3h lotu, potem Londyn. No trzeba to po prostu przecierpieć

21

Ja jestem ciekaw, kiedy przyjdzie mecz w którym nie strzelimy karnego i odpadniemy z LM. W końcu może by to coś zmieniło... bo to frajerstwo zemści się w najgorszym możliwym momencie

0

Zdziwiłbyś się, kibice normalnie latają z drużyną

0

Genialna okładka sportu. Nie mogłem oglądać meczu, ale najważniejsze to powiększenie przewagi, tak dalej Barco!

11

Tebas (Liga president): "There could be Liga games on Saturday at 13:00 next season." [cope]

Szykuje się zbrodnia na futbolu

2

tak, nie trafił kolejnego ;D

0

W tym przypadku można by sprzedać Turana.

42

Właśnie o to chodziło. Rozbić rywala w pierwszym meczu i dać sobie komfort na rewanż. Teraz zagrają rezerwowi, podstawowi odpoczną i będą gotowi na Celte.

1

Messi jutro przejdzie zabieg rozbicia kamieni nerkowych. / catr

16

Messi nie trenował, bo przechodził rutynowe badania po kolce nerkowej. Jak się okazało, są nowe kamienie, ale Messi nie odczuwa dyskomfortu. / barcastuff

4

Przecież oni jaja robią sobie z tej 16.. ileż można

2

Kontrakt na serwetce to ściema. Nic takiego nie miało miejsca

0

Jestem przeszczęśliwy, że go nie kupiliśmy. Gra tragicznie, powinien się jeszcze sporo nauczyć bo póki co to mógłby grać u nas, ale w rezerwach

1

1.17

0

Redakcja to w ogóle wie, że wypada dać zapowiedź meczu?

0

Najważniejsze to wygrać nawet 1-0. Wygranie 1-0 czy 10-0 to wciąż te same 3 pkt

0

Antonella póki co jeszcze nie jest żoną Messiego, ale jest ku temu co raz bliżej

62

Odpoczywać będą w środę, ale jutro trzeba zagrać na 100%

0

Czasami zastanawiam się po co niektórym internet. Robson już nie żyje..

0

Bobby Robson

0

Boateng, doby żart naprawdę ;)

0

Oj, nie pędź tak prędko. Jeden z najlepszych, ale nie najlepszy

5

a kolega wie, że Aitor już nie gra w Barcelonie?

0

no wiadomo, że tak. Od bohatera do zera i to w przeciągu jednego dnia

0

mówiła o tym wielokrotnie w radiu, jak sama mówi kocha Suareza

0

zależy ile brać meczów pod uwagę

0

25 maja 1958 nie było 8-0, a 8-1

0

źródło?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?