1

tak, nc+ ma prawa do PK

0

31,5 euro,trybuna gol sud nike

11

Nie. Rejestrowac można od 4 stycznia

5

Będę na CN w meczu z Granadą. Bilety już kupione ;)

1

nie było go, a powinien być w top10

0

czy tylko mi się wydaje że jako jeden z nielicznych futbol ogarnia selekcjoner Libii?

0

tak, pod rząd..2009-2012

0

tak, dotychczas Leo jako jedyny ma 4 balony, w dodatku pod rząd. Tera pora na 5

11

w kategorii nurek Cristiano zdystansowałby nawet mistrzów świata

0

nie do końca tak jest, zauważ gdy jest trudny wyraz i druga litera jest na innym miejscu to juz znacznie trudniej

0

Messi:

56 meczów - 48 goli - 24 asysty

0

De Bruyne jest cieńki

0

Costa

0

Maszyna wróciła!!! xD

0

Klauzula Messiego to 250 mln euro

0

moja dziewczyna

0

włączenie swojej głupoty

5

wie ktoś o której jutro będzie znana finałowa trójka do ZP?

2

i Beniteza na stanowisku trenera.

4

a to, że strzelił bramkę w Superpucharze Europy np?

15

Dziś mija 5 rocznica od manity na Camp Nou z Realem.

#PepDziękuje

0

a w samej BCN 92 ;D

8

i żona Suareza. ;D

0

dokładnie tak jak poprzednik pisał: 43 bramki i 19 asyst

29

Na tę chwilę Neymar jest najlepszy na świecie, do czasu powrotu do formy Leo ;D

1

To prawda. Każdy z nich inaczej widział zespół. Pep za wszelkę cenę chciał mieć piłkę, a Enrique wielokrotnie pokazywał, że ta Barca może także doskonale bronić i śmiało liczyć na kontry. Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy obu panów, bo to już historia FCB. A teraz z innej beczki to, że Neymar gra bajecznie to wiedziałem od razu za nim przyszedł do Barcy, ale to co pokazuje Suarez to już przechodzi samego siebie. Co gol to ładniejszy, znakomity w pressingu, a Polacy dalej widzą tylko Lewego, którego Luisito zjada na śniadanie

1

Nie wiem czy Barca Enrique nie jest nawet lepsza od tej Pepa. Potrafi grać i z kontry i atak pozycyjny. Sezon temu także SFG znakomite, czego chcieć więcej?

0

Mądre słowa Erica. Niestety, ale ta mafia nie ma pojęcia o futbolu bo Busi to najlepszy DM na świecie

0

już się skończyło, 30 listopada finałowa trójka

1

oby się nie skończyła w marcu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?