2

Proszę o możliwość dania oceny 11 Busiemu

2

Co on se jaja robi?

0

siema, byłem na CN o co chodzi? ;)

0

zgadza się

0

Uwielbiam konferencje Enrique, każdą się fajnie czyta dzięki inteligencji Lucho. Pora na Valencię, trzeba jutro dać 100% żeby w rewanżu mieć komfort

1

Fajny wzór, nie te czasy aby dawać kołnierzyki

10

Nisko cenisz swoją dziewczynę w takim bądź razie. Szkoda.

0

Espanyol to drużyna rezerw Realu, także nie licz na to. Pewne 3 pkt Yazida i spółki

8

co roku wygląda to tak samo, a jakoś dwa tryplety się udało. Decydując się na grę w Barcelonie trzeba być świadomym o co się walczy. To nie Polska i 40 meczów w sezonie, a Barcelona i ok. 60

3

jedynym godnym rywalem dla Barcy w tej lidze jest Atletico i to z nimi od 3 lat gramy najważniejsze mecze ;)

0

Całe szczęście, że Messi cały i zdrowy po tym faulu, bo w chwili starcia chyba każdy z nas zamarł. Madryckie bydło o mało co, a przestawiliby kolano naszej pchły

1

FA Cup to najstarsze rozgrywki piłkarskie na świecie i faktycznie to ich tradycja.

5

tam jest więcej kotów i mają za zadanie łapać myszy. Byłem ostatnio i widziałem ;)

3

następny mecz w środę, godz. 21

14

kolejne losowanie w piątek o 12.00

1

jadą nadstawić dupki, żeby dostać ładne lanie od swojego pierwszego klubu

0

Szczerze nie pamiętam tego, bo byłem za mały, ale faktycznie słyszałem o tym kiedyś, że faktycznie miała miejsce taka sytuacja. RFEF nie od dziś szkodzi Barcelonie i kładzie kłody.

Inna sprawa, że FCB mogła zabronić wyjazdu kadrowiczom

0

Właśnie, ktoś pamięta co się wtedy działo?

0

Camp Nou będzie przecież odremontowane i zaczyna się od 2017 roku

0

Iniesta jest powołany, Bravo z kolei nie

22

Mecz jest o 21.30.

56

Jasne, do tego podatek 50% i koszty transferu 500 mln. Bajeczki, nie wiem po co o tym w ogóle pisać

0

Nie może być kwota obowiązkowa większa niż 4 mln. Przekroczenie tego progu skutkuje nowymi wyborami, do czego nie cchce dopuścić Bartomeu

16

Porównanie Suareza do Nolito, to jak porównać Wawrzyniaka do Lewandowskiego

25

Ja coś czuje, że nic z tego nie będzie. W zasadzie to 18 mln za grajka w tym wieku to już lekki żart

3

Ah ten Gerrard. Ikona futbolu, geniusz na swojej pozycji. Wielki mam sentyment do niego, jak i Lamparda

0

Jak już to Oliver, a jeśli chodzi o transfer to genialny zakup. Przyszłość, niesamowicie zdolny, kiedyś o nim marzyłem u nas

2

nie

8

Za wysoka ocena Adriano. Zagrał bardzo słabo

0

1. Sprzedaż już dawno się zakończyła.
2. Nie kupisz biletu na mecz z Realem.
3. Nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?