Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Proszę o możliwość dania oceny 11 Busiemu
2
Co on se jaja robi?
0
siema, byłem na CN o co chodzi? ;)
0
zgadza się
0
Uwielbiam konferencje Enrique, każdą się fajnie czyta dzięki inteligencji Lucho. Pora na Valencię, trzeba jutro dać 100% żeby w rewanżu mieć komfort
1
Fajny wzór, nie te czasy aby dawać kołnierzyki
10
Nisko cenisz swoją dziewczynę w takim bądź razie. Szkoda.
0
Espanyol to drużyna rezerw Realu, także nie licz na to. Pewne 3 pkt Yazida i spółki
8
co roku wygląda to tak samo, a jakoś dwa tryplety się udało. Decydując się na grę w Barcelonie trzeba być świadomym o co się walczy. To nie Polska i 40 meczów w sezonie, a Barcelona i ok. 60
3
jedynym godnym rywalem dla Barcy w tej lidze jest Atletico i to z nimi od 3 lat gramy najważniejsze mecze ;)
0
Całe szczęście, że Messi cały i zdrowy po tym faulu, bo w chwili starcia chyba każdy z nas zamarł. Madryckie bydło o mało co, a przestawiliby kolano naszej pchły
1
FA Cup to najstarsze rozgrywki piłkarskie na świecie i faktycznie to ich tradycja.
5
tam jest więcej kotów i mają za zadanie łapać myszy. Byłem ostatnio i widziałem ;)
3
następny mecz w środę, godz. 21
14
kolejne losowanie w piątek o 12.00
1
jadą nadstawić dupki, żeby dostać ładne lanie od swojego pierwszego klubu
0
Szczerze nie pamiętam tego, bo byłem za mały, ale faktycznie słyszałem o tym kiedyś, że faktycznie miała miejsce taka sytuacja. RFEF nie od dziś szkodzi Barcelonie i kładzie kłody.
Inna sprawa, że FCB mogła zabronić wyjazdu kadrowiczom
0
Właśnie, ktoś pamięta co się wtedy działo?
0
Camp Nou będzie przecież odremontowane i zaczyna się od 2017 roku
0
Iniesta jest powołany, Bravo z kolei nie
22
Mecz jest o 21.30.
56
Jasne, do tego podatek 50% i koszty transferu 500 mln. Bajeczki, nie wiem po co o tym w ogóle pisać
0
Nie może być kwota obowiązkowa większa niż 4 mln. Przekroczenie tego progu skutkuje nowymi wyborami, do czego nie cchce dopuścić Bartomeu
16
Porównanie Suareza do Nolito, to jak porównać Wawrzyniaka do Lewandowskiego
25
Ja coś czuje, że nic z tego nie będzie. W zasadzie to 18 mln za grajka w tym wieku to już lekki żart
3
Ah ten Gerrard. Ikona futbolu, geniusz na swojej pozycji. Wielki mam sentyment do niego, jak i Lamparda
0
Jak już to Oliver, a jeśli chodzi o transfer to genialny zakup. Przyszłość, niesamowicie zdolny, kiedyś o nim marzyłem u nas
2
nie
8
Za wysoka ocena Adriano. Zagrał bardzo słabo
0
1. Sprzedaż już dawno się zakończyła.
2. Nie kupisz biletu na mecz z Realem.
3. Nie ma.