Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
najdziwniejsze jest, że odchodzą oboje (Cesc, Sanchez), którzy byli kupienie podczas tego samego okienka..
0
Alexis Sanchez (25) will in the coming hours travel to London to have medical tests and sign his contract at Arsenal. [ara]
Co za paranoja. Jedne źródła mówią, że już jest w Londynie, inne, że leci..
0
idź już lepiej spać
0
No właśnie, ale tylko część, a nie całe 11M, także podsumowując na Alexisie nie stracimy ani jednego euro, a nawet może jakiś milion czy dwa jest na plus
0
Dokładnie.. ja jestem bardzo ciekawy jak to będzie niby wyglądać z LS. Że niby Messi na prawe skrzydło? W to to, chyba sam Lucho nie wierzy..
0
Cesc się po prostu zeszmacił. Połowe sezonu zagrał na poziomie chłopaka, który mogłoby się wydawać że dopiero co z wakacji wrócił. Nikt za nim tęksnić nie będzie, a już na pewno nie ja.
0
Kupiliśmy za bodajże 27+11. Kilku zmiennych nie musimy wypłacać Udinese, także co by nie mówić wychodzimy na plusie..
0
zobaczymy, fakty są takie, że Sanchez out, Suarez in. Póki co nieoficjalnie, ale każdy z nas doskonale wie, że to tylko kwestia kilu dni
2
w końcu ktoś myśli
0
Gerard twierdzi, że potwierdzenie Suareza jeszcze w tym tygodniu. Według mnie jutro można spodziewać się sprzedania Alexisa, a w piątek bd Suarez, fichado
0
Messi ma do 2018 ;)
0
wie ktoś czy te zdjęcia tej koszulki Suareza to nie jest fake? To zdjęcie z jakiegoś oficjalnego sklepu?
0
Zagrał, towarzyski
0
Tak, ale ostatnie zdanie należy do Alexisa. Cóż z tego jak MC da np. te 50M, jak Juve żłoży oferte na poziomie 30M i on tam będzie chciał iść. Barca się na to zgodzi, bo nie ma wyjścia. To nie Alexis chce odejść, tylko Barca chce się go pozbyć. Przykre, ale prawidziwe
3
Man City have reportedly joined Arsenal, Liverpool and Man United in the race to sign Alexis Sanchez. They'd be willing to 50M. [daily star]
No to nieźle zapowiada się wyścig po Alexisa... W końcu jakaś konkretna oferta na poziomie 50M.
10
With no progress regarding Mathieu and Marquinhos, Barcelona could look at alternatives. Tottenham's Jan Vertonghen possible option. [md]
Całe szczęście Valencia dalej nie ugięta ;D
0
Arsenal have agreed a 40M fee with Barcelona for Alexis. Further talks in next 48 hours to convince the player to choose Arsenal. [goal]
0
a z nasz taką stronę jak YouTube?
0
Barcelona expect to announce the signing of Luis Suarez from Liverpool within three days and are working behind the scenes in support of the Uruguay Football [The Sunday Times]
0
bzdury ;p
0
Co ma do tego jego budowa? Dostał z kolana w plecy, to nikt by tego nie wytrzymał
6
Luis Suarez, who will sign a 5-year contract at Barcelona, has accepted an important pay cut. He had 12M year salary at Liverpool. [tv3]
3
kiedyś podobna sytuacja była z Ronaldinho, który miał już umowę z MU, ale Rosell obieciał mu, że jak wygra wybory to go weźmie i pamiętamy jak się skończyło ;)
1
Sprzeda, sprzeda, nie bój sie
3
MD z kolei pisze, że między 65, a 70 mln euro kwota sie zamknie. Zobaczymy, ale transfer jest już niemal pewny
6
suche jak tampon emerytki ;)
0
nie..
0
nie było
0
fifa.com, tak Messi dostał MVP
2
14 lipca