0

najdziwniejsze jest, że odchodzą oboje (Cesc, Sanchez), którzy byli kupienie podczas tego samego okienka..

0

Alexis Sanchez (25) will in the coming hours travel to London to have medical tests and sign his contract at Arsenal. [ara]

Co za paranoja. Jedne źródła mówią, że już jest w Londynie, inne, że leci..

0

idź już lepiej spać

0

No właśnie, ale tylko część, a nie całe 11M, także podsumowując na Alexisie nie stracimy ani jednego euro, a nawet może jakiś milion czy dwa jest na plus

0

Dokładnie.. ja jestem bardzo ciekawy jak to będzie niby wyglądać z LS. Że niby Messi na prawe skrzydło? W to to, chyba sam Lucho nie wierzy..

0

Cesc się po prostu zeszmacił. Połowe sezonu zagrał na poziomie chłopaka, który mogłoby się wydawać że dopiero co z wakacji wrócił. Nikt za nim tęksnić nie będzie, a już na pewno nie ja.

0

Kupiliśmy za bodajże 27+11. Kilku zmiennych nie musimy wypłacać Udinese, także co by nie mówić wychodzimy na plusie..

0

zobaczymy, fakty są takie, że Sanchez out, Suarez in. Póki co nieoficjalnie, ale każdy z nas doskonale wie, że to tylko kwestia kilu dni

2

w końcu ktoś myśli

0

Gerard twierdzi, że potwierdzenie Suareza jeszcze w tym tygodniu. Według mnie jutro można spodziewać się sprzedania Alexisa, a w piątek bd Suarez, fichado

0

Messi ma do 2018 ;)

0

wie ktoś czy te zdjęcia tej koszulki Suareza to nie jest fake? To zdjęcie z jakiegoś oficjalnego sklepu?

0

Zagrał, towarzyski

0

Tak, ale ostatnie zdanie należy do Alexisa. Cóż z tego jak MC da np. te 50M, jak Juve żłoży oferte na poziomie 30M i on tam będzie chciał iść. Barca się na to zgodzi, bo nie ma wyjścia. To nie Alexis chce odejść, tylko Barca chce się go pozbyć. Przykre, ale prawidziwe

3

Man City have reportedly joined Arsenal, Liverpool and Man United in the race to sign Alexis Sanchez. They'd be willing to 50M. [daily star]

No to nieźle zapowiada się wyścig po Alexisa... W końcu jakaś konkretna oferta na poziomie 50M.

10

With no progress regarding Mathieu and Marquinhos, Barcelona could look at alternatives. Tottenham's Jan Vertonghen possible option. [md]

Całe szczęście Valencia dalej nie ugięta ;D

0

Arsenal have agreed a 40M fee with Barcelona for Alexis. Further talks in next 48 hours to convince the player to choose Arsenal. [goal]

0

a z nasz taką stronę jak YouTube?

0

Barcelona expect to announce the signing of Luis Suarez from Liverpool within three days and are working behind the scenes in support of the Uruguay Football [The Sunday Times]

0

bzdury ;p

0

Co ma do tego jego budowa? Dostał z kolana w plecy, to nikt by tego nie wytrzymał

6

Luis Suarez, who will sign a 5-year contract at Barcelona, has accepted an important pay cut. He had 12M year salary at Liverpool. [tv3]

3

kiedyś podobna sytuacja była z Ronaldinho, który miał już umowę z MU, ale Rosell obieciał mu, że jak wygra wybory to go weźmie i pamiętamy jak się skończyło ;)

1

Sprzeda, sprzeda, nie bój sie

3

MD z kolei pisze, że między 65, a 70 mln euro kwota sie zamknie. Zobaczymy, ale transfer jest już niemal pewny

6

suche jak tampon emerytki ;)

0

nie..

0

nie było

0

fifa.com, tak Messi dostał MVP

2

14 lipca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?